Skocz do zawartości

Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.


ARUS1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co mi wiadomo pracownicy BMW Polska maja dostep do bazy danych która umozliwia dokladniejsze sprawdzenie przebeigu anizeli jakiekolwiek polskie ASO

 

czytaj - ASO nie widzi histori np. we francji a BMW Polska tak

 

No ale musisz miec kogos kto tam pracuje lub znac kogos kto zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica plus poduszka - kierownica ok 1000 nowa, poduszka nie wiem. licz pewnie 2000zł

 

jest firma bmw vin check oni ci moga pomoc za kase

 

bo to ze auto mialo co najmniej cos malowane, a mozliwe ze wiecej robione to z tym musisz sie pogodzic. na 100% nie jest "całe w oryginale" no chyba ze ktos kupowal cześci w kolor to wtedy laik nie wykryje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w tej cenie 100% niezarysowanego auta nie znajde, godze sie na to by ktorys element byl malowany chyba ze jest to element konstrukcyjny progi,slupki itp.

 

Zastanawiam sie nad 2 modelami mianowicie e90 lci a f20. Auto czesciowo na dluzsze trasy. F20 jest nowsze i chyba latwiej znalesc nie zajechany egzemplarz. W e90 ciezko bedzie znalesc cos z przebiegiem ponizej 180 tys km. Dodatkowo czy ktos jezdzil obydwoma modelami i moglby porownac automaty ,koszty ewentualnuch awarii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, od dłuższego czasu przymierzam się do kupna E90. Jednak dziś wpadła mi w oko wyjątkowo, mimo, że nigdy jakoś spejclanie nie byłem fanem .. F20.

 

Pytanie wprost, czy znajdę do 55tysiecy, F20 w benzynie (118i) i automacie?

Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jezeli ktos na sile chce miec auto ze smigllem na masce a wydac jak najmniej to polecam

 

aczkolwiek nie uwazam aby to byla jakakolwiek nobilitacja jezdzic czyms takim

 

za 53tys. kupilbym 3 letnia mazde 3 bardzo dobrze wyposazona na ledzie albo nową toyote yaris

 

ale cóż różne priorytety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jezeli ktos na sile chce miec auto ze smigllem na masce a wydac jak najmniej to polecam

 

aczkolwiek nie uwazam aby to byla jakakolwiek nobilitacja jezdzic czyms takim

 

za 53tys. kupilbym 3 letnia mazde 3 bardzo dobrze wyposazona na ledzie albo nową toyote yaris

 

ale cóż różne priorytety

 

Też jestem tego zdania.

1er kupiłem tylko dlatego, że jest awd, gdyby było fwd nie sądzę aby mnie jakoś przekonało.

 

A tak przy okazji, znaczek BMW nie wywodzi się od śmigła :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co to znaczy ze smiglem na masce?

 

Moje drugie pytanie,

ile powinna kosztowac zdrowa 118i w automacie z przecietnym wyposazeniem do 100k przebiegu ?

 

Znaczek Bmw na masce jest kojarzony ze śmigłem :wink:

Choć faktycznie biało-niebieski motyw logotypu Bmw wywodzi się od flagi Bawarii.

Okrąg zaczerpnięty został od firmy RAPP Motorenwerke z której wywodzi się Bmw.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Powoli rozglądam się za F20 i mam pytanie. Czy w okolicach 50k jest realna szansa na solidny egzemplarz ? Moje wymagania: benzyna (im więcej KM tym lepiej), multifunkcja, tempomat, klima dwustrefowa. Z tego co oglądałem to najbardziej realne to max 136KM. Polecacie to czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Siema

Powoli rozglądam się za F20 i mam pytanie. Czy w okolicach 50k jest realna szansa na solidny egzemplarz ? Moje wymagania: benzyna (im więcej KM tym lepiej), multifunkcja, tempomat, klima dwustrefowa. Z tego co oglądałem to najbardziej realne to max 136KM. Polecacie to czy nie ?

Akurat moc to najmniejszy problem, bo za ułamek ceny auta (1-2k) robisz program i masz wartości minimum 118i przedliftowej. Także pod tym względem opłaca się nawet branie 114i (inna sprawa, że zazwyczaj były słabo wyposażone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.