Skocz do zawartości

E46 coupe 323 EZ69652 Ruda Śląska


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w ocenie kolejnego ezemplarza, jutro jestem umówiony na oglądanie. Podobno 100% bezwypadkowa, mała ryska na drzwiach.

Link: http://otomoto.pl/bmw-323-323-coupe-18-cali-m-power-C36361782.html

 

vin:

Data for vehicle identification number: WBABM31020EZ69652

Model description: 323CI

Market: Europa

Type: BM31

E-Code: E46 (2)

Chassis: Coupé

Steering: links

Doors: 2

Engine: M52/TU - 2,50l (125kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Stahlgrau Metallic (400)

Upholstery: Stoff Flachgewebe Leinen/anthrazit (E4AT)

Production date: 12.01.2000

Assembled in: Regensburg

 

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S226A

Sportliche Fahrwerksabstimmung Sports suspension settings

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A

Bordcomputer On-board computer

S832A

Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

 

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S256A

Sport-/MFL-Lenkrad/Geschw.Regelung Sport/MF steering wheel/cruise control

S261A

Seitenairbag für Fondpassagiere Side airbags for rear passengers

S403A

Glasdach elektrisch Glass roof, electrical

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S441A

Raucherpaket Smoker package

S459A

Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S481A

Sportsitz Sports seat

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S662A

Radio BMW Business CD Radio BMW Business CD

S676A

HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

S785A

Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

L801A

Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na ladna sztuke,fotki komory silnika by sie przydaly a nie "10fotek" kazdego boku.Te silniki lubia sobie podjesc oleju a wydeszek widac dosc czarny,wiec warto sie tym zainteresowac.Kurcze tylko jak robia Ci handlarze ze autko 100% bezwypadkowe z przebiegiem normalnym jak na te lata jest u nas ciagle tansze niz w Niemczech,gdzie jeszcze tutaj trzeba oplacic akcyze itd +zarobek handlarza.Czyzby okazje sie zdarzaly???W DE srednia cena takiego auta to 4000-5000 Euro za zadbany egzemplarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto Zenka.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wręcz złapałeś Boga za nogi wszystkie auta z forum i z allegro mają na noc w porównaniu z tymi od Zenka. Poczytaj jego komentzarze i oceny Możesz jechać i brać w ciemno. Bedziesz zadowolony przez następne 15 lat użytkowania tego starego BMW a pamietaj stere i dobre BMW musi kosztować konkretny grosz Edytowane przez martur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek ma bana chyba do końca miesiąca, a przynajmniej tak mi powiedział jak ustalałem kwestię dostawy kolektora dolotowego do gaziarza bo stary niestety przez poprzedniego partacza gazownika został źle nawiercony. Znajdzie mi drugiego handlarza, który będzie miał chęć i ochotę samemu się pofatygować aby dostarczyć do zakładu gazowego kolektor za uczciwą cenę 200zł :cool2:

 

Za ile w końcu kupiłeś ten samochód? No i co było nie tak?

 

To co ja mam od Zenka nie jest 100% ideałem lecz określenie brak ideału polega na kilku pierdołkach no i oczywiście padniętym ksenonie ale każdy kłopot był argumentem do zejścia z ceny.

Za to samochód wolny od zalania, składania z 3 i innych przyjemnych sytuacji. Miał nawet oryginalną poduszkę co potwierdziłem po zrobieniu akcji jej wymiany w katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwane mocowanie tylnego wozka, blad poduszki(uszkodzona mata), cieknie pompa wody, chlodnica wybrzuszona, amortyzatory przod do wymiany, czujnik oleju do wymiany(dal gratis). Samochod byl delikatnie malowany wiekszosc elementow, ale jakby od delikatnych rysek, bo konstrukcja nigdzie nie naruszona ani nie widac sladu wypadku.

Kupilem za 17tys, ale ciesze sie ze pelen oryginal i nie skladany z kilku.

Z glupot ktore wlasnie odkrywam to nie dziala regulacja lusterka elektryczna pasazera, i swiatelko w daszku kierowcy nie zawsze sie zalacza. No i dziwi mnie fakt ze przy centralnym zamku nie mrugaja kierunki przy zamykaniu/otwieraniu samochodu. Z ekspertyzy warsztatu wszystko doprowadzili by do perfekcji za 3klocki. Wiec mysle ze warto ;) kolor robi robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruganie pewnie jest wyłączone w kompie. Cena uczciwa jak dla mnie daj znać jak skończysz przy nim robić, wózki to już norma niestety w coupe z czym ja tego nie mam ale jest delikatna różnica ceny +10 tys.

 

Odezwij się do http://czescidobmw.pl/ tuta na forum bo masz sportowe zawieszanie i amorki albo sprężyny czymś różniły się względem serii, w temacie o e46 był temat o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.