Skocz do zawartości

Odbudowa F01 750i od podstaw


Holci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiec tak, ze spraw lakierniczych pomalowałem jedynie przedni zderzak. W jakiś ciepły weekend pomaluje kola i ramki okienne na srebrno.

 

A tak to wygląda obecnie......

 

http://imgur.com/a/2ytuA

 

PS.

Tapicerka jeszcze nie prana z braku pogody a i dostalem informacjie od TC, ze z silnika N63 robia 520km wiec na wakacje wyjazd do Lodzi sie szykuje ;)

 

Miłego weekendu.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo powiem, że ogrom pracy ale i efekty nareszcie możemy podziwiać ;) Gratuluje !

 

Co to planów to ja bym poszedł w drugą stronę i pomalował resztę chromów na czarny połysk aby dopełnić shadow line, który jest fajny i na pewno odróżniała by się z "tłumu" bo przeważnie wszystkie są z chromami. A koła są oryginalnie w takim kolorze? Jakiś taki blady kolor albo tak wyszło na zdjęciach.

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kolego, dziekuje za uznanie ;)

 

kola sa wypiaskowane i przygotowane do malowania. Oryginalnie byly czarne.

 

Ja wlasnie chce zeby to byla typowa limuzyna, zwykly szaraczek, jedynie pod maska ma byc ostrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 "szaraczkiem" to raczej nigdy nie będzie ... :D Po prostu nie jestem fanem chromu więc polecam shadow.

To też ciekawe z tymi kołami bo nie wiedziałem, że występowały ori w czarnym kolorze. Myślałem, że jedynie w szarym z polerowanymi rantami ramion. Tak czy siak ten wzór felgi jest bardzo ładny a rozmiar optymalny ;)

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze nie wiem czy byl to oryginalny kolor czy byly poprostu malowane. Dla mnie nawet oryginalne "szare" malowanie jest za malo "srebrne". Przy czym nie chodzi mi o chrom.

 

Dlatego listwy i kola chce pomalowac na srebrno. Te elementy nigdy nie byly srebrne ;)

 

.....a jak sie nie spodoba to przemalujemy na cos innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Śledziłem wątek od początku i super masz teraz auto. Kosmetyka i cieszyć się jazdą. Szerokości :cool2:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w TC w Łodzi coś się zmieniło od zimy ?? Ja byłem z moją i niestety,F01 z tym motorem nie ogarniali jeszcze.X5,X6 tak,ale F nie.Też mnie zapewniali,że zrobią.Ale jak byłem to nie mogli.Jestem ciekaw,bo czekam na telefon od nich jak będą Gotowi na F01.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bart328 ;)

 

Kolego jaro629, zadzwoń i dopytaj szczegółów.

 

Pisałem z nimi na FB i z tego co wiem to temat ogarnięty :norty: :cool2:

 

Jak się postarasz to będzie pierwsza 750 po chipie :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nabijałem do puszek bo padł mi kompresor. Czy będzie to trwale rozwiązanie to się okaże.

 

Kolega mechanik tą metodą pomalował swoje felgi trzy lata temu i nic się nie łuszczy.

 

Pożyjemy, zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć kolego lolman ;)

 

nie bardzo jest co.....auto jeździ, w Lodzi w TC jeszcze nie bylem bo łódkę robię. Wyjazd planuję na koniec roku. Obecne felgi ( farba nie schodzi ;) ) będą w tym roku na zimę ale szukam i tak drugiego kompletu felg i tu pytanie do was czy brać coś takiego czy lepiej coś z BMW ? :?

 

http://allegro.pl/felgi-20-5x120-bmw-x3-f25-x4-f26-x5-e70-f15-x6-i6334732471.html

 

Proszę o poradę bo felgi mi się podobają, hmm.... :?

 

Pozdrawiam Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wzór i rozmiar u renomowanego producenta pewnie >12k, także nie wiem jak z jakością tego co pokazałeś. Osobiście bałbym się inwestować w taki zestaw.. Ale też wcześniej nie kupowałem felg innych producentów / nonameów. Zostałem skutecznie odstraszony przygodami znajomych :roll:. U mnie 2 komplety OEM BMW i nie narzekam. Nic się nie krzywi, wszystko pasuje, zero drgań, nawet mrowienia... Jeżdżę na 19" i 18", do F01 też brałbym 20". W zasadzie masz całą zimę na poszukiwania, nie śpiesz się z zakupem. W PL ciężko sprzedać 20" felgi do F01, nie jeździ tego aż tak dużo. Napewno coś upolujesz :mrgreen:.

 

 

PS Fajnie wiedzieć, że odbudowane auto jeździ bez problemów. Ile już zrobiłeś km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.