Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

 

http://i.imgur.com/Q6Cv6Eb.jpg

 

http://i.imgur.com/7Uf5t65.jpg

 

http://i.imgur.com/9JoVRlN.jpg

 

http://i.imgur.com/BJK6EAE.jpg

 

 

Udało mi się nabyć listwy firmy Challenge demontowanego z amerykańskiego M3. Wzór skora karbon individual z przeszyciem prostym czerwono niebieskim co z powodzeniem lamie monotonie czerwonego przeszycia.

 

http://i.imgur.com/D2OTrKP.jpg

 

http://i.imgur.com/f6zIgo4.jpg

 

http://i.imgur.com/Z5EfF0v.jpg

 

http://i.imgur.com/3i58cRw.jpg

 

http://i.imgur.com/ir8bwF0.jpg

 

http://i.imgur.com/9PJNJja.jpg

 

 

Nie obyło się bez klasyki M performance. Galka i mieszek zmiany biegów oraz hamulec ręczny dobrze dopasowały się do wnętrza za to pedały gazu i hamulca pochodzą od tunera Schmiedman bo są po prostu dużo wyższej jakości, nie wycierają się po roku no i wyglądają lepiej. To samo się ma do dywaników letnich.

 

 

Zadbanie o małe szczegóły jak ringi zegarów oraz wskazówki z M3, przycisk start/stop limited edition i kilka elementów pokrytych folia karbon (radio, otwieranie okien , tylny nawiew) dokończają dzieło.

 

 

Jezzzu rozwalileś system- PRZEPIĘKNY ŚRODEK :shock: zazdroszczę na maxa-fantastyczne polaczenie... Nie wiedzialem ,że masz takie cacko :shock: kapitalny efekt musze sobie zrobic takie obszycie foteli z gladzuśka skurką i czerwoną nitką :dance: ale u mnie zostawie cały środek czarny+czarny sufit i delikatne czerwone akcenty :dance:

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ile dałeś za te welury od Schmeidmanna? Kurcze u Polskiego przedstawiciela takich nie ma. Brałeś bezpośrednio z Danii ?

 

bralem z danii, 54 euros + wysyka §(byly inny rzeczy), przedztawiciel polski ci zamowi wszystko co chcesz tylko trzeba muy dac link do strony schmiedmanna sadze

 

@alduwiel : a Dziekuje to mile uslyszec ze twoj pomysl sie podoba ! innym :) teraz tunel srodkowy to ju carbon performance orginal BMW, a galka i haulec obszyta na czarno z czerwonym przeszyciem i nie ma juz tej plastikowej czerwonej listwy... zdjecia sa troche dalej

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie robie takie coś w środku na koniec mojego projektu. Cały czarny środek z taka gładziutką skurą i czerwonymi niciami - fantastyczne połączenie. Moze jedynie odpuszcze te czerwone środki w fotelach i boczkach bo chce ,aby czarny dominował a czerwony byl tylko akcentem. Wiesz kazdy ma swój gust :wink:

Ale powaliłeś mnie tym na kolana, podejrzewam ,że na zywo 100x lepiej... Bez wątpienia najpiękniejszy środek w e90 jaki widziałem

 

I te deski z karbonem i czerwonymi akcentami-bomba. jaki koszt i gdzie takie coś by mi zrobili? Obszycia juz sobie zrobię :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie robie takie coś w środku na koniec mojego projektu. Cały czarny środek z taka gładziutką skurą i czerwonymi niciami - fantastyczne połączenie. Moze jedynie odpuszcze te czerwone środki w fotelach i boczkach bo chce ,aby czarny dominował a czerwony byl tylko akcentem. Wiesz kazdy ma swój gust :wink:

Ale powaliłeś mnie tym na kolana, podejrzewam ,że na zywo 100x lepiej... Bez wątpienia najpiękniejszy środek w e90 jaki widziałem

 

I te deski z karbonem i czerwonymi akcentami-bomba. jaki koszt i gdzie takie coś by mi zrobili? Obszycia juz sobie zrobię :twisted:

 

dzisiaj rownierz sadze ze kolorystyka ktora opisujesz ma wieksze grono zwolenikow, jest to kopia wnetrza BMW frozen black, dla mnie troche zbyt smutne i ciemne ale jestem w mniejszosci.

 

 

http://onsurga.com/wp-content/uploads/2011/07/2011-BMW-M3-Frozen-Black-Interior.jpg

 

Ale zgadzam ze u mnie czerowny jest zbyt obecny. Zostawil bym siedzenia i Zlikwidowal bym dzisiaj boczki czerwone (na czarne z przeszyciem) ale to nie jest priorytet. listwy kupilem bardzo tanio bo jak czesto w zlomoiskach na zachodzie tego typu elementy sa niedoceniane, to listwy challenge ale kazdy tapicer ci obszyje listwy skora carbon z dowolnym przeszyciem. Trudniej jest za to o listwy miekie w dotyku (ta sama roznica co miedzy twardym a miekim plastikiem) bo malo ludzi umie to robic a wiec i ceny sa zaporowe ale warto. komplet listew w skorze carbon wacha sie sadze miedzy 1500 a 2500 zl bez mostu w zaleznosci od wykonawcy , ceny tego samego w wersji miekiej fachowo zrobione to juz inna kwota i trudno o fachowe wykonanie w dobrej cenie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alduwiel a listwy w piano black Ci się nie widzą? Dla mnie są mega :roll:

http://ic2.pbase.com/o6/34/833534/1/115770108.36yI8OU9.5E9A15671024.JPG

 

przedztawiciel polski ci zamowi wszystko co chcesz tylko trzeba muy dac link do strony schmiedmanna sadze

u siebie na stronce nie miał, to fakt. Ale w sumie nie pytałem go o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba taniej wyjdzie kupno uzywanych listew skoro wychodzą w takiej wersji?

A gdzie mam szukac na ebay?

wersja phantom black ? zapomnij :)

challenge, w stanach ale tak samo to rarytas.

najlepiej jest obszyc.

 

piano black jest fajnym rozwiazaniem

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee to nie fajnie... Ja chce takie jak ty masz-mega efekt. Daj namiar gdzie to robią :D i ile daleś.

 

A listwy używane piano black mozna kupić? czy tez jest to rarytas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piano black sa latwe do znalezienia i nie drogie

albo można je samemu zrobić naprawdę tanim kosztem. Znajomy z innego forum oddał, zmatowione listwy do gościa co lakieruje na wysoki połysk meble (płyty frontowe). Efekt wręcz zaskakujący za raptem 60 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piano black sa latwe do znalezienia i nie drogie

albo można je samemu zrobić naprawdę tanim kosztem. Znajomy z innego forum oddał, zmatowione listwy do gościa co lakieruje na wysoki połysk meble (płyty frontowe). Efekt wręcz zaskakujący za raptem 60 zł :lol:

 

 

o matko daj namiar- wszystkie listwy przerobił na piano balck? Ale widziales na własne oczy ? Jaki efekt w sosónku do oryginału?

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piano black sa latwe do znalezienia i nie drogie

albo można je samemu zrobić naprawdę tanim kosztem. Znajomy z innego forum oddał, zmatowione listwy do gościa co lakieruje na wysoki połysk meble (płyty frontowe). Efekt wręcz zaskakujący za raptem 60 zł :lol:

 

 

o matko daj namiar- ja lubię oszczedzać :) wszystkie listwy przerobił na piano balck? Ale widziales na własne oczy ? Jaki efekt w sosónku do oryginału?

mam nadzieję, że Łukasz nie będzie miał mi tego za złe i ścigał o prawa autorskie :)

Wyszło tak:

http://s23.postimg.org/8edfy8uwb/zdj_cie_3.jpg

dla mnie rewelacja :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprostu listwy pomalowane na czarno? Wydaje mi sie ,że piano black to taki jakby wzór drewna , ale o bardzo czarnym odcieniu? Dobrze myslę? a to jest poprosty czarna listwa , tak?

 

 

piano black sa latwe do znalezienia i nie drogie
Przerylem całe alegro i nie znalazłem ... Gdzie to szukać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piano black sa latwe do znalezienia i nie drogie

albo można je samemu zrobić naprawdę tanim kosztem. Znajomy z innego forum oddał, zmatowione listwy do gościa co lakieruje na wysoki połysk meble (płyty frontowe). Efekt wręcz zaskakujący za raptem 60 zł :lol:

 

 

mylicie koledzy dwa rodzaje listw High Gloss Black i Piano Black

te pierwsze to plastik pomalowany na czarno w wysokim połysku a te drugie to prawdziwe drewno wykończone jak drewno fortepianowe

stąd też jest ich duża różnica w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie piano black to jest to :

 

http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=332137&stc=1&d=1260119412

 

To sa czesci wystepjace pod tym zestawem czesci :

https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/91_1025/KW09011/0/0/0/0/0

 

Mniej wiecej dwa trzy razy do roku mozna spotkac zestaw kompletny na allegro lub Ebay z cena miedzy 2000 a 4000 zl(W lutym byl na Ebay za 800 euros + wysylka) czyli stosunkowo powszechnie i tanio do kompletu listew frozen black (niedostepnych) lub challenge. (szukaj wiatru w polu ponizej 6000 zl za wersje podstawowa, i 8000 zl + za wersje individual) dlatego mowilem ze sa stosunkowo tanie i dostepne ws listew frozen black i challenge o ktore pytal kolega.

 

Mozna uzyskac ten sam lub nawet lepszy bo bardziej wytzymaly efekt, biorac inny zestaw listew drewnianych i oddajac go do zakladu ktory restauruje fortepiany. Cena przemiany to jakies 1500 zl + komplet listew z drewna ktory mozna znalesc za 600 zl

 

Listwy czarny polysk to jest to :

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/55/52/30/5155523074

 

iwystepuja pod tym zestawem czesci :

https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/51_7195/KW09011/0/0/0/0/0

 

Ten sam efekt mozna uzyskac poprzez naniesienie hydrografiki lub lakierowanie czesci na czarno, kozt mniej wiecej 800 zl + komple listew.

 

Roznica polmiedzy pierwszym a drugim zestawem nie jest z daleka lub na zdjeciu ewidentna ale z bliska to przepasc jakosciowa

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/6TVlPaq.jpg

A to jest prawdziwe drewno? Takie się nadają na przerobienie w warsztacie zajmującym się naprawą fortepianów?

 

A jaki wyszedł by koszt przerobienia na coś takiego jak Ty masz Rivasi ?

 

Rozumiem ,że za swoje dałeś jakies 6 tys ??? :shock:

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylicie koledzy dwa rodzaje listw High Gloss Black i Piano Black

masz rację. Mój błąd :oops:

Mniej wiecej dwa trzy razy do roku mozna spotkac zestaw kompletny na allegro lub Ebay z cena miedzy 2000 a 4000 zl(W lutym byl na Ebay za 800 euros + wysylka) czyli stosunkowo powszechnie i tanio do kompletu listew frozen black (niedostepnych) lub challenge. (szukaj wiatru w polu ponizej 6000 zl za wersje podstawowa, i 8000 zl + za wersje individual) dlatego mowilem ze sa stosunkowo tanie i dostepne ws listew frozen black i challenge o ktore pytal kolega.

te ceny to jakaś masakra. Wydech, zawias, felgi ok :) Ale listwy :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem ,że za swoje dałeś jakies 6 tys ??? :shock:

 

nie, swoje zdemontowalem z powypadkowej M3 E90 a czlowiek ktory to sprzedawal nie wiedzial ile byly warte. Przerobienie na takie jezeli ci nie zalezy na dotyku ale tylko na wygladzie pewnie jakies 2000 zl + inny komplet listew.

 

No jak cena między 2000 a 4000 za piano black jest stosunkowo niska to :cry2:

 

koszt orginalnych nowych to jakies 7000 zl sadze wedlug katalogu a kupowalo sie je za 6000 zl, za ile chcesz dostac uzywki ? Jezeli chcesz tanio to masz listwy takie jak zamiesciles za 700 zl. To BMw nie fiat wszystko kosztuje jezeli jest orginalne. i dlaczego uwarzasz ze felgi zawias itd moga kosztowac 6000 zl a nie listwy ? Kazdy ma inny punkt widzenia, ja osobiscie jezdze wewnatrz auta i mi zalezy na tym zeby ja sie czul dobrze a zawias to ju trzeciazedna sprawa... kazdy ma inny punkt widzenia.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to czy jestem w stanie przerobic te na zdjęciu na piano balck?

 

musisz pojsc to zakladu restaurujace pianina, jezeli listwy sa w dobrym stanie powinni moc sciagnac klar i pomalowac je na piano black i polozyc nastepny klar, ja w 2 lata temu sie dowiadywalem i to wychodzilo jakies 1500 zl + przesylka z pamieci.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to czy jestem w stanie przerobic te na zdjęciu na piano balck?

 

musisz pojsc to zakladu restaurujace pianina, jezeli listwy sa w dobrym stanie powinni moc sciagnac klar i pomalowac je na piano black i polozyc nastepny klar, ja w 2 lata temu sie dowiadywalem i to wychodzilo jakies 1500 zl + przesylka z pamieci.

 

dzieki, potarguję i zobaczę co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To BMw nie fiat wszystko kosztuje jezeli jest orginalne. i dlaczego uwarzasz ze felgi zawias itd moga kosztowac 6000 zl a nie listwy ? Kazdy ma inny punkt widzenia, ja osobiscie jezdze wewnatrz auta i mi zalezy na tym zeby ja sie czul dobrze a zawias to ju trzeciazedna sprawa... kazdy ma inny punkt widzenia.

 

lol ta gadka miałaby sens jakbyśmy dyskutowali w galerii auta o wartości w cenie powiedzmy 200 000 zł w górę.

Ale chyba nie zaprzeczysz, że wywalenie 6000-8000 zł (co stanowi jakaś 1/6 wartości auta) na kilka kawałków drewna to jakiś nonsens. To, że BMW umyślało sobie takie ceny które głównie brało się pod uwagę podczas konfiguracji nowego auta o wartości znacznie przekraczającej 40 000 - 50 000 nie znaczy, że normalnym jest gdy ktoś wyda 8 klocków na listwy do auta o wartości 40 000 zł. No proszę Cię...

Jeśli wolisz, żeby połyskiwało Ci w środku drewno a nie plastik i dokładasz do tego tyle hajsu a właściwości jezdne auta są dla Ciebie sprawą trzeciorzędną to faktycznie każdy ma inny punkt widzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To BMw nie fiat wszystko kosztuje jezeli jest orginalne. i dlaczego uwarzasz ze felgi zawias itd moga kosztowac 6000 zl a nie listwy ? Kazdy ma inny punkt widzenia, ja osobiscie jezdze wewnatrz auta i mi zalezy na tym zeby ja sie czul dobrze a zawias to ju trzeciazedna sprawa... kazdy ma inny punkt widzenia.

 

lol ta gadka miałaby sens jakbyśmy dyskutowali w galerii auta o wartości w cenie powiedzmy 200 000 zł w górę.

Ale chyba nie zaprzeczysz, że wywalenie 6000-8000 zł (co stanowi jakaś 1/6 wartości auta) na kilka kawałków drewna to jakiś nonsens. To, że BMW umyślało sobie takie ceny które głównie brało się pod uwagę podczas konfiguracji nowego auta o wartości znacznie przekraczającej 40 000 - 50 000 nie znaczy, że normalnym jest gdy ktoś wyda 8 klocków na listwy do auta o wartości 40 000 zł. No proszę Cię...

Jeśli wolisz, żeby połyskiwało Ci w środku drewno a nie plastik i dokładasz do tego tyle hajsu a właściwości jezdne auta są dla Ciebie sprawą trzeciorzędną to faktycznie każdy ma inny punkt widzenia :cool2:

 

To nonsens dla ciebie. Twoje rozumowanie jest absurdalne. Cena auta nie ma nic wspolnego z cena tuningu, to nie kwestia oszczednosci ani oplacalnosci tylko projektu i wlasnych mozliwosci finansowych. Jezeli liczysz tuining ws wartopsci auta do pozostaj przy seri bo nic nie zrobisz, dosyc szybko wartosc tuningu przekracza wartosc auta, to norma jezeli sie idzie w troche bardziej osobiste i luksusowe rzeczy.

 

Ja kupilem listwy bardzo tanio i obszycie kombinujac jak kon pod gore mi wyszlo stosunkowo tanio biorac pod uwage ze jest przeszyte calosc skorai (deska, most, fotele boczki galki sralki kierownice i inne badziewa + troche orginalu BMW w karbonie i polakierowanie plastikow na czarny polysk) obszyte ale to i tak mniej wiecej 40% wartosci auta w momencie zakupu. Jak skoncze partie zewnatrzna to tuning przekroczy wartosc auta w momencie zakupu i to bez zadnej ingerencji jeszcze w mechanike, za to kilka miesiecy temu facet mi proponowal 80 tys za auta bez skonczonej parti zewnetrznej tylko to juz dawno nie chpodzi o kase...

 

Jest tu kilka samochodow zrobionych na wystrzal jak np dampa ktore idzie zawsze w najwieksza jakosc albo czerwonego ktory juz sie przestal bawic w drobiazgi za kilka tysiakow i leci po bandzie w KW v3 z hamulacamui z F30 itd... a te samochody maja mniej wiecej taka sama wartosc rynkowa bez tych zmian... tylko jest to zupêlnie nie istotne bo to nie kalkulacja finansowa tylko hobby.

 

A wlasciwosci jazdne auta... to wazne ale dla dampa ktory jezdzi czesto na tor w nienczech bo w ruchu ulicznym BMW jest 100 razy na tyle wystarczajacy, predkosc jest ogranczona do 50 w miescie, 90 na trasie, a na autostradzie kazdy idiota w kazdym wozie umie jechac szybko prosto trzymajac kierownice... nie potrzebujesz do tego ani zawiasu ani tlumika ani zadnego modu, nawet BMw nie potrzebujesz, wystarczy ci skoda okctavia 140 KM, jezdzi ponad 210 bez problemu. A zawiasy gwinty chipy i inne usprawnienia oprocz hamulcow nie sa absolutnie wykorzystywane przez 99% osob ktore je montuja, to jest rownierz mod wizerunkowy tylko go nie widac. I tlumik to rownierz mod wizerunkowy, tylko w zakresie sluchu a nie oczu bo te kilka koni co zdobywasz to nic ws ceny za dobry tlumik kompletny... bardziej sie oplaca zmienic silnik na wiekszy... tylko jeszcze raz to nie jest kwestia oplacalnosci.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaqdzam się w zupełności z tobą Rivasi ale proszę nie pisz że zawieszenie to dla Ciebie sprawa trzeciorzędna bo ja sam sie przkonałem po zamontowaniu zawieszenia KW v 3 jaka kolosalna jest róznica w prowadzeniu samochodu i jest to ważna kwestia, rozumiem że pewnie się troszkę rozpędziłeś że jest to dla Ciebie sprawą trzeciorzędną bo myslę że tak nie myślisz bo wiem jak wiele wagi przywiązujesz do wszystkiego :D :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.