Skocz do zawartości

BMW e61 520d - Od czego zależy czy auto ma żaluzję chłodnicy


transporter0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jeszcze jedno mi się nasuwa na myśl. Może opcja grzanych foteli byla razem z żaluzją. Może to głupie ale widzę po waszych wypowiedziach ze kto ma grzane stołki ma tez żaluzje... Przynajmniej ja tak mam i paru innych. Chyba ze się mylę ale kolega niema grzanych siedzieć i żaluzji tez niema... W dopasazeniu po rozkodowaniu vin grzane stołki sa może to jakiś trop?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
grzane siedzenia raczej nie mają związku ,a może klimatyzacja? czy wszyscy co mają żaluzje mają automatyczną klimatyzacje ?
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze to ma związek? Może.... Ja mam automatyczna klime i grzane siedzenia żaluzje tez mam. Zobaczymy jaki będzie odzew wśród innych użytkowników... Chciałbym mieć takie zmartwienie czemu jest a dlaczego nie... To byłby pikuś w porównaniu z wibracjami jakie dostaje moje e60 masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na warszawskim spocie obok mojej stała e60 przedlift i jako auto z DE miała żaluzję a moja nie ma ... auto jest bezwypadkowe więc raczej nikt przy tym nie grzebał ... aż sprawdziłem i e60 LCI 2009 520D manual kolegi również nie ma żalusji a kupował on auto w salonie PL ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale piękna dysusja o tych źaluzjach :D zadzwonie do ASO w Monachium i się spytam jak trafie na kogoś kompetetnego źe będzie wiedział ? Edytowane przez malysz1976
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E60 LCI 523i z DE i również mam dwie elektryczne żaluzje. Grzane fotele + klima automatyczna + skrzynia automat.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

E61 z 2008 po lifcie, klima automat dwustrefowa, fotele przednie z podgrzewaniem 3 stopniowym , webasto oryginał z nalepką na błotniku wewnątrz, automat - septronik, a żadnej żaluzji nie ma i nie wiem czy po dzwonie czy też nie, ale w danych wyposażenia pojazdu nie ma o sterowaniu żaluzją żadnej info, więc sądzę, że nie był wyposażony od nowości w żaluzję.

I co wy na to? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wystapienie żaluzji lub ich brak, zalezy od opcji wyposazenia.

Jest to pakiet z obnizoną emisją CO2

 

"CO2 Umfang CO2 package"

czyli inny katalizator?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.