Skocz do zawartości

4 drzwiowe M3???


Tomek01

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz mnie tylko zdziwiła w tej Mce. Mianowicie szyberdach i klimatronic. Zazwyczaj nie montuje się ich razem. Raz widziałem Merca z taką konfiguracją i okazało się, że koleś zaliczył dacha i jak naprawiał, to wstawił sobie szyberdach :wink:

 

 

(...) Na szczęście umiejętności kierowcy nie rosną wraz z jego zamoznością.

Zgadzam się z tym. Koleś mając mocniejsze auto może przegrać z słapszym autem jeśli nie posiada wystarczających umiejętności.

No, ale sam widzisz jak ktoś taki może być niebezpieczny na drodze jak kupuje auto którym nie umie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego sugerujecie ze kierownik np 318i bedzie lepszym kierowca od kierowcy M3 ? Komplexy ? Kazdy wlasciciel M3 ktorego znam zarowno w Pl jak i w D jest doskonale i szybko jezdzacym kierowca- bo tacy ludzie kupuja te auta. 2 sprawa- mozesz jezdzic jak chcesz ale technika to teraz jakies 70 % szans na zwyciestwo- niestety akurat. Na serio- gdybym mial taka 4 drzwiowa M3 nakleilbym sobie 316i z tylu i sialbym przerazenie na miescie. Aha, i nie wycialby mnie zaden is :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego sugerujecie ze kierownik np 318i bedzie lepszym kierowca od kierowcy M3 ? Komplexy ? Kazdy wlasciciel M3 ktorego znam zarowno w Pl jak i w D jest doskonale i szybko jezdzacym kierowca- bo tacy ludzie kupuja te auta. 2 sprawa- mozesz jezdzic jak chcesz ale technika to teraz jakies 70 % szans na zwyciestwo- niestety akurat. Na serio- gdybym mial taka 4 drzwiowa M3 nakleilbym sobie 316i z tylu i sialbym przerazenie na miescie. Aha, i nie wycialby mnie zaden is :twisted2:

 

Tak kompleksy... zapraszam do mnie na KJS (to taki amatorski rajd samochodowy) zobaczysz co robię swoją Corsą 1.2.

 

W Polsce wycina się nożyczkami, a nie samochodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie tylko zdziwiła w tej Mce. Mianowicie szyberdach i klimatronic. Zazwyczaj nie montuje się ich razem. Raz widziałem Merca z taką konfiguracją i okazało się, że koleś zaliczył dacha i jak naprawiał, to wstawił sobie szyberdach :wink:

 

 

(...) Na szczęście umiejętności kierowcy nie rosną wraz z jego zamoznością.

Zgadzam się z tym. Koleś mając mocniejsze auto może przegrać z słapszym autem jeśli nie posiada wystarczających umiejętności.

No, ale sam widzisz jak ktoś taki może być niebezpieczny na drodze jak kupuje auto którym nie umie jeździć.

 

NIe wiem co w tym dziwnego. Mialem 3 beemki i w kazdje mialem klimatronica i szyber. Ludzie gadaja jakies bzdury. Co to ma do rzeczy. Tak samo jak kiedys mowili, ze w kabrioletach nie ma klimy. HAha bzdury.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę OT ale... większość BMW z lat 85-95 jeśli ma klime to posiada również szyberdach - jeden element wyposażenia uzupełnia drugi...

zwróćcie uwagę na filmy reklamowe Mercedesa czy BMW (również prospekty) serii S czy 7 - szyberdach jest zawsze... to brak szyberdachu jest dziwny... to samo tyczy się Maybacha...

tylko w Polsce jak ktoś zamawia nowe BMW (akurat pytałem o to jaki jest stosunek zamiawianych egzemplarzy bez i z szyberdachem)to zaoszczędza te pare tys na szyberdachu - bo wydaje mu się że klima rozwiąże problem wentylacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, przebaczcie :modlitwa:. Po prostu miałem błędne informacje, ale to się zdaża. A klima w cabrio, to nic nowego... kumpel ma 206cc i klime też ma.

Co do ścigania, to przejdzie ci jak kiedyś wyskoczy ci pan niebieski z lizakiem, jak będziesz mial już grubo ponad 100 na liczniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We włoszech jest sporo takich aut, tak samo jak E30 z silnikiem M3 w zwyklym nadwoziu coupe.

 

Tyszkanin - to nie jest silnik z M3, nie chce mi się znów o tym pisać,

szczegóły tu:

http://e30m.free.fr/320iS.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.