Skocz do zawartości

BMW 3 E46 328i WBAAM51020EZ48307


Rekomendowane odpowiedzi

jakies spostrzezenia, co do auta? czy wyposazenie nie za ubogie , za te pieniadze?

Gosciu jest wlascicielem od 3 lat, sam ja sprowadzal. Instalacja gazowa: reduktor- zavoli, zawór gazowy - valtek, zbiornik - 55l, wtryskwiacz - omvl. co myslicie o tej instalacji ?

http://tablica.pl/oferta/bmw-328i-sedan-e46-m-pakiet-193km-CID5-ID4zAQD.html#2e8bc055bc

Jutro chyba przejadę się obejrzeć, moze cos na szybko podpowiecie ;)

 

Data for vehicle identification number: WBAAM51020EZ48307

Model description: 328I

Market: Europa

Type: AM51

E-Code: E46 (4)

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: M52/TU - 2,80l (142kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Cosmosschwarz Metallic (303)

Upholstery: Stoff Flock Raute/anthrazit (E3AT)

Production date: 18.03.1999

Assembled in: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S411A Fensterheber elektrisch vorne/hinten Window lifts,electric,front/rear

S473A Armlehne vorne Armrest front

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A Bordcomputer On-board computer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Sports suspension settings

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S299A BMW LM Räder mit Mischbereifung BMW LA wheels with mixed tires

S302A Alarmanlage Alarm system

S415A Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S481A Sportsitz Sports seat

S521A Regensensor Rain sensor

S528A Automatische-Umluft-Control AUTOMATIC AIR FLOW CONTROL

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S640A Vorbereitung Telefoneinbau universal Preparation f tel.installation universal

S660A Radio BMW Reverse (C42) Radio BMW Reverse (C42)

S715A M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem. Z zewnątrz fajnie, w środku średnio. Kierownica do obszycia, w jednym miejscu jest przetarta aż do plastiku.. boczek fotela kierowcy też do roboty, bo mocno przetarty. Malowana maska i zderzak, po małej stluczce. Dwoje prawych drzwi malowane , bo była spora rysa jak po kluczy. Wszystko sprzedający miał udokumentowane na zdjęciach.. silnik ładnie chodzi. Do zrobienia jeszcze rura, która idzie do filtra powietrza bo przepuszcza i coś tam z dyfrem, bo jakies pukniecie przy mocniejszym strzale ze sprzęgła, koszt z robocizna ok 200zl niby.. warto się pchać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem. Z zewnątrz fajnie, w środku średnio. Kierownica do obszycia, w jednym miejscu jest przetarta aż do plastiku.. boczek fotela kierowcy też do roboty, bo mocno przetarty. Malowana maska i zderzak, po małej stluczce. Dwoje prawych drzwi malowane , bo była spora rysa jak po kluczy. Wszystko sprzedający miał udokumentowane na zdjęciach.. silnik ładnie chodzi. Do zrobienia jeszcze rura, która idzie do filtra powietrza bo przepuszcza i coś tam z dyfrem, bo jakies pukniecie przy mocniejszym strzale ze sprzęgła, koszt z robocizna ok 200zl niby.. warto się pchać?

policz sobie to ile musiałbyś włożyć, potem oglądaj inne ogłoszenia i zobacz inne samochody, wtedy będziesz miał odpowiedź. W każdym aucie z takiego rocznika będzie coś do roboty, kwestia ile trzeba będzie włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat 3 tygodnie temu kupił coupe z tym silnikiem i w sumie podobnym wyposażeniem.

Dwa przednie błotniki z rdzą i czujnik lakieru pokazywał duże wartości w okolicach tylniego nadkola blisko progu (pewnie też ktoś rdzę robił). Poza tym pierwszy lakier.

Do roboty był vanos (brat zregenerawał za 800pln). Przebieg również w okolicach 260 tyś. Ogumienie 16" ze średnimi oponami zimowymi.

Piszę to wszystko bo samochód wyrwaliśmy za 12 000 - nie handlarz (właściciel od 2 lat). Myślę że możesz ponegocjować cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry 700pln.. myślę, że możnaby go podłączyć pod diagnostykę. Zauroczylem się silnikiem.. na liczniku 254 tys. Sprzedawca nie jest pewien, czy jest oryginalny. Książki też brak.

 

Wydaje mi sie ze 15900 jak na taki stan auto to za dużo.

Max 12-13 tys zł warto dać za te auto.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby gość sprzedawał auto za 13 tys zł to każdy pisałby, że na pewno jakiś śmietnik. zwróć uwagę na to, że zadbane e36 z silnikiem 2.8 stoją w okolicach 12-13 tys. tak na prawdę żadna z wad wymienionych przez zainteresowanego nie dyskwalifikuje tego samochodu, wszystko kwestia kalkulacji i potrzeb.
Tarcze hamulcowe Rotinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z zewnątrz fajnie, Malowana maska i zderzak, po małej stluczce.

ciekawe jak mała to musiała być stłuczka że założono m pakiet.

a to stukanie za 200zł żeby się nie przerodziło w cztery cyfry.

niech zrobi jak to taki pryszcz i wtedy kupuj.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Z zewnątrz fajnie, Malowana maska i zderzak, po małej stluczce.

ciekawe jak mała to musiała być stłuczka że założono m pakiet.

a to stukanie za 200zł żeby się nie przerodziło w cztery cyfry.

niech zrobi jak to taki pryszcz i wtedy kupuj.

 

 

S715A M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby gość sprzedawał auto za 13 tys zł to każdy pisałby, że na pewno jakiś śmietnik. zwróć uwagę na to, że zadbane e36 z silnikiem 2.8 stoją w okolicach 12-13 tys. tak na prawdę żadna z wad wymienionych przez zainteresowanego nie dyskwalifikuje tego samochodu, wszystko kwestia kalkulacji i potrzeb.

 

Większosc by pisala ze smietnik. Ale jeden madry by pojechał i sprawdzil i kupił, jakby byla dobra.

Równie duza szansa jest kupic trupa za 13 tys zł i 15900zł.

 

Ceny wywoławcze aut które wiszą miesiącami a REALNE ceny transakcyjne to dwa rózne swiaty.

Dzis jak sie chce sprzedac auto, nawet w BDB stanie, to trzeba dac niską cenę... ja ekstra e46 w super stanie sprzedałem za 13 tys zł....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy ktoś chce szybko sprzedać auto czy nie. Dużo więcej z reguły utargujesz u prywatnego sprzedawcy niż w komisie. Chyba, że komuś nie zależy na szybkiej sprzedaży auta i wie co ma. W komisie z reguły urwiesz końcówkę z ceny, chyba że z autem jest coś poważnego albo cena na stracie była mocno zawyżona, co już na starcie jest mocno podejrzane. Co do cen w komisach to porównaj je z cenami (i stanem pojazdu) na mobile.de czy autoscout24.pl i będziesz miał pogląd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki przebieg deklaruje sprzedawca?

quote]

przebieg 245tk.

a m-pasztetu nie dopatrzyłem w vin.

może nie jest tak źle.

tylko po naprawach bierz go.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 250k. przebiegu.. ale sam nie wie ,czy jest oryginalny. ogladalem inna , ktora ma rzekomo 270k, to tam gosciu sciagnal calkowicie skóre z kierownicy.. takze nie ma co patrzec na przebieg. Jesli mialbym faktycznie brac autko, to od razu robie przeglad, ktory i tak sie konczy i dowiedzialbym co sie dzieje z dyfrem itp. Wrzucam 4 zdjecia, dwa zdjecia spod maski, widzicie tam cos ciekawego? jedno zdjecia airbaga w slupku kierowcy, ktory mnie zaciekawil, bo wyglada, jakby cos z nim bylo robione, no i drzwi, ktore wydaje mi sie , ze maja za duza szpare. Gosciu za mniej niz 15k nie chce puscic, uwaza ze ma dobre autko, wie co sprzedaje, nie spieszy mu sie..

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/856/tp0il.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/836/j0v5.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/691/0o5h.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/843/gxt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj se spokój z tym gratem ...błyszczy się jak E46 za 11.900

 

ten słupek to widać mega rzeźba ...lump (właściciel) widać nie wie co to zwilżona szmatka i do czego można by ją mądrze wykorzystać :)

Cierpliwie szukaj dalej ....czas działa na twoją korzyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napalony jesteś widzę.....

 

Słupek widać grzebany, usmarowany łapskami brudasa.

Skumaj właściciel jak się nie bierze za szmatę, to się nie bierze za nic w opiece nad własnym autem.

Ten 'super' silnik wytrzyma wiele ...ale naprawdę to auto wygląda na 10.900zł ...w tym czarnym matowym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Sprawdź dokładnie słupek, wcale nie musi być po wystrzale, wystarczy że naprzykład wstawiali szybe i go usmarowali.. Tapicerki ze słupków w starszych e46 złażą w oczach :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.