Skocz do zawartości

F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

Co do "przyrządu do mycia szyb" to sprawdza się fajnie. Zdecydowanie wygodniej. Po umyciu polecam przetrzeć suchym ręcznikiem papierowym i jest ok ;)

 

 

Siatka dobra rzecz tylko ja mam założoną w drugą stronę, tak żeby rzeczy podczas hamowania nie wypadały :8)

Niektórym wypadają podczas przyśpieszania.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Hahahaha :D

 

Już wiem kogo często spotykam na zachodniej w późniejszych godzinach :D Ładnie ten wydech brzmi :twisted: :twisted:

 

Dzięki ;) Często wracam Zachodnią wieczorem z siłowni. I te puste ulice korcą żeby pohałasować ;)

 

Dostałam kilka fotek z sesji zrobionej przez PremiumFelgi.pl - firmy, w której kupiłam swoje felgi Z-Performance. Mam fajną pamiątkę dzięki nim :)

 

e858f1279c396b28190ed6319cd8fb34.jpg

 

9bf57cec19d1945afd311eb23c9aa675.jpg

 

869a08cbe685c112782dcb3737854848.jpg

 

1e2cdc0f0370295791a7097fdfa9ed9f.jpg

 

bbcf3c53e181832a15e52c7c40492191.jpg

 

6a7d2b41f4a72d97d2aee2c64e87d6f5.jpg

 

cdad775887007ef74838f144504b0d1e.jpg

 

35986858fac1c828f0bb0d27e4da88d6.jpg

 

42ab5125109e81ba07fd64eefc5740f2.jpg

 

5e20a1729e622467f44d65cf0bf53744.jpg

 

42ab5125109e81ba07fd64eefc5740f2.jpg

 

dfd5f2e2612e87dbae3ef6558ad0f56c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siatka dobra rzecz tylko ja mam założoną w drugą stronę, tak żeby rzeczy podczas hamowania nie wypadały :8)

Niektórym wypadają podczas przyśpieszania.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czekałem na ten koment ;) zgadza się, ale takie rzeczy to nie w N20 ;) może w Tesli Model S...

 

Zdjęcia i auto petarda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sesja...

A z ciekawości, ten zegarek, Apple Watch? Jakaś apka tam do auta jest, fajne to?

 

Tak, Apple Watch. Jest apka ConnectedDrive - ta sama, co na telefon. Z poziomu zegarka można otworzyć/zamknąć auto, włączyć wentylację i wybrać cele podróży w pobliżu. Same opcje bez większego szału, a zegarek ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie, jak dla mnie ;) Tak wygląda ekran startowy aplikacji z bliska:

 

0f753428d7ec0d58b84827f24d926544.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wczoraj wjeżdżałem do garażu podziemnego, który absolutnie nie nadawałby się dla Twojego auta.

Pomijam już nawet fakt szerokości miejsc postojowyc, które spowodowały by u mnie bezsenność i nerwice.

Naprawdę ciężkie bywa życie właściciela/ki tak pięknego auta.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjeżdżałem do garażu podziemnego, który absolutnie nie nadawałby się dla Twojego auta.

Pomijam już nawet fakt szerokości miejsc postojowyc, które spowodowały by u mnie bezsenność i nerwice.

Naprawdę ciężkie bywa życie właściciela/ki tak pięknego auta.

 

Fakt, garaże podziemne w większości przypadku mają tak duży kąt pochylenia, że wjazd tam jest niemożliwy dla mnie :/ W Łodzi jest parking podziemny pod jednym z kin, który ma tak stromy spadek, że bez dokładki na styk przechodzi zderzak :shock:

 

Tak już po czasie: ile usiadł przód i tył na Eibach Pro Kit?

 

Od momentu jak robiłam fotki właściwie jest tak samo.

 

Przód:

 

daf796b624196f8fmed.jpg

 

Tył:

 

b319d12d8c0527a4med.jpg

 

Dokładka:

 

eb69c3f797010c05med.jpg

 

fotki pierwsza klasa.

Chciałem zapytać czy dyfuzor i przednią lotkę malowałaś czy juz taka była oryginalnie?

 

Dzięki :) Dyfuzor, przednia dokładka i dokładki progów są w kolorze oryginalnym (matowy). Dobrze się to zgrywa :)

 

Jestem pod wrażeniem... Świetny projekt, będę wypatrywać na drogach :)

Jak się jeździ na tym komplecie opon?

 

Dzięki :cool2: Sporo podróżuję po PL, więc pewnie będzie kiedyś okazja się spotkać :)

Co do opon to jeździ mi się na nich dobrze, ale nie znam się na tym zbytnio i obawiam się, że nie jestem zbyt dobrym źródłem informacji akurat w tym zakresie ;)

 

Tymczasem u mnie nadal się dzieje. Dokładka zakończyła swój żywot :evil:

 

606a3ecc39b4ff59med.jpg

 

b9b18098607a5b82med.jpg

 

Podczas jazdy (nie przeze mnie) dokładka się urwała. Wpadła pod koła, na szczęście nie narobiła żadnych szkód, bo kierowca jechał wolno. Winę upatruję w tym, że montaż przewidziany przez producenta tej dokładki jest..słaby. Zaraz wyjaśnię dlaczego. Zamówiłam kolejną dokładkę, ponownie w MM Autotuning. Jakie było moje zdziwienie jak dostałam zupełnie inną dokładkę niż za pierwszym razem. Wrzucam zdjęcie, ponieważ wcześniej polecałam tę firmę i nie chcę żeby ktoś, kto dostanie taką dokładkę jak ja teraz, myślał, że właśnie to poleciłam. Nowa dokładka, która dotarła była fatalnej jakości. Poprzednia jest twarda z plastiku, ta, którą mi przysłano, jest elastyczna i giętka.

Nowa vs poprzednia, grubość:

 

980b47f56df63618med.jpg

 

Wykończenie:

e20681a3a1cbf7e5med.jpg

951aad6d8e0cc459med.jpg

 

Spód:

10dff7c236e0441amed.jpg

 

Mocowania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zaczepy po kilkukrotnym wygięciu z pewnością by się wyrwały.

435a216ad88c2f19med.jpg

 

Oczywiście odesłałam tę dokładkę. Dostałam zwrotnie przesyłkę z nową, tym razem taka sama, jak za pierwszym razem. Niestety dokładka jest w jednym miejscu zarysowana. Liczyłam na jakąś chęć dogadania się ze strony sprzedawcy, ale jedyne co zaproponowali to odesłanie dokładki i zwrot pieniędzy. Jestem rozczarowana, bo pierwszy zakup był bez najmniejszych komplikacji, a tym razem przeciągnięto mnie w czasie i zostałam z zarysowaną dokładką ;) Przejdźmy dalej. Oto dlaczego dokładka z oryginalnym zestawem nie ma prawa się trzymać. Oryginalna taśma jest w takiej ilości:

 

2fcc3b35b728a0e6med.jpg

 

Pominę fakt, że ta taśma w ogóle nie trzyma. Sprzedawca twierdzi, że taśma nie pełni funkcji montażowej, za to odpowiadają tylko śruby. Taśma ma być tylko od efektu wizualnego. Jest to bzdura. Dokładka jest narażona na duże przeciążenia spowodowane przepływem powietrza i elementy na zderzaku muszą być porządnie doklejone. Inaczej nacisk powietrza powoduje, że dokładka się odrywa. Użyliśmy do montażu taśmy na całej powierzchni "splitterów". Taśma o szerokości 2,5 cm.

 

8118e25d7ce5785fmed.jpg

 

Dalej kwestia tych śrub, które rzekomo mają trzymać dokładkę. Na zdjęciu śruby jakich użyliśmy i te, które były w zestawie. Nie mam zdjęcia 2 śrub (i kołków), które daliśmy na środku dokładki (one były więcej niż 2 razy dłuższe od tych z zestawu). Dodatkowo na środku poza śrubami daliśmy taśmę.

 

8dab19f60a37106dmed.jpg

 

Nie jest łatwo przykleić dokładkę używając takiej ilości taśmy, jak my, ale udało się. Na koniec, po przykręceniu śrub, docisnęliśmy porządnie i podgrzaliśmy suszarką.

 

45b089247cb8871dmed.jpg

 

3c05879e7a4ec335med.jpg

 

Na ten moment po przejechaniu ok. 600 km z nową dokładką stwierdzam, że trzyma się o wiele lepiej. Mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez podobnego zdarzenia. Przestrzegam żebyście przy montażu dokładki nie sugerowali się standardowym zestawem montażowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja mam to samo z wysokością, każdy mówi że sprężyny "jeszcze siądą" a po roku dalej jest jak było co do milimetra :D

 

Niezłe akcje z dokładką, ja swoją od razu przymocowałem taśmą TESA MONTAGE FIX bo jak zobaczyłem te chińskie paseczki to tylko się zaśmiałem, mimo to liczę się z tym że kiedyś auto może ją "połknąć" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z wysokością, każdy mówi że sprężyny "jeszcze siądą" a po roku dalej jest jak było co do milimetra :D

 

Niezłe akcje z dokładką, ja swoją od razu przymocowałem taśmą TESA MONTAGE FIX bo jak zobaczyłem te chińskie paseczki to tylko się zaśmiałem, mimo to liczę się z tym że kiedyś auto może ją "połknąć" :lol:

 

Ja za pierwszym razem nie montowałam jej sama i dlatego moje auto połknęło i wypluło już jedną dokładkę :duh: :roll: Oby teraz pojeździła dużej, bo mimo, że chińska, to jednak trochę kosztuje :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że niczego nie uszkodziła w locie.... U siebie po założeniu spoilerka przez jakiś czas po wyjściu z samochodu zerkałem, czy dalej tam jest :mrgreen: (pomimo faktu, że był zakładany na taśmie montażowej używanej w ASO).

 

Czy będą kolejne mody :)? Samochód wydaje się być kompletny...

 

PS Pierwszy roczek z 430xi tuż za rogiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że niczego nie uszkodziła w locie.... U siebie po założeniu spoilerka przez jakiś czas po wyjściu z samochodu zerkałem, czy dalej tam jest :mrgreen: (pomimo faktu, że był zakładany na taśmie montażowej używanej w ASO).

 

Czy będą kolejne mody :)? Samochód wydaje się być kompletny...

 

PS Pierwszy roczek z 430xi tuż za rogiem!

 

Niestety ASO też nie jest gwarantem.. Kolega z forum miał zdarzenie z lecącym spoilerem przednim, który montował w ASO :(

 

Miało nie być, ale.. będzie mod niedługo :) Jak się uda, to może nawet jutro :mrgreen:

Rok minął bardzo szybko. Zorientowałam się jak zadzwoniono do mnie z przypomnieniem o ubezpieczeniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Da dokładka odpada, przez wibracje, dziury czy np dużą prędkość przez dłuższy czas.

Ciekawe jakie na to siły działają przy 200+ ?

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy jeździłaś już z tą dokładką ponad 200kmh? Sam przymierzam się do kupna takiej jaką masz Ty. Bo narazie kupiłem ale taką mniejszą co leci tylko pod autem.

Nie moje auto .

http://www.esetuning.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/5/3/53470-pic7_1_1.jpg

I tak się zastanawiam czy jej nie sprzedać i nie kupić tej większej :twisted: tylko przy moim gwincie jest dość nisko i z kolei ta większa lotka chyba bardziej odstaje niż ta moja mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładkę kupowałaś w MM tuning Skoczów??? Też tam kupiłem do swojej, na szczęście mam taką, jaką Ty miałaś za pierwszym razem.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystkie siły kolego....... pęd powietrza, wibracje, wiatry boczne, grawitacja, gołębia kupa...... :mrgreen:

grawitacja jest większa przy 200 niż na postoju ? :mrgreen:

prędzej całego gołębia zassie pod lotkę niż sobie trafi kupą w lotke :mrgreen:

 

pęd powietrza przy 200+ musi być znaczny, zwłaszcza jak na przewidziany system montażu :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładkę kupowałaś w MM tuning Skoczów??? Też tam kupiłem do swojej, na szczęście mam taką, jaką Ty miałaś za pierwszym razem.

 

Dokładnie. Za pierwszym razem było wszystko ok, za drugim dramat..

 

A powiedz mi czy jeździłaś już z tą dokładką ponad 200kmh? Sam przymierzam się do kupna takiej jaką masz Ty. Bo narazie kupiłem ale taką mniejszą co leci tylko pod autem.

Nie moje auto .

http://www.esetuning.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/5/3/53470-pic7_1_1.jpg

I tak się zastanawiam czy jej nie sprzedać i nie kupić tej większej :twisted: tylko przy moim gwincie jest dość nisko i z kolei ta większa lotka chyba bardziej odstaje niż ta moja mała.

 

Jeździłam ponad 200 i trzymała się (miałam dłuższa trasę do DE niedługo po montażu). Ogólnie rzadko jeżdżę z taka prędkością, raczej załączam tempomat i słucham audiobooka czy czegoś innego w długich trasach. Ostatecznie dokładka urwała się w terenie zabudowanym przy małej prędkości (jakieś 40-50 km/h).

Co do samej dokładki to sporo obniża samochód. A po 2. i ważniejsze - wystaje przed zderzak Ok. 5 cm. Odbija się to znacznie przy wszelkich stromych podjazdach, a częściej stromych zjazdach do podziemnych garaży. Kąt nachylenia większości jest zbyt duży. Nawet nie próbuje wjeżdżać ;)

 

Tymczasem mam kilka nowych pudełek :D :twisted:

 

61976b9afa96058836ff6cd1ebd6c4ff.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej całego gołębia zassie pod lotkę niż sobie trafi kupą w lotke :mrgreen:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

 

Ooo widzę lampy LCI na tył oraz rynienki

 

Tylko wiązki brakuje

 

Jeśli Twój strzał jest celny....... Szanuję. Mógłbyś na sortowni pracować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jeśli Twój strzał jest celny....... Szanuję. Mógłbyś na sortowni pracować :twisted:

 

Myślę, że trafiłem w 100% :mrgreen:

 

U mnie czekają na montaż 3 komplety LCI tuż po majowym weekendzie i pudła są identyczne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.