Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy gadget, jeżeli jeszcze działa i daje zauważalne efekty to :cool2: Widziałem kiedyś na e90post, że jest za oceanem całkiem popularny. Wszystko rozumiem działa ok, komputer się nie buntuje, żadnych błędów po pewnym czasie nie pokazuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

komputer nic nie pokazuje bo nawet nie ma mozliwosci tak naprawde stwirrdzenia ze to urzadzenie jest podlaczone. Sprint booster jest podlaczony za czujnikami polozenia pedalu gazu ktore sa tylko kontrolne i wyslaja tylko informacje o prawidlowym dzialaniu. Sprintbooster jest bezposrednio przypiety do DBW, i zmineia charakteryctyke sygnalu.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer nic nie pokazuje bo nawet nie ma mozliwosci tak naprawde stwirrdzenia ze to urzadzenie jest podlaczone. Sprint booster jest podlaczony za czujnikami polozenia pedalu gazu ktore sa tylko kontrolne i wyslaja tylko informacje o prawidlowym dzialaniu. Sprintbooster jest bezposrednio przypiety do DBW, i zmineia charakteryctyke sygnalu.

Czy taki gadżet można zamontować w 335d?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna oczywiscie, jak bede u ciebie poczatek kwietnia to sprobujesz na moim samochodzie roznice z i bez... bo to trudne do opisania latwe do stwierdzenia.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna oczywiscie, jak bede u ciebie poczatek kwietnia to sprobujesz na moim samochodzie roznice z i bez... bo to trudne do opisania latwe do stwierdzenia.

Ok, a możesz podać namiar gdzie to można kupić i czy podłączenie jest proste :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem tu : http://www.sprintbooster.pl/

a podlaczenie... miedzy 1 a 3 minuty w zaleznosci czy spiewasz jednoczesnie czy nie... odkrecas pedal gazu podlaczasz wtyczke, zakrecasz pedal gazu.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie prowokuje to wzrostu mocy, faktycznie nacisniecie do maxa na pedal jest chyba szybsze o jakies 0,2 s... czyli od 0-100 nie szybciej ale 1000 metrow start na stojaco tak...

 

na allegro to oni tez sprzedaja...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dobrze że serii F wystarczy przełączyć na sport albo sport+ i mamy taki sam efekt, w połączeniu jeszcze ze zmienioną sztywnością układu kierowniczego (chyba że ktoś nie ma servotronic). :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Sport Mode w seri F likwiduje respponse delay przepustnicy (oprocz F10 przed liftem gdzie jest jakis problem oprogramowania). Za to Nie masz skrocenia drogi pedalu gazu do osiagniecia maksymalnego otwarcia przepustnicy i tylko w sport+ mode masz rownomierne i tak precyzyjnie dawkowana moc ale za kosztem wyzszego spalania czy to w sport czy sport+. Oczywiscie masz inne plusy mode sport ktory jest fajnym i rozbudowanym systemem.

 

Ale ostatnia roznica i nie najmniejsza to to ze mode sport i sport+ w seri F podwyzsza spalanie a Sprintbooster nie, wrecz nieznacznie go zmniejsza przy ecodrivingu co jest de facto najwazniejsze bo chodzi o to aby sprint booster byl wlaczony ciagle. No chyba ze ktos jezdzi ciagle na sport mode sport mode + tylko musi brac wtedy spalanie konsekwentnie do jmodu.

 

Za to juz nawe mode sport+ nie pozwala na to co pozwala czerwony mod w sprintboosterze ktorego osobiscie nie uzywam a wiec nie bede sie wypowiadal, to typowy mod wyscigowy.

 

A teraz wracajac do przestarzalej seri E... dodam ze nawet w sport modzie z automatyczna skrzynia biegu, jest odczuwalna roznica przy sprintboosterze ale dla mnie glowny plus do absurdalna zmiana zachowania samochodu na plus na co dzien bez zwiekszenia zuzycia paliwa.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nawet mi sie udalo i powiem ze po tygodniu uzytkownia to mnie skosilo jak probowalem wrocic do serii Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobne urządzenie z Racechipa i nawet po odczekaniu godziny po wyłączeniu auta i podpięciu pod pedał pierwsze naciśniecie gazu powodowało przejście w tryb awaryjny.

Auto z 2011 roku. Odesłałem, przetestowano i stwierdzono, że jest dobre, wiec pozostał zwrot pieniędzy . U Ciebie nie było żadnych problemów z instalacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnych, mozna wlaczac i wylaczac a la vollee i ostatnie ustawienie przed wylaczeniem jest zapamietane czyli mozna nawet odlaczyc kabelek sterujacy jak sie nie zmienia modow (urzadzenie jest stworzone aby bylo wlaczone ciagle)

 

Ja nigdy nie odczułem wzrostu spalania, byc moze dlatego ze tryb sport najcześciej włączam w trasie.

 

W F10 535 wspolnika na sport, w miescie spalanie wzrast o jakies 15-20%, w trasie nie probowalem nie widzialem sensu mody sport w trasie, chyba ze sie jedzie bardzo zaltoczona dwuypsmowka i wprzedza na trzeciego i kazdy miilisekunda krotszego wyprzedzania cie oddaila od smierci :mrgreen: ale ja tak nie jezdze kocham siebie i swoje zycie ! :norty:

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku benzynowym, może to zadziałać i faktycznie dawać szybszą reakcje na gaz. Ale w naszych starych dislach co maja i tak dużego laga co to może poprawić?

Lag z turbo a lat z pedału przyspieszenia to dwie różne sprawy.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku benzynowym, może to zadziałać i faktycznie dawać szybszą reakcje na gaz. Ale w naszych starych dislach co maja i tak dużego laga co to może poprawić?

Lag z turbo a lat z pedału przyspieszenia to dwie różne sprawy.

 

no tak Sprintbooster nie zniweluje lagu pochodzacego z problemow turbiny.

 

patrząc na ceny w DE i w PL u nas jak zwykle droższe...

zawsze sie zastanawialem dlaczego wszystko jest drozsze w PL jak tylko chodzi o rzeczy powiedzmy nie pierwszrej potrzeby... i sadze ze to dlatego ze w DE taki sprintboster moze kupic zwykly zjadacz cheba a w Pl produkt kierujesz to zamozniejszych a wiec mozesz wieksza marze zrobic. Taka sama polityla u mnie w firmie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Faktycznie Sport Mode w seri F likwiduje respponse delay przepustnicy (oprocz F10 przed liftem gdzie jest jakis problem oprogramowania). Za to Nie masz skrocenia drogi pedalu gazu do osiagniecia maksymalnego otwarcia przepustnicy i tylko w sport+ mode masz rownomierne i tak precyzyjnie dawkowana moc ale za kosztem wyzszego spalania czy to w sport czy sport+. Oczywiscie masz inne plusy mode sport ktory jest fajnym i rozbudowanym systemem.

 

Ale ostatnia roznica i nie najmniejsza to to ze mode sport i sport+ w seri F podwyzsza spalanie a Sprintbooster nie, wrecz nieznacznie go zmniejsza przy ecodrivingu co jest de facto najwazniejsze bo chodzi o to aby sprint booster byl wlaczony ciagle. No chyba ze ktos jezdzi ciagle na sport mode sport mode + tylko musi brac wtedy spalanie konsekwentnie do jmodu.

 

Za to juz nawe mode sport+ nie pozwala na to co pozwala czerwony mod w sprintboosterze ktorego osobiscie nie uzywam a wiec nie bede sie wypowiadal, to typowy mod wyscigowy.

 

A teraz wracajac do przestarzalej seri E... dodam ze nawet w sport modzie z automatyczna skrzynia biegu, jest odczuwalna roznica przy sprintboosterze ale dla mnie glowny plus do absurdalna zmiana zachowania samochodu na plus na co dzien bez zwiekszenia zuzycia paliwa.

 

potwierdzam, miałem przyjemność pojezdzić autem kolegi z owym modem, różnica jest odczuwalna, może nie diametralna, ale reakcja na gaz jest zdecydowanie szybsza :cool2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyiek, sadze ze twoje odczucia byly tez dodatkowo troche zniwelowane faktem ze pierwszy raz ze skrzynia automat miales do czynienia jezda bylo bardzo ale to bardzo powolna :) a to urzedzenia rownierz poznawala szybko wchodzic na obroty.

 

Troche tak jak roznica miedzy ja za kolkiem w twoim z manualem (ok fajne ale bez szalu) a ty za kolkiem (to zupelnia inna bajka, jest moc, jest ciag jest zabawa)

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj jeździłem autem RIVASIEGO i rzeczywiście to działa co ciekawe można ustawić różne tryby pracy w trybie TZW czerwonym auto reaguje na gaz bez żadnej zwłoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Krzyiek, sadze ze twoje odczucia byly tez dodatkowo troche zniwelowane faktem ze pierwszy raz ze skrzynia automat miales do czynienia jezda bylo bardzo ale to bardzo powolna :) a to urzedzenia rownierz poznawala szybko wchodzic na obroty.

 

Troche tak jak roznica miedzy ja za kolkiem w twoim z manualem (ok fajne ale bez szalu) a ty za kolkiem (to zupelnia inna bajka, jest moc, jest ciag jest zabawa)

 

kiedyś musi być ten pierwszy raz :mrgreen:

 

wpadaj na działke na weekend na mycie, jak będziesz miał więcej czasu niż zwykle to może jakimś woskiem nasmarujemy :D

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.