Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli usunięcie antywirusa powinno pomoc? Kolega ma w sumie ten sam antywirus co ja, ta sama firma komputera ale poprubuje jak będę mieć czas.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

No to jest coś na rzeczy z tymi antywobrusem, właśnie kolega też miał problem z inpa, a właśnie raczej z ncs-em bo tylko on nie odpał (był wogóle brak ikonki) a na INPA fxx wszystko ładnie się zainstalował.

Dzięki, dam znać jak poszło :cool2:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ogarnięte tylko chodzi o sam fakt. Co on tam znalazł?

Nawiasem mówiąc nie mam pojęcia jaki antywirus będzie dobry. Miałem nortona i było ok tylko że wołali coraz więcej kasy za subskrypcje

 

Polecam Kaspersky :)

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to ja kolegę wprowadziliśmy w błąd :norty:

Ale opcja do adaptacji jest bo trafiłem na nią tylko nie pamietam z głowy jak tam dojść :|

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najprościej EasyConnect Ediabas 7.3.0 x64 masz w instalatorze 3.53.003 native oczywiście Remote zamiast STD:OBD w Ediabas ręcznie jescze IP icom ale EasyConnect sam zmienia

jak coś to dam namiar. Ile cie w sumie kosztowało ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej EasyConnect Ediabas 7.3.0 x64 masz w instalatorze 3.53.003 native oczywiście Remote zamiast STD:OBD w Ediabas ręcznie jescze IP icom ale EasyConnect sam zmienia

jak coś to dam namiar. Ile cie w sumie kosztowało ???

266 dol. towar plus przesyłka i 48 euro opłaty celne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poprosić o zadeklarowanie wartości przesyłki $60 to opłaty wychodzą €15

 

nie wiem jaki UC sie na takie coś jeszcze nabiera. Ostatnio zawsze proszą o potwierdzenie wpłaty, PayPal, Western, albo inne z których płaciłeś. Oni paczki prześwietlają i nie są głupi.

 

MI zawsze deklarują niższą, a na końcu dzwonią do mnie z UC i proszę o potweirdzenie zaplaty.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Moje zamówienie z ICOMem dziś dotarło :D .Koledzy może ktoś podpowie jak to poprawnie skonfigurować.Zaznaczę że do ISPI. Do tej pory używałem Loadera.Pozdrawiam!

 

Witaj w gronie szczęśliwych posiadaczy ICOMów :). Świetny sprzęt.

 

A propos konfiguracji:

 

Jesli uzywasz natywnej wersji ISTY-D (Rheingolda) to pobierz sobie iTool radar, tam masz wpisane adres IP. Później ten adres wpisz w pliku EDIABAS.INI

 

Musisz znaleźć w C:\EDIABAS\BIN\EDIABAS.ini - otwórz ten plik i znajdz:

 

Interface = zamiast STD:OBD wpisz tutaj REMOTE

RemoteHost = zamiast LMUC203404 wpisz adres IP ICOMa xxx.xxx.xx.xx (który widzisz w iTool radar)

Port = zamiast 3000 wpisz 6801 (mozesz też 6802 w chwili gdy chcesz programować sterowniki po złączu MOST)

 

Możesz też użyć Easyconnect. Ja nie lubie tego peogramu więc zwykle mam dwa pliki EDIABAS w folderze BIN, jeden EDIABAS_obd.ini i drugi EDIABAS_icom.ini, jak potrzebuje użyć ICOM to zmieniam tyko nazwe na EDIABAS.ini i już działa :).

 

DO ISTY-D nie musisz niczego ustawiać, ona pobiera ustawienia bezpośrednio z karty sieciowej, więc od razu po instalacji powinna działać.

 

Powodzenia.

 

P.S. jeśli masz icoma od dobrego dostawcy, to update firmware raczej nie bedzie konieczny.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.