Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla takiej F30 też bym jedynkę porzucił :P Gratuluję, bardzo w moim guście:)

 

Spalanie jest śmieszne, jak mi 1.6 pali raptem litr mniej przy tym co podajesz :P

 

Brzmienie na wideo super, już fajnie dół zaczyna być słychać. Nie jest to pomruk V8 ale takie minimum do którego będę dążył przy zmianie, jak do tego jeszcze strzela :D :D

 

A jak z miejscem z przodu? Dużo F30 nie jeździłem, ale nie zauważyłem żeby było tam specjalnie dużo więcej miejsca niż w F20.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

 

z przodu jest nieco więcej miejsca niż w F20 ale nie jest to jakaś przepaść. Czuć że pasażer siedzi nieco dalej od nas.

 

Chyba coś koło 5 cm jest szersza. Niby nie dużo, ale może uchronić przed wojną o podłokietnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu !! brawo Randall :) tyle czekałem na Twój temat aż w końcu odpuściłem a tu wchodze i jest :D

Samochód piękny, na pewno będzie miał z Tobą dobrze, miałem przyjemność być przy pierwszych testach kontroli startu i wrażenia są nieziemskie, szczególnie nocą gdy w przeciągu 5 sekund minęliśmy wszystkie latarnie które sięgały aż po horyzont niczym katapulta hehe. Nałożyło się tutaj bardzo fajne przyśpieszenie z dość dużym odczuciem prędkości którego akurat się nie spodziewałem w aucie które do najmniejszych nie należy. Uwielbiam to auto i zmiany biegów w trybie jestem M3 :twisted:

 

 

kiedy montujesz ramkę klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
piękne auto! Twoja jedynka mimo iż gustownie pomodzona to jakoś nie za bardzo mi się podobała.może przez kolor ;) teraz nie ma się do czego przyczepić. gratki i szerokości!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gratuluje ladnego auta!

Jakim upustem (%) skusil Cie dealer ze zdecydowales sie na niechciany X czy non-LCI?

(podejrzewam ze minimum 15-20% :twisted: )

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sprawdzałem Launch Control, 4-kołowy poślizg właśnie w takich warunkach, bajka :) Poza tym auto na zakrętach tak nie lata, jak wejdzie w poślizg xDrive szybko wyciąga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
u mmnie banan :( przy pogodzie jaka jest teraz i 550KM na jedną ośkę to tylko męczenie się z autem - 4x4 w takich warunkach przy dużej mocy daje nie tylko frajdę ale i osiągi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Maja wiadomo, ale taka pogoda nie jest u nas ostatnio zbyt często.

 

Ja dziś pierwszy raz naprawdę byłem zadowolony z xdrive (nie myślałem że kiedyś to powiem). Cały dzień padał marznący śnieg, wieczorem ok -5 i ogień. DTC off, biegi łopatkami 1-2 i naprawdę mnóstwo frajdy. Z RWD było podobnie ale zawsze był moment w którym brakowało trakcji żeby chociaż minimalnie rozpędzić auto a tutaj to zjawisko nie występuje. Z każdego ośnieżonego zakrętu auto wyjeżdża tyłem także nie jest tak źle :twisted: Taka jazda pomogła zakończyć dzisiejszy dzień spalaniem 16,6 L / 100 km :norty:

 

http://i.imgur.com/mz4kObp.jpg

 

http://i.imgur.com/Xqx2hkw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.