Skocz do zawartości

Przeróbka wizualna na M3


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

przednie błotniki z M3 nie będą Ci się zgrywać z progami więc jak błotniki z M3 e92 to razem z progami

co do zderzaka to nie mam pojęcia ale jest też duże prawdopodobieństwo tak jak napisał halfi że zwykły zderzak nie będzie się zgrywał z błotnikami od M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest zalezny kazdy element

ja na poczatku tez chcialem zmienic sam przod w mojej 335

 

przedni zderzak pasuje do blotnikow , blotniki do progow , progi do tylnich dlotnikow tylnie blotniki do tylniego zderzaka

gdy pominie sie jakikolwiek element nie pasuje cala ukladanka

mozna oczywiscie to podcinac , doginac ale efekt jest slaby ..

tak popsulem juz jedne progi i tylni zderzak od m3 e92 ...

Sprzedam intercooler WAGNER 335I

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=249350


http://images63.fotosik.pl/299/c6bade351e384628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak blotniki od m3 to na pewno zderzak tez (podejrzewam ze belka przednia tez), maska teoretycznie moze zostac z e92, progi z m3. No i potem wielkie pytanie co z tylem? Bo przeciez nie zostanie wezszy niz przod. To albo drutowac poszerzenia i probowac je spasowac z jakims zderzakiem. Albo poszycia z m3 i zderzak tylni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mozesz zrobic blotniki ala m3 ale nieposzerzane. Nie wymaga to wymiany zderzaków itp.

http://shop.mor-vision.de/index.php?cPath=65_60_84_94&osCsid=9c79df33274831f8a58e2bd610dea7ec

Kupujesz wkladki i oddajesz do lakiernika na przerobienie blotników (plus ze nie musisz sprzedawac starego blotnika) + wymiana zbiorniczka plynu do szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wiem już wszystko.

Myślałem nad wrzuceniem samych błotników od M3 ale zgodnie z tym co piszecie nie jest to wykonalne...

Dzięki :wink:

 

Ja bym szedl za sugestia Wlodiego. To nie jest prawda ze to produkt niskiej jakosci jezeli kupisz u odpowiedniego dostawcy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Siemka przeglądałem troche ale ie widze nigdzie odpowiedzi duzo więcej jest o zderzaku.

 

 

Mianowicie chodzi mi o to czy w moim 328i E92 2009 rok, przed LIFT jeżeli zminie zderzaki na Mpakietowe (nie od m3) to czy maska od M3 E92 przed lift bedzie pasowac ?

 

 

Z gory dzieki za odp,

 

Pozdro,

Dongerak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odrębny temacik mi zamknięto więc będę próbował tutaj, może w końcu się uda :)

 

Widzę, że padło już wiele pytań o możliwości dopasowania elementów od M3 do E92, nikt jednak nie poruszył jeszcze jednej możliwości, o którą zapytam a która byłaby chyba mało inwazyjna.

 

Mianowicie chciałem się dopytać o ewentualną możliwość dopasowania zderzaka przedniego od M3 do E92 coupe ze standardowymi "wąskimi" błotnikami. Jak wiemy wersja M3 posiada szersze błotniki i w tym miejscu pojawia się utrudnienie.

 

Spotkałem się jednak z opiniami na temat właśnie możliwości dopasowania zderzaka od M3- blacharz (cięcie, podcinanie zderzaka ? tak aby go zwęzić). Czy ktoś już tego próbował ? jest to wykonalne ? a jeśli tak to jak bardzo trudne ? czy dobry blacharz dałby sobie z tym radę.

 

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie sytuacji byłoby korzystne, nie jest wymagana głębsza przebudowa karoserii (błotniki przód i tył, progi). Pozwoliłoby to również na zrezygnowanie z kopi zderzaka M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że chodzi o to E91 zmienione w M3. Ono jednak nie jest odpowiedzią na moje pytanie, ponieważ w tym BMW błotniki zostały wymienione na te od M3. Ja natomiast chciałbym się dowiedzieć o możliwość "docięcia" zderzaka przedniego od M3 do E92 ze standardowymi błotnikami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.