Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
myślałem że znacie to auto - przecież jest od kolegi krzykxyz z forum,

kolega się tu udziela aktywnie,

jest wątek i historia auta w galerii E90..

 

Już teraz sam nie wiem..

 

chyba poddaje się - jadędo Reichu :mrgreen:

Sylwo, nie wiem czy zauważyłeś ale sprzedawany samochód (od użytkownika krzykxyz) to zupełnie inne auto w stosunku do tego którym jeździ i ma galerię na forum.

Aukcja na alledrogo to typowa sprzedaż handlarza (odpicowane zdjęcia, itd).

 

Ale na forum jest bezpośredni tel do kolegi z forum krzykxyz, wczoraj z nim rozmawiałem o tym aucie, mówił że ma już nowe e90 318i na holenderskich tablicach i to musi sprzedać. Wspominał, że auto stoi niedaleko gubina... może komuś zleciał sprzedaż, skoro sam mieszka w Holandii.?!

Pozdrawiam

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie jest tak jak piszesz, kolega krzykxyz z tego co widzę posiada/posiadał to auto od stycznia 2013 (kupiona podobno jako premium selection), poniżej link do galerii samochodu. Z tego co widzę sprzedaje się od roku (info o sprzedaży jest z lutego 2014), czyli wtedy kiedy kupił nowe auto. Ewidentnie wygląda na to że zlecił sprzedaż jakiemuś handlarzynie. Wszystko wygląda w miarę normalnie.

 

viewtopic.php?f=158&t=207547

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bmw e90 2011 i 55900zł... Już po zdjęciach widać że dostał strzała z przodu z lewej... Najtańsze egzemplarze w de kosztują 58000zł a gdzie koszty sprowadzenia opłaty itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie male wyjasnienie....auto mam do wrzesnia 2012r, fotki na forum dodalem ciut pozniej, jak ktos dobrze sie przyjrzy, to oba auta stoja na tym samym podworku-Holandia. Musialem "wyprowadzic" auto na pl blachach z zzagranicy bo mnie policja celna zlapala i kazali albo zmienic blachy na nl albo wyjazd na stale, wiec zdecydowalem sie na wyjazd. Tak, sprzedaz zlecilem komus kto sie zajmuje handlem autami,bo nie ma mnie w pl, ale auto i tak stoi u mnie w pl na podworku. Na premium selection tez mam papiery.

 

Pozdrawiam wzystkich, tych wylewajacych na moje auto pomyje tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 330i, to tylko 272KM (poprzednik ma poważne problemy z silnikiem - poszukaj na forum).

Automat jest fajny zwłaszcza w mocniejszych autach. Dziś zrobiłem 500km w E61 525 LCI, i powiem że auto fajne na autostrady. Automat też super.

 

Poczytałem trochę na forum i wychodzi na to, że 330i to dość awaryjne silniki. Dopiero w marcu 2010 wyszły najlepiej poprawione. Dlatego chyba E90 zostawię w spokoju. Za dużo wad konstrukcyjnych zostało wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powrócić do tematu tego diesla, gdzie została wynajęta firma do fotek. Sądzicie, ze takie zdjęcia przyciągają czy raczej odstraszają potencjalnych nabywców. Nie oceniajcie przekazu merytorycznego takiej oferty tylko jak przyciąga wzrok.

 

Poza tym do takich zdjęć nie potrzeba firmy, wystarczy dobry aparat i zmienna ogniskowa i będzie nam fajnie rozmywał. Albo zwykły aparat i PhotoShop czy Gimp i rozmycie Gaussa. Niecałe 2h i zdjęcia obrobione ;)

 

Ostatnio właśnie robiłem zdjęcia swojej F10, co umieściłem na forum. Przyłożyłem się do tego, bo na niezłym świetle z HDR'em tylko tak sie zastanawiam czy takie "dobre" zdjęcia nie odstraszają ludzi zamiast przyciągać. Jakieś spostrzeżenia?

 

@sory za mały offtop

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie takie zdjecia bling bling odstraszaja, bo wiem, ze skoro trzeba to auto tak pucowac zeby sprzedac, tzn ze nie jest warte swojej ceny.

Osobiscie sprzedalem swoja bmke (w sr podpisuje papiery:() bez umieszczania ani jednego ogloszenia, kumpel napisal na fb ze szuka kogos kto ma/mial zeby poznac opinie, ja napisalem ze mam na sprzedaz, przyjechal, zobaczyl i po 15m tel ze kupuje :)

Podsumowujac, moim zdaniem, dobre auto pojdzie zawsze za tyle ile jest warte, bez wzgledu na foty. Natomiast jak ktos chce podbic jego cene, to robi gites foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie podobają mi sie zbyt podciągnięte fotki w ogłoszeniach, mozna lekko skorygować nasycenie i kontrast (jezeli ktoś umie) bo zdjęcia prosto z puszki czy telefonu są bladziuchne i nieco barwy mozna dodac ale to kilka %, podobnie z bokehem, jest fajny ale po co to komu do ogłoszenia? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie takie zdjecia bling bling odstraszaja, bo wiem, ze skoro trzeba to auto tak pucowac zeby sprzedac, tzn ze nie jest warte swojej ceny.

 

Ale z drugiej strony sa ludzie ktorzy myja swoje auto regularnie, wrecz auto jest ciagle pod zabiegami SPA typu korekty, woski, powloki, instant detailery itd a wiec jak je sprzedaja to mieliby je zostawic zasyfione ? To dotyczy srodka, lakieru oraz komory silnika i felg... a to ze na polskich ulicach wiekszosc samochodow wyglada jakby byly myte raz na sezon to nie oznacza ze to ma byc regula.

 

to samo dotyczy odpryskow lekkich zadrapan karoseri, odpryskow od lakieru itd... ludzie nie naprawiaja i jezdzi samochod premium z lakierem jak stonoga bo jak polakieruje to mu powiedza ze jest powypadkowy. :mrgreen:

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie!! My tutaj sie madrujemy bo cos tam wiemy o autach ale taki typowy polak woli wierzyc w puste slowa niz trudzic sie i szukac, pytac, jezdzic, sprawdzac, bo tak jest latwiej. Efekty widac w sondazach PO :P Latwiej tez jest utwierdzac sie w przekonaniu ze podejmuje sie wlasciwa decyzje, bo przeciez my sami jestesmy ekspertami i wiemy najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez większą część tematu i widzę bardzo małe zainteresowanie 330, 335.

Niestety nie mam numerów VIN do poniższych aut (ogłoszenia wiszą już około pół roku +/-, były małe wahnięcia cen, ale jak widać nie zachęciły kupujących):

 

1) http://otomoto.pl/bmw-335-e90-xi-performance-350km-zamiana-C35349200.html

2) http://otomoto.pl/bmw-335-e90-m-pakiet-335d-full-opcja-C35017571.html

3) http://otomoto.pl/bmw-330-e90-m-pakiet-bilstein-b16-ssr-C34562784.html

 

Czy na podstawie samych zdjęć, ma ktoś jakieś uwagi?

 

Swoją e46 320d chcę jeszcze przynajmniej ten rok przejeździć, choćby dlatego, iż nie mam z nią żadnych problemów, a jak przejrzałem forum odnośnie możliwych awarii, to tylko się w tym postanowieniu utwierdzam.

320si ma bardzo fajną e46 330i, gdyby to był black m-pak, to pewnie zostałbym przy e46 na dłużej :)

Niestety w przypadku e92 33X dochodzi akcyza, której nie uraczymy przy F30 328i (co pewnie będzie oznaczało szybsze zbliżanie się cenowe F30 do e92, niż 92 do e46, gdy były w analogicznej sytuacji).

Stąd moje drugie pytanie, może warto (biorąc pod uwagę 1-awaryjność, 2-osiągi) zamiast w e92 33X (m-pak) odrazu celować w F30 328i (brak m-pak)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez większą część tematu i widzę bardzo małe zainteresowanie 330, 335.

Niestety nie mam numerów VIN do poniższych aut (ogłoszenia wiszą już około pół roku +/-, były małe wahnięcia cen, ale jak widać nie zachęciły kupujących):

 

1) http://otomoto.pl/bmw-335-e90-xi-performance-350km-zamiana-C35349200.html

2) http://otomoto.pl/bmw-335-e90-m-pakiet-335d-full-opcja-C35017571.html

3) http://otomoto.pl/bmw-330-e90-m-pakiet-bilstein-b16-ssr-C34562784.html

 

Czy na podstawie samych zdjęć, ma ktoś jakieś uwagi?

 

Swoją e46 320d chcę jeszcze przynajmniej ten rok przejeździć, choćby dlatego, iż nie mam z nią żadnych problemów, a jak przejrzałem forum odnośnie możliwych awarii, to tylko się w tym postanowieniu utwierdzam.

320si ma bardzo fajną e46 330i, gdyby to był black m-pak, to pewnie zostałbym przy e46 na dłużej :)

Niestety w przypadku e92 33X dochodzi akcyza, której nie uraczymy przy F30 328i (co pewnie będzie oznaczało szybsze zbliżanie się cenowe F30 do e92, niż 92 do e46, gdy były w analogicznej sytuacji).

Stąd moje drugie pytanie, może warto (biorąc pod uwagę 1-awaryjność, 2-osiągi) zamiast w e92 33X (m-pak) odrazu celować w F30 328i (brak m-pak)?

 

Tą z pozycji 2) oglądałem w maju 2014 zaraz jak przyjechała z Francji (dostała z prawego przodu po kole i prawy tylny błotnik, nie było tragedii ) ale mocno umęczona w środku i podobno już w FR zrobiona na 370KM (to raczej po bułki nikt tym nie jezdził) Ja odpuściłem :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Cyfrę to za nią wystawił :shock:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie male wyjasnienie....auto mam do wrzesnia 2012r, fotki na forum dodalem ciut pozniej, jak ktos dobrze sie przyjrzy, to oba auta stoja na tym samym podworku-Holandia. Musialem "wyprowadzic" auto na pl blachach z zzagranicy bo mnie policja celna zlapala i kazali albo zmienic blachy na nl albo wyjazd na stale, wiec zdecydowalem sie na wyjazd. Tak, sprzedaz zlecilem komus kto sie zajmuje handlem autami,bo nie ma mnie w pl, ale auto i tak stoi u mnie w pl na podworku. Na premium selection tez mam papiery.

 

Pozdrawiam wzystkich, tych wylewajacych na moje auto pomyje tez :)

 

Jeżeli ktoś wylewa brudny, to nie na twoje auto tylko na handlarza któremu zleciłeś jego sprzedaż. Po co pisze ze auto kupione od pierwszego właściciela, przecież Salon BMW był minimum 2 a ty minimum 3. Tak wypicowane foty teraz bardziej odstraszają niż przyciągają. Żaden samochód nie jest idealny jak twierdzi sprzedający. Z aukcji wynika jakby auto było sprowadzone typowo na handel, wiec nie znając faktycznej historii auta każdy wyciąga oczywiste wnioski - ściema. Nie oceniam bo nie Widziałem na żywo, ale nawet w reklamowaniu swojego produktu trzeba mieć umiar, bo jego brak budzi podejrzliwość. Kilka informacji może diametralnie zmienić podejście do samochodu, tak jak w tym przypadku i naprawde, Gubin to kiepski wybór :p Pozdrawiam i życzę powodzonka w sprzedaży, bo auto bardzo ładne i w bardzo bardzo atrakcyjnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i by pasowało szkoda ze nie mam jeszcze całej kasy na auto:-) jest wogole realne znaleźć u nas w PL w dobrym stanie 325i lub 330i, środek w skórze z początku produkcji tak bym się zmieścił w 35tys ze wszystkimi opłatami?

Jakim cudem ? Widziałeś gdzies w de dobre auta za 5-6 tysiecy euro ?

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.