Skocz do zawartości

Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.


ARUS1

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od przebiegu.Te z przebiegiem powyżej 150 k spokojnie za 50 k można wyrwać i to dobrze wyposażone.Wersje 5 drzwiowe tym bardziej.

Do 50 k masz ponad 100 ogłoszeń.Wszystko zależy od wyposażenia no i pewnie z 1/3 trzeba odrzucić ze względu na wypadkową przeszłość.

Nie ma się co oszukiwać 1er to budżetowy produkt bmw więc po kilku latach traci połowę wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

stary jak auto jest sprowadzone to kazde sie odrzuca bo ma skrecony licznik lub jest pokolizyjne / powypadkowe

 

bawilem sie kiedys w handel autami i wiem jak to działa wiec kazdemu odradzam

 

Chyba, że ktoś sprowadza dla siebie, tak jak np. ja moją byłą E90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary jak auto jest sprowadzone to kazde sie odrzuca bo ma skrecony licznik lub jest pokolizyjne / powypadkowe

 

bawilem sie kiedys w handel autami i wiem jak to działa wiec kazdemu odradzam

 

Ja sprzedając krajową i pewna bezwypadkowo z niewielkim przebiegiem wystawiłem cenę o dwa lata młodszej sprowadzonej i poszła bez najmniejszego problemu. Kupujący którzy przychodzili mówili ze już dość maja teg sprowadzonego szmelcu ...

Reasumując okazje nie istnieją - jak coś jest w dobrym stanie to nie będzie w okazyjnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko ale drogie jak na manual i bez nawet najtańszej nawigacji

 

ja za 15k więcej wystawiałem rok młodsze, dużo lepiej wyposażone i w automacie noi na gwarancji i ciężko było sprzedać wiec postanowiłem pojezdizc z pol roku jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko ale drogie jak na manual i bez nawet najtańszej nawigacji

 

ja za 15k więcej wystawiałem rok młodsze, dużo lepiej wyposażone i w automacie noi na gwarancji i ciężko było sprzedać wiec postanowiłem pojezdizc z pol roku jeszcze

 

Akurat kupując je celowałem w manual ponieważ mam inne auto które ma automat :-) pięknie wyglada, jeździ a silnik działa perfekcyjnie.

 

Jaka według Ciebie cena jest Ok?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś szuka to mam F21 125i z 2016 roku do oddania.

Przejechane 8k jako moje trzecie auto. Do przejęcia leasing z ratą miesięczną 1280zł brutto. Stan jak z salonu.

Wczoraj było na sesji w Inchcape i od piątku będzie wystawione u nich.

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

 

http://e-fotek.pl/images/35541836683582667482.jpg

 

http://e-fotek.pl/images/44097344385910276490.jpg

 

http://e-fotek.pl/images/66794345331050590340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwne bo z jednej strony fajny silnik, m pakiet i w srodku m performance a z drugiej strony wyposażenie powiedzialbym spartańskie

? Rozwiń proszę..

Nie ma navi, ale to nie auto do podróżowania jak F10 / G30 tylko dla sloganowej 'radości z jazdy'.

Tak jest świadomie skonfigurowana, miało/ma być jak najbardziej analogowo i mechanicznie na ile dzisiaj się da. Żadne cyfrowe wyświetlacze itp.

Jakbyś wsiadł to byś poczuł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podejście "ku radości z jazdy" rozumiem :D

Ale chociaż czujniki parkowania bym dołożył :wink:

 

P.S.

Pakiet M-performance na desce wyglada super :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejście, jako któreś auto w rodzinie nie potrzeba w Nim bajerów typu nawigacja i inne cuda bo samochód ma służyć wyłącznie zabawie. Ja np. dodatkowo celowałem w manualną skrzynię biegów bo na codzień mam inne auto z automatem.

 

Gdyby ktoś chciał to mam bmke też 3 drzwiową tylko w innym kolorze: a3e3e3eaaa19a85a227a39970791d4c7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalkd4689b895635e72ce43ea0678f75b51e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.