Skocz do zawartości

M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak autobusem można to i rower da radę :wink: Tak wql to jak ktoś się wybiera na Nurburgring za +/- 2mies. to możemy się dogadać.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

fajny filmik :

 

 

.... wczoraj miałem dużego pecha - na dojeździe do Warszawy na A2/S2 policja zabrała mi prawo jazdy - za zagrożenie w ruchu drogowym - na moje pytanie co to było za zagrożenie to ..... prędkość auta a dokładnie wyprzedzanie aut ...... nie za punkty, nie za jazdę typu FROG, tylko dla zasady przyspieszyłem i wyprzedziłem może 4 auta i zjechałem na 1 -wszy najwolniejszy pas jadąc przepisowo, miałem pecha że był w tym czasie na tym odcinku "tajniak" kiedy wyprzedzałem , miałem na odcinku 100metrow podobno ponad 100 ( nie chciało mi się z nim gadać bo po co .... trzeba mięc czasami godność ) ....żadnego gadania młody glina podszedł do tyłu auta i krótko zabieramy prawo jazdy..... dowiedziałem się od mojego Policjanta że to Pruszków i trafiłem na nie będę tego opisywał ...... czekam na decyzję sądu - nie interesuje mnie kara tylko 6-7 mięsieczne oczekiwanie na rozprawę ....... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie życie :| , widziałem Cię jak stałeś na poboczu z "nieoznakowanym" na tyle, godzina 10-11, obwodnica w kierunku na Piaseczno, zatrzymali Cię przed zjazdem na Kraków, "zaburczałem" jak Cię mijałem "żółta gwiazda" ...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Miałeś ponad 100 tzn ze przekroczyłeś o 100 km/h? Czy jechałeś 100 km/h? Jaka była dozwolona prędkość ?

 

Współczuje, 17 maja juz wkrótce, myśle,ze bedzie masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
fajny filmik :

.... wczoraj miałem dużego pecha - na dojeździe do Warszawy na A2/S2 policja zabrała mi prawo jazdy - za zagrożenie w ruchu drogowym - na moje pytanie co to było za zagrożenie to ..... prędkość auta a dokładnie wyprzedzanie aut ...... nie za punkty, nie za jazdę typu FROG, tylko dla zasady przyspieszyłem i wyprzedziłem może 4 auta i zjechałem na 1 -wszy najwolniejszy pas jadąc przepisowo, miałem pecha że był w tym czasie na tym odcinku "tajniak" kiedy wyprzedzałem , miałem na odcinku 100metrow podobno ponad 100 ( nie chciało mi się z nim gadać bo po co .... trzeba mięc czasami godność ) ....żadnego gadania młody glina podszedł do tyłu auta i krótko zabieramy prawo jazdy..... dowiedziałem się od mojego Policjanta że to Pruszków i trafiłem na nie będę tego opisywał ...... czekam na decyzję sądu - nie interesuje mnie kara tylko 6-7 mięsieczne oczekiwanie na rozprawę ....... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

 

Nie było mnie tam, nie widziałem ale podejrzewam ze jadac M3 i wyprzedzając naraz 4 auta robi się to dynamicznie a ze auta jechaly pewnie z 80-90 to Ty miałeś pewnie chwilowo na liczniku 150-160? Wiec pewnie przesłanki były jasne.. Nie robie się na swietego, często sam po miescie jezdzilem w nocy po 100-150km/h. Ale albo chcemy mieć cywilizacje w PL na wzor europejski albo dzungle na drogach na styl rosyjski. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka :) Dla pocieszenia powiem ze w Norwegii w terenie zabudowanym zabierają prawo jazdy za przekroczenie predkosci o 25km/h :D

PS. Oczekiwanie na rozprawe 6-7 mies to kpina, podejrzewam ze będziesz jezdzil i tak bez prawka, 500 PLN potencjalnego mandatu raczej nie stanowi problemu. Ot polska kwadratura kola :)

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chłopaków z policji namierzylem swoimi drogami i wiem ze miałem dużego pecha bo jeden z nich jest nie ugiety. Rozmawiałem ze znajomymi z drogówki i powiedzieli ze mega chamstwo zrobili. No nic moja wina ze w ciągu kilku sek auto rospedzi się do dużej prędkości nie widząc ograniczenia. Sprawę przekazuje dla moich papug tj prawnicy niech się po bawią.

 

... tak AO to ja byłem ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... dzięki maciek ...zastanowię się :8)

 

.... najgorsze to czekanie na sąd a żona w ciąży. ..... termin rozwiązania za 7m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie pech gadałem z kolegą policjantem i mówił że mają duży nacisk z góry żeby zabierać prawko za byle pierdołe ale zaBRAĆ PRAWKO TO NIE STRACIĆ UPRawnienia

spokojnie mozesz jezdzić jak cię zatrzymają to mówisz że nie masz przy sobie i dostajesz mandat za nie manie i jedziesz dalej głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Często jak nie masz prawa jazdy/dowodu rejestracyjnego przy sobie a jest kontrola to nawet nie chce im się wystawiać tego "mandatu" bo roboty papierkowej na 10 min a max. kara to 50 PLN. Malo kto o tym mowi ale to nawet nie jest mandat tylko ''oplata'' za sprawdzenie Twoich danych/auta w systemie - na kogo zarejestrowane, czy nie kradzione etc.

Ostatnie 2 lata jezdzilem po Trojmiescie bez prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego w portfelu, 2 razy mnie zatrzymali, wystawili 2 mandaty jedynie za predkosc i 2 razy pomarudzili ze mogliby odholować auto, ze nie mozna, ze to ze tamto (sciema, brak podstaw prawnych) i dali sobie spokoj. Wazne tylko by mieć świstek z OC.

Duzo pewnie tez zależy od postawy kierownika - na pewno jak ktoś kozaczy/cwaniakuje etc to zrobia na zlosc i się do czegos przyczepia (nie pije do Ciebie). Albo można po prostu trafic na jakiegoś oszołoma sluzbiste z wypranym mózgiem i wtedy pech to pech, nic nie pomoze.

Te 6-7 mies to specjalnie na zlosc czy tak wygląda tempo normalnego postepowania policji/sadownictwa?

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie jest teraz przypadkiem tak, że za +50 zabierają na 3 miesiące, a przy recydywie w trakcie "nie mania" na kolejne 6 miesięcy ?

Zagrożenie w ruchu, dobre :mad2:

Mnie pare łat temu tez zabrali, ale chwile mi to zajelo zanim na to zasluzylem :mrgreen:

A ty cholera od kopa, masz talent :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest teraz przypadkiem tak, że za +50 zabierają na 3 miesiące, a przy recydywie w trakcie "nie mania" na kolejne 6 miesięcy ?

Zagrożenie w ruchu, dobre :mad2:

Jeszcze nie. Chyba koło 17 maja powinno wejść w życie.

 

Ale tak mi coś wydaje, że decyzja o wstrzymaniu prawka/oddaniu zapada dużo szybciej niż 7 miesięcy.

Z tego co kiedyś czytałem, trzeba naciskać sąd pismami, bo zabranie nie odbywa się stricte na rozprawie, tylko chyba jakiś sędzie to zabiera w postepowaniu administracyjnym i tak też może oddać, więc może to być raptem 2-3 tygodnie. Ale osobiście tego na szczęście nie przerabiałem - tyle co wywnioskowałem z wpisów w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... solek o tym co piszesz to będzie od 17 maja. Terminy oczywiście mają być tez jak piszesz ale czy tak w praktyce będzie to policjanci mówią ze nie za bardzo chodzi o przekierowanie sprawy do sądu nie dotyczy to sprawy przekroczenie o ponad 50 km/h w mieście czy przekroczenie ilości pkt..

 

.. kozaczyc to nie w moim stylu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale skoro Wojtkowi zatrzymali prawo jazdy na x miesiecy (czytaj zabrali uprawnienia do prowadzenia pojazdu kat. B) to nastepne spotkanie z policjantami nie skoczy sie 50 zl mandatu, bo przy sprawdzaniu wyjdzie ze ma zatrzymane prawko a nie ze zostalo w domu na stole.

 

 

Wyslane z iPada

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie znam dokładnie twojej sprawy ale ja za duże przekroczenie na pustej 2 pasmówce również straciłem prawo jazdy a sąd po 5dniach zwrócił z opisem,że nie było podstaw do zatrzymania prawa jazdy (202km/h na 70 czy 90) jednak zagrożenie małe bo rano i pusta droga.

Kolega z kolei na krótkim odcinku lawirował między pasami i autami z lekkim przekroczeniem i stracił pj na 3 miesiące sąd uznał,że stwożył zagrożenie.

Jezeli jest nagranie i nie przeginałeś to powinni odpuścić dziwi mnie tylko twn termin rozprawy bo wszystkie takie przypadki o jakich slyszalem rozpatrują w trybie natychmiastowym.

Swoją drogą współczuje to powinno być inaczej definiowane przy dynamicznym wyprzedzaniu nie powinni uznawqć przekrocsenia dopiero jak prędkość się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro Wojtkowi zatrzymali prawo jazdy na x miesiecy (czytaj zabrali uprawnienia do prowadzenia pojazdu kat. B) to nastepne spotkanie z policjantami nie skoczy sie 50 zl mandatu, bo przy sprawdzaniu wyjdzie ze ma zatrzymane prawko a nie ze zostalo w domu na stole.

 

 

Wyslane z iPada

 

Zabranie dokumentu a zabranie uprawnień do kierowania pojazdami (co może zrobić tylko urząd wydający dokument, na wniosek policji) to dwie różne rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No nic panowie może moja papuga skróci datę rozprawy.

 

Szkoda mi zlotu 4 lipca było by fajnie was osobiście zapoznać. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dalej nie rozumiem tak odległego terminu u mnie sąd miał dwa tygodnie na podjęcie decyzji i sprawa zaoczna beze mnie pod co oni Ci to podciągneli,że będzie rozprawa i tak odległy termin jak przy wypadku drogowym gdzie są osoby ciężej ranne (hospitalizacja powyżej 7dni)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieje ,że nie głosowałeś dziś na socjalistów? Bo za 2 lata wprowadzą przepis typu - zabierzemy Ci auto jak przekroczysz prędkośc o 30, a środki ze sprzedaży Twojego wozu przeznaczymy na utrzymanie żuli (zasiłki,darmowe mieszkania-nie musisz płać czynszu włascicielowi bo i tak Ci nic nie zrobi itp). Tak w zasadzie brzmi hasło wyborcze PO/PIS/SLD/PSL więcej socjali dla żuli kosztem Twojej ciżkiej pracy :mrgreen:

 

A na boku to ja nim wyruszę moim dizlowskim niszczycielem emek na polowania mam zamiar zaopatrzyć się w to http://allegro.pl/antyradar-stinger-vip-jammer-lab-high-end-fvat-i5173749546.html (tylko czekam jak coś wyskoczy uzywanego hehehe-ahh te żydowskie zagrywki)

Tak moi mili, musimy walczyć o swoje bo niebawem będą nam naliczać podatki/kary od potencjalnych mozliwości bolidu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto pokazywac na polskim internecie galerii auta, bo nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi, kogos zawistnego
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.