Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o sprawdzenie:


WBAKV210400N22857


WBASN61010C214454

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o sprawdzenie czy jest aktualnie jakaś serwisówka dla mojej f10 VIN C650003

Z góry dzięki. Pozdrawiam.


Przepraszam że zadałem pytanie po raz kolejny, ale myślałem że akcje serwisowe dla konkretnego auta mogą się zmienić z dnia na dzień, tym bardziej biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia o powtarzających się pożarach w modelu BMW który posiadam.

Pozdrawiam

Edytowane przez Cornel911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może zweryfikować mój nr?

C509751

Dziękuję

Brak

 

Witam, proszę o sprawdzenie czy jakaś akcja uwzględnia mój samochód.

Vin: DV09979

Z góry, dzięki

Akcja na chłodnicę EGR

 

To ja tez bym poprosil o informacje czy jest jakas akcja dla:


DU35523


z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

Aktualizacja do EURO 5

Prosze o sprawdzenie:


WBAKV210400N22857


WBASN61010C214454

WBAKV210400N22857 Akcja na chłodnicę EGR

WBASN61010C214454 Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów


Czy u mnie jakaś akcja się szykuje. Proszę o sprawdzenie.

D262980


Z góry dziękuje

 

Jest akcja na chłodnicę EGR.

 

Byłem w ASO sprawdzili i potwierdzili ze chłodnica EGR do wymiany. 2h Cała akcja trwała.

Cześć zamówiona - będą dzwonić.


Dziękuje za sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Byłem ostatnio w ASO i okazało się, że jest akcja serwisowa na sprawdzenie recyrkulacji spalin. Przebiegła pomyślnie, nie trzeba było nic wymieniać - taką informację usłyszałem od serwistanta. Po 2 tygodniach dostałem kolejny telefon na następną akcję serwisową, która ma potrwać max 30minut - sprawdzenie czegoś przy płynie chłodniczym. Jestem umówiony na dziś. Czy ktoś już to przechodził ? Chciałem potwierdzenie, że akcja przebiegła pomyślnie, a Pan jedynie powiedział, że wszystko jest wprowadzane do globalnego systemu BMW, a mi może dać, że akcja została wykonana - wydruk zlecenia, bez żadnej opinii. Czy w razie problemów taki dokument mi wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że drugi raz Cię wzywają. Akcja polega na sprawdzeniu szczelności chłodniczki egr. Chodzi oto że czy płyn chłodniczy się nie wydostaje. Te zapalanie się aut to nic innego jak glikol w kolektorze dolotowym. U mnie nagrali filmik gdzie opiekun opowiedział o o całym sprawdzeniu. Że tu i tu jest sucho oraz potwierdza szczelność chłodniczki. Zostawiłem sobie ten film na pamiątkę tfu tfu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem potwierdzenie, że akcja przebiegła pomyślnie, a Pan jedynie powiedział, że wszystko jest wprowadzane do globalnego systemu BMW, a mi może dać, że akcja została wykonana - wydruk zlecenia, bez żadnej opinii. Czy w razie problemów taki dokument mi wystarczy ?

 

Też chciałem potwierdzenie w 535d i powiedziano mi, że mogę dostać ksero zlecenia. Dziwna sprawa, liczyłem na podpisanie się krwią, że auto nie spłonie, ale trudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Poproszę o sprawdzenie akcji dla G093517. Ostatnio kupiłem auto i nie wiem czy było robione. Z góry dzięki!

 

Jest akcja na chłodnicę EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w ASO i wykonałem zalecaną akcję serwisową. Dostałem kopie zlecenia gdzie jest napisane, że akcja serwisowa została wykonana. Data rozpoczęcia tej akcji zbiegła się z wymianami filtrów i oleju. Pierwsza część akcji odbyła się ponad 2 tyg temu, a druga część wczoraj. Na zleceniu mam udokumentowaną datę rozpoczęcia tej akcji podpisanej kodem systemowym oraz zakończenia ( jest to jedna akcja, która trwała ponad 2 tyg ). Pytałem obsługi w ASO i powiedziano mi, że BMW nie daje ŻADNEJ gwarancji po wykonaniu akcji technicznej. Jeśli serwis sprawdzi i nie ulatnia się glikol i spełnia jeszcze kilka innych czynników, a dodatkowo komputer nie zgłosi żadnych błędów(Pan mi podał kod błędu, ale niestety nie pamiętam go teraz) to dana część nie nadaję się do wymiany i tyle w temacie - akcja zaliczona, proszę jeździć dalej U mnie właśnie tak było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mogę prosić o sprawdzenie : WBAXA91060DX31911

 

Byłem by się umówić na termin, przy okazji też serwis olejowy. Zostałem poinformowany ,że wymieniają tylko wtedy gdy jest to zasyfione sadzą ,w przeciwnym razie nie widzą problemu , i o żadnej wymianie nie ma mowy ( Smorawiński Poznań).

Czy ktoś mógłby się do tego odnieść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Musi być zawalona chłodnicza w środku lub mokra wtedy kwalifikuje się do wymiany. Widziałem wydruk zaleceń przy sprawdzeniu w serwisie. Idziesz do serwisu i mówisz, ze ubywa płynu i często dolewasz.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.