Skocz do zawartości

4 drzwiowe M3???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma ich dużo ale na 100% wychodziły
Opublikowano
We włoszech jest sporo takich aut, tak samo jak E30 z silnikiem M3 w zwyklym nadwoziu coupe.
Pozdrawiam
Opublikowano
E36 M3 oczywiscie byly produkowane. Na drogach czesto widac jezdzace czterodrzwiowe emtrojki.
Opublikowano
Pięknie wygląda...
Opublikowano
kupic taka, nakleic sobie z tylu 316i i siac przerazenie na miescie ;-)
Opublikowano
Sedan też ładny, ale coupe ładniejsze. Tych wersji było znacznie mniej, podobnie jak sedanów z iesem. Z tym 1.6 to trochę profanacja, ale niejeden kozak by się zdziwił.
Opublikowano
Marzenie :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Opublikowano
wow i jaka cena.....
Opublikowano
kupic taka, nakleic sobie z tylu 316i i siac przerazenie na miescie ;-)

 

No bo wstyd dostać od np is'a jak się jeździ M3

 

Na szczęście umiejętności kierowcy nie rosną wraz z jego zamoznością.

Opublikowano

Jedna rzecz mnie tylko zdziwiła w tej Mce. Mianowicie szyberdach i klimatronic. Zazwyczaj nie montuje się ich razem. Raz widziałem Merca z taką konfiguracją i okazało się, że koleś zaliczył dacha i jak naprawiał, to wstawił sobie szyberdach :wink:

 

 

(...) Na szczęście umiejętności kierowcy nie rosną wraz z jego zamoznością.

Zgadzam się z tym. Koleś mając mocniejsze auto może przegrać z słapszym autem jeśli nie posiada wystarczających umiejętności.

No, ale sam widzisz jak ktoś taki może być niebezpieczny na drodze jak kupuje auto którym nie umie jeździć.

Opublikowano
Klimatronic nie wyklucza szyberdachu. Ktoś miał po prostu taki kaprys i sobie zamówił.
Opublikowano
a dlaczego sugerujecie ze kierownik np 318i bedzie lepszym kierowca od kierowcy M3 ? Komplexy ? Kazdy wlasciciel M3 ktorego znam zarowno w Pl jak i w D jest doskonale i szybko jezdzacym kierowca- bo tacy ludzie kupuja te auta. 2 sprawa- mozesz jezdzic jak chcesz ale technika to teraz jakies 70 % szans na zwyciestwo- niestety akurat. Na serio- gdybym mial taka 4 drzwiowa M3 nakleilbym sobie 316i z tylu i sialbym przerazenie na miescie. Aha, i nie wycialby mnie zaden is :twisted2:
Opublikowano

w Bmw Klima i szyber to nic niespotykanego... w E34 tez tak mam i generalnie w bardzo wieu tak jest.

To VW montowalo albo jedno albo drugie.

Opublikowano
Bad Boy:Pod warunkiem, że nie spotkałbyś M3 z napisem is. Teoretycznie byłbyś lżejszy bo miałbyś samo "i".
Opublikowano
a dlaczego sugerujecie ze kierownik np 318i bedzie lepszym kierowca od kierowcy M3 ? Komplexy ? Kazdy wlasciciel M3 ktorego znam zarowno w Pl jak i w D jest doskonale i szybko jezdzacym kierowca- bo tacy ludzie kupuja te auta. 2 sprawa- mozesz jezdzic jak chcesz ale technika to teraz jakies 70 % szans na zwyciestwo- niestety akurat. Na serio- gdybym mial taka 4 drzwiowa M3 nakleilbym sobie 316i z tylu i sialbym przerazenie na miescie. Aha, i nie wycialby mnie zaden is :twisted2:

 

Tak kompleksy... zapraszam do mnie na KJS (to taki amatorski rajd samochodowy) zobaczysz co robię swoją Corsą 1.2.

 

W Polsce wycina się nożyczkami, a nie samochodami :)

Opublikowano
Jedna rzecz mnie tylko zdziwiła w tej Mce. Mianowicie szyberdach i klimatronic. Zazwyczaj nie montuje się ich razem. Raz widziałem Merca z taką konfiguracją i okazało się, że koleś zaliczył dacha i jak naprawiał, to wstawił sobie szyberdach :wink:

 

 

(...) Na szczęście umiejętności kierowcy nie rosną wraz z jego zamoznością.

Zgadzam się z tym. Koleś mając mocniejsze auto może przegrać z słapszym autem jeśli nie posiada wystarczających umiejętności.

No, ale sam widzisz jak ktoś taki może być niebezpieczny na drodze jak kupuje auto którym nie umie jeździć.

 

NIe wiem co w tym dziwnego. Mialem 3 beemki i w kazdje mialem klimatronica i szyber. Ludzie gadaja jakies bzdury. Co to ma do rzeczy. Tak samo jak kiedys mowili, ze w kabrioletach nie ma klimy. HAha bzdury.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Opublikowano

trochę OT ale... większość BMW z lat 85-95 jeśli ma klime to posiada również szyberdach - jeden element wyposażenia uzupełnia drugi...

zwróćcie uwagę na filmy reklamowe Mercedesa czy BMW (również prospekty) serii S czy 7 - szyberdach jest zawsze... to brak szyberdachu jest dziwny... to samo tyczy się Maybacha...

tylko w Polsce jak ktoś zamawia nowe BMW (akurat pytałem o to jaki jest stosunek zamiawianych egzemplarzy bez i z szyberdachem)to zaoszczędza te pare tys na szyberdachu - bo wydaje mu się że klima rozwiąże problem wentylacji...

Opublikowano

Mój błąd, przebaczcie :modlitwa:. Po prostu miałem błędne informacje, ale to się zdaża. A klima w cabrio, to nic nowego... kumpel ma 206cc i klime też ma.

Co do ścigania, to przejdzie ci jak kiedyś wyskoczy ci pan niebieski z lizakiem, jak będziesz mial już grubo ponad 100 na liczniku :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.