Skocz do zawartości

Najładniejszy model???????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne są e36 coupe alpina i m3. Ale musi jeszcze minąć kilka latek żeby sie ludzie w pełni przekonali. Bo albo podobają się nam klasyki albo najnowsze modele. hehe

 

Z klasyków podobają mi sie wszystkie a szczególnie e30 cabrio obniżona na felgach alpiny.

 

Z najnowszych to 850;) i z4 cabrio czarna.

kocham moją bejke!!!!!!!!!!
  • Odpowiedzi 57
  • Wyświetleń 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Z profilu ładna .... ale przód ........ KLAPA totalna :duh: Niestety nowe BMW nie maja w sobie za grosz tego klimatu auta klasycznego. Oczywiście ja to tak odbieram i nie każdy musi sie z tym zgodzic.

 

Jezeli chodzi o najladniejsze BMW to E24 i E32 :norty:

 

Zgadzam sie z Toba w 100% dorzucajac jeszcze e28 od siebie:)

Opublikowano

hmmm... :think:

 

to ja powiem tak...

 

E38... :cool2:

 

to najpiekniejsze bmw... :cool2: :cool2:

 

a dalej... czyli drugie miejsce:

E24... E32... E30... E28...

 

dalszych miejsc na mojej liscie nie ma... :mrgreen:

 

i ogólnie trzeba przyznac...

ze BMW z przełomu lat 80-90 to najpiekniejsze modele... z wszystkich BMW... :cool2: :cool2: :cool2:

 

takie jest moje zdanie.... :mrgreen:

 

pozdrawiam

cosmo

Opublikowano

Dla mnie najpiekniejszym BMW jest 507:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//members.optushome.com.au/abmw/post/1955_BMW_507_black.jpg

 

Z nowszych BMW: E38, E39 M5 i E46 M3.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano
no ładne to 507... protoplasta z3 :wink:
Opublikowano
no ładne to 507... protoplasta z3 :wink:

 

Raczej Z8, niz Z3.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano
no ładne to 507... protoplasta z3 :wink:

 

Raczej Z8, niz Z3.

 

tez mi sie wydaje ze to Z8 jest podobna do 507 a nie Z3

moje modele
Opublikowano

Dla mnie najpiękniejszymi modelami są:

- koniec lat 60 - 70 czyli model E9,

- lata 70 - 80 czyli E24,

- lata 80 M3 E30.

 

A zaraz za najpiekniejszymi są wszystkie pozostałe modele :mrgreen:

Pozdrawiam
Opublikowano

najpiekniejszym modelem jest nowa piątka. odnośnie

wnętrza się nie wypowiadam, gdyż nie siedziałem

w środku. otwórzcie tego posta za kilka lat... i przyznacie rację

ten samochód poraża swoim wyglądem,a konkurencja z benza E i audi A6

do pięt mu nie dorasta. postawcie nowej piątki obok e39 (nawet M5e39).

 

spójrzcie z tej strony:

czy uważacie, że benzE i A6 są ładniejsze od nowej piątki?

na początku cholernie mi się nie podobał. ale "dorosłem" do

jego wyglądu. Bungle na prawdę ma talent. za kilka lat

inne firmy będą o niego zabiegać.

BMW Sauber F1 Team; only Pb
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Debeściak BMW CSL z 1971r. no i oczywiście E46 M-Power :cool2:

Pozdrawiam

Rafał F.

Opublikowano
mi sie najbardziej podoba e 39 :mrgreen: to jest chyba najładniejszy model BMW
Opublikowano
mi sie najbardziej podoba e 39 :mrgreen: to jest chyba najładniejszy model BMW

 

A wg mnie nowe BMW e38 750il z 94 roku.

 

 

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
jak dla mnie zdecydowanie najladniejszy model.. oczywiscie to jest kwestia gustu , ale mnie on powala na kolana.. pozdrawiam
Bayerische Motoren Werke !
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla mnie najładniejsze bmw to:

E38

E31

E24

potem

E34, ale tylko czarne i zglebione AC S..

E32

itd...

 

ale jest jeden ponad wszystkim i wszystkimi

o tutaj... :cry:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=15776

Czarna Eta (SOLD)................Granatowy Mieczysław (LIVE!).......................Czarna Szmata

http://www.gimnastycy.pl/avatar.jpg

Opublikowano
Wedlug mnie najladniejsze sa siodemki a najbardziej oczywiscie... E65 !
Opublikowano
oczywiście E46 M-Power :cool2:

Popieram :cool2: , popieram :cool2: , popieram :cool2: w calej rozciaglosci :cool2: :cool2: :cool2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Opublikowano
IMHO najładniejsza BMK'a to E63 M6, potem E46 M3, E39 M5, no i w końcu E65 ... i E34

Glasurit Polska - Division of BASF - The Chemical Company

Profesjonalne dobieranie lakierów samochodowych.

Opublikowano
e36 coupe potem M3-E46 :D
Opublikowano

witam

Ładne są e30, e21,

 

ale najładniesza jest wg:

1. e46 ostatnia odsłona w M3 coupe cabrio (miodzio), coupe, potem sedan

1.1 e30

1.2 e21 obie zadbane

 

2. e39 też ostatnia wersja, nie koniecznie M5.

Opublikowano

Moim zdaniem ze współczesnych beemek najładniejsze jest bmw Z8, z oldtimerów bmw 328 a z youngtimerów 1602.

 

Jeśli zaś chodzi o bmw wszechczasów to oczywiście wygrywa 1602 :D

Oto dowód (prawie)rzeczowy:

http://img280.imageshack.us/img280/8512/fffffffffffff1wk.jpg

Opublikowano
  • Autor
Ładne ono fajnie mieć takie w garażu :mrgreen:
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Opublikowano

e60 :twisted: :twisted: :twisted:

pozniej e46 coupe - oczywisice oba samochodyw m-pakiecie

 

a pozniej juz sporo na podobnym - wysokim poziomie :8)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.