Skocz do zawartości

BMW e61 520d - Od czego zależy czy auto ma żaluzję chłodnicy


transporter0

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Od czego to zależy? Oglądamy teraz dużo e61 z roczników 2006-2008 163i 177KM i niektóre je mają inne nie? Jak można sprawdzić czy auto np. miało fabrycznie żaluzję a teraz jej brakuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
e60 525 LCI mam źaluzje, kolega ma taką samą silnik,nadwozie i nie ma źaluzji ,ale ma webasto moźe to ma jakiś związek
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Gdzieś czytałem ze e60 AT nie maja żaluzji a manuale maja.

Zresztą tak może być, bo teraz mam AT i nie mam żaluzji a w poprzednim manualu miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej,

Gdzieś czytałem ze e60 AT nie maja żaluzji a manuale maja.

Zresztą tak może być, bo teraz mam AT i nie mam żaluzji a w poprzednim manualu miałem.

u mnie automat skrzynia i mam źaluzje auto bez wypadku orginalnie zamontowane źaluzje więc nie ten trop , na jakimś zagranicznym forum jeden twierdził źe ma to związek z silnikami diesla i czy ma webasto?

Ma ktoś w benzynie źaluzje?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnej zależności dlaczego auta mają żaluzję albo jej nie mają. kilka przykładów:

520d 177KM 2010r brak webasto, żaluzja jest

520d 177KM 2008r brak webasto, żaluzja jest

520d 177KM 2008r brak webasto, żaluzji brak

520d 163KM 2007r brak webasto, żaluzji brak

520d 177KM 2008r webasto, żaluzja jest

 

Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jest ciekawostka??? jakiś powód musi być ? przeciez to nie przypadek
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nie ma żadnego pakietu a żaluzję ma więc raczej pudło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam e60 530d z 2004 automat i mam żaluzje samochód nie był powypadkowy, sprowadzony osobiście z Niemiec. Natomiast kolega ma e61 530d z 2005 automat sprowadzony z Włoch historia niepewna raczej walony był przód, ale on twierdzi ze wersje na wlochy i inne cieple kraje wychodzily bez żaluzji. Niechce gadać i rozsiewać głupot, slyszalem to od niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam e60 530d z 2004 automat i mam żaluzje samochód nie był powypadkowy, sprowadzony osobiście z Niemiec. Natomiast kolega ma e61 530d z 2005 automat sprowadzony z Włoch historia niepewna raczej walony był przód, ale on twierdzi ze wersje na wlochy i inne cieple kraje wychodzily bez żaluzji. Niechce gadać i rozsiewać głupot, slyszalem to od niego

 

 

Ja też mam auto z włoch i nie mam żaluzji ani podgrzewanych foteli, więc moż coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

525d 197km automat LCI Z Włoch i żaluzja jest. W poprzedniej 530d 218 km manual z Niemiec też miałem. Oprócz tego 525d 177km też ma. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Sprawdzałem ostatnio w serwisie po numerze VIN 525d 2006 rok czy żaluzja występowała akurat w tym aucie i okazało się, że tak a w aucie jej nie ma. Oczywiście po dzwonie jest bo widać jak ktoś pięknie poskładał. Jeżeli powinna być , a jej nie ma to można sobie tylko pomarzyć o optymalnej temperaturze silnika. Jak coś to mam nową na sprzedaż do aut pre LCI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.