Skocz do zawartości

E46 coupe 323 EZ69652 Ruda Śląska


Rekomendowane odpowiedzi

Wyrwane mocowanie tylnego wozka, blad poduszki(uszkodzona mata), cieknie pompa wody, chlodnica wybrzuszona, amortyzatory przod do wymiany, czujnik oleju do wymiany(dal gratis). Samochod byl delikatnie malowany wiekszosc elementow, ale jakby od delikatnych rysek, bo konstrukcja nigdzie nie naruszona ani nie widac sladu wypadku.

Kupilem za 17tys, ale ciesze sie ze pelen oryginal i nie skladany z kilku.

Z glupot ktore wlasnie odkrywam to nie dziala regulacja lusterka elektryczna pasazera, i swiatelko w daszku kierowcy nie zawsze sie zalacza. No i dziwi mnie fakt ze przy centralnym zamku nie mrugaja kierunki przy zamykaniu/otwieraniu samochodu. Z ekspertyzy warsztatu wszystko doprowadzili by do perfekcji za 3klocki. Wiec mysle ze warto ;) kolor robi robote.

Masakra :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwane mocowanie tylnego wozka, blad poduszki(uszkodzona mata), cieknie pompa wody, chlodnica wybrzuszona, amortyzatory przod do wymiany, czujnik oleju do wymiany(dal gratis). Samochod byl delikatnie malowany wiekszosc elementow, ale jakby od delikatnych rysek, bo konstrukcja nigdzie nie naruszona ani nie widac sladu wypadku.

Kupilem za 17tys, ale ciesze sie ze pelen oryginal i nie skladany z kilku.

Z glupot ktore wlasnie odkrywam to nie dziala regulacja lusterka elektryczna pasazera, i swiatelko w daszku kierowcy nie zawsze sie zalacza. No i dziwi mnie fakt ze przy centralnym zamku nie mrugaja kierunki przy zamykaniu/otwieraniu samochodu. Z ekspertyzy warsztatu wszystko doprowadzili by do perfekcji za 3klocki. Wiec mysle ze warto ;) kolor robi robote.

 

Ah te ideały od zenka :cool2:

Ciekawe co jeszcze wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem wizualnie, przy spokojnym puszczaniu sprzegła nic nie słychać, nie znosi ani nic podobnego.

Sprawdzałem w warsztaciespecjalizujacym sie w bmw w chorzowie ik-service, z sprawdzenia jestem zadowolony, przez godzine czterech chłopaków sprawdzało cały samochód, pozniej wycenili naprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdzałem w warsztaciespecjalizujacym sie w bmw w chorzowie ik-service, z sprawdzenia jestem zadowolony, przez godzine czterech chłopaków sprawdzało cały samochód, pozniej wycenili naprawe.

Dobry warsztat :cool2:malo popularny na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak by ktoś wstawił auto nie od Zenka i opisał to co Ty opisałeś to by je zjechał z góry na dół i nie byłoby warte na 10 tysięcy. A ten czujnik jaki dostałeś? Jak nieoryginalny to możesz go do kosza wyrzucić i tak nie podziała dłużej niż trzy miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Faktycznie sporo do zrobienia jak na idealne e46 od Zenka..ale z ceny też dużo zszedł, więc chyba może być :wink: szok, że dostał bana, myślałem, że na tym forum nie stosuje się takich metod patrząc na niektóre wpisy :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak by ktoś wstawił auto nie od Zenka i opisał to co Ty opisałeś to by je zjechał z góry na dół i nie byłoby warte na 10 tysięcy. A ten czujnik jaki dostałeś? Jak nieoryginalny to możesz go do kosza wyrzucić i tak nie podziała dłużej niż trzy miesiące.

 

Szczerze mówiąc nie wiem jaki to czujnik, bo dokladnie nie popatrzylem, a teraz pojechalem na studia, a samochod ma byc jutro podstawiony do mechanika.

10tyś to troszku przegięcie, bo trzeba liczyc 1,5k akcyzy, dwa komplety felg, jedne stylingi 72 o wartosci ok 1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318 to nie to samo co 323. Jeśli nic innego nie wyjdzie do roboty, to jestem przygotowany na koszty poniesione przez przywrócenie do dobrego stanu. Wczoraj umówiłem się z kolegą obeznanym w beemkach to mówił że na bardzo fajny egzemplarz trafilem, właściwości jezdne nie wiele gorsze w porównaniu do jego e92 320d. Powolna rundka po mieście też była czyściutkim samochodem, na fajnych felgach i wzrok ludzi bezcenny :)

Mam nadzieję że za tydzień już będzie full sprawna i radość jeszcze większa.

 

Swoją drogą, po przeszukaniu internetu, skojarzeniu faktów, wydaje mi się że podłoga tylna była na akcji serwisowej w bmw już dawno temu i ponownie to pękło.

Nie jestem pewien, mogę się mylić ale doszedłem do zdjęcia bagażnika na niemieckim forum po takiej wymianie i łączenie blach było podobne jak po naprawie w niemieckim aso. Tak czy inaczej, błąd konstrukcyjny w e46.

 

Cieszę się jak głupi z tej e46, więc nie psujcie mi tego. :roll2: :norty:

Edytowane przez smialyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek powraca :nana:

 

 

Nie bede odpowiadał na głupie texty hejterow wypowiem sie tylko na temat sprzedanej ładnej bezwypadkowego 323ci

 

Auto sprowadzone w środę na kołach wystawione zaraz na drugi dzien nawet niemusisz czasu sprawdzić dobrze auta poniewaz wracał nim syn i był zadowolony ponadto przyjechało pare aut dlatego nie było czasu na dokładne sorawdzenie .

 

Auto kupione spontaniczne i tanio dlatego tanio wystawione jakbym wuedzial ze jest pare rzeczy do zrobiona to był to zrobił i sprzedał duzo drożej i czy ktos wierzy czy nie auto sprzedało by sie bez oroblemu kupujacy i jego Bardzo sympatyczny ojciec :cool2: zaproponował podjechania do serwisu bmw na sorawdżenie auta i wyszło pare rzeczy eksploatacyjnych do roboty ,najgorzesz ze jak czesto bywa w tych rocznikach stwierdzono do naorawy wózek lewa strona

Dlatego kupujacy dostał bardzo duży rabat i mysle ze powinien byc zadiwolony bo jak ktos mądry tu naruszał cieżko znaleźć bezwypadkowe auto w tak niskie cenie ,mi sie udało :cool2:

 

Najgorsże y było jak ktos kupi takue auto za 4500?euro a sprawa wozka wyjdzie po pół roku :mad2:

Jezeli nie był były to serwis bmw to watpię ze zasiedli by ta fabryczna wadę dlatego nigdy niecrobie problemu w sorawdzeniu auta w serwusie bmW czy stacji kontroli ,kupujacy ma w dniu zakupu dowiedzieć sue jak najwiecej o aucie .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.