Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie, dla tych co maja Windows 32bit udało mi sie zainstalować ISTE rheingolda 3.44 na windows 8.1 32bit próbowałem 3.41 ale cały czas pokazywała sie

strona o wpisaniu klucza licencji skopiowałem i wkleiłem w okienko klucz skopiowany z licencji ale nic to nie dało, usunąłem wszystko i wkleiłem na to

miejsce Rheingolda 3.44 też nie poszło i pojawiło sie okno ze strona licencji ale skopiowałem z pliku dołączonego do Rheingolda 3.44 "license" i uruchomiłem od razu poszło.

Instalowałem na czystą instalacje windows doinstalowałem microsoft net framework (w wersji 2 3.5 4.5 ) do 3.41 nic to nie dało i jeszcze jave i microsoft visual c++ 2010

(też niezbędny do rheingolda) do 3.41 to też nic nie dało

Zastanawiam sie czy 3.44 po dopisaniu ścieżki w zmiennych środowiskowych poszło by bez instalatora, skopiowałem rejestr z isty miałem z windows 7 64bit to niestety rejestr windows 8.1 32bit nie chciał przyjąć rejestru z 64bitowego windows 7

To z pewnościa mogę powiedzieć że wersja 3.44 da sie uruchomić na 32bit windows, nie wiem jak z XP ele win 7 i 8 32bit to na pewno pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już wersja Rheingolda 3.46.30 i działa bez instalacji na Windows 7,8,10 czyli wszystkich po XP.

 

już jest wersja 3.46.40 jak chcesz być taki na czasie ;)

 

Dziękuję, tylko pomiędzy 3.44 i 3.46 duża różnica, nawet schematy są inne, a jaką różnica pomiędzy 3.46.30 a 3.46.40 oprócz końcówki w nazwie?

 

Podałem 3.46.30 bo mam i jeżeli jest potrzebny to mogę podzielić się linkiem gdzie jest do ściągnięcia)

Jak masz 3.46.40 sprawdzony i w całości a nie update, który podmienia tylko część plików to też może komuś przyda się.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jest już wersja Rheingolda 3.46.30 i działa bez instalacji na Windows 7,8,10 czyli wszystkich po XP.

 

już jest wersja 3.46.40 jak chcesz być taki na czasie ;)

 

Dziękuję, tylko pomiędzy 3.44 i 3.46 duża różnica, nawet schematy są inne, a jaką różnica pomiędzy 3.46.30 a 3.46.40 oprócz końcówki w nazwie?

 

Podałem 3.46.30 bo mam i jeżeli jest potrzebny to mogę podzielić się linkiem gdzie jest do ściągnięcia)

Jak masz 3.46.40 sprawdzony i w całości a nie update, który podmienia tylko część plików to też może komuś przyda się.;)

 

Działa bez instalacji jak wcześniej miałeś zainstalowaną inna starszą wersje, jak jest pierwsza instalacja to trzeba wpisać do zmiennych środowiskowych, inaczej się nie

uruchomi wklejałem do 8.1 32bit i nic nie ruszyło wersje 3.44. dopiero jak uzupełniłem zmienne środowiskowe i rejestr windows

Panowie Ci co nie czytali całego wątku nie widzą że na poprzednich stronach większość miała problem z licencją na Windowsach 32bit z wersją 3.41 a na windows 64bit nie było tego problemu, to do nich było adresowane, dla przeciętnego użytkownika forum nie ma znaczenia czy ma wersje 3.44 czy 3.46 to zaledwie kilka miesięcy, przecież nikt co ma z połowy 2014 roku bmw Fxx nie diagnozuje swój samochód samemu tylko jeździ do serwisu BMW, dla przeciętnego forumowicza jest ważne aby dana wersja działała i była stabilna, a jak donoszą na zagranicznym forum z wersją 3.46 bywa różnie.

 

Tez jestem ciekaw jakie różnice są miedzy wersją 3.44 a 3.46 ??? patrząc na starsze modele to nawet nie ma różnicy ze starym Dis .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Po kilkakrotnym :D przeczytaniu całego tematu udało mi się zainstalować ISTA d.Niestety nie mogę połączyć się z autem.W sumie chyba wiem dlaczego, ale wolę zapytać bo widzę że co niektórzy maja większe doświadczenie.Auto to e39,2003r,Kabel który posiadam to K+D CAN (obsługuje INPA+DIS).Z tego co rozumiem to moje auto nie korzysta z linii D CAN tylko K wiec za pomocą tego kabla nie połączę ISTA z autem.Mam drugi kabel D Can ale on obsługuje tylko nowsze auta.Rozumiem że do starszych aut tylko ICOM?Czy może coś przeoczyłem i jest jakieś inne rozwiązanie?W sumie to planuje zakup ICOM bo chciałbym też ISTA p uruchomić ale byłbym wdzięczny jak by ktoś mnie uświadomił jak to jest dokładnie z tymi kablami .Pozdrawiam! Edytowane przez Lady5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

E 39 to jeszcze linia L nie tylko K i to zależy jaki rocznik e39 dopiero e46 jest tylko linia K ja diagnozowałem e 39 z 98 roku to na interfejsie K-K-L (96-2007) bez problemu

połączyłem się ze wszystkimi modułami. Bez problemu połączyłem się za pomocą rheingolda ale diagnostyka dla e39 wygląda bardziej ubogo jak dla e46 mniej jest dostępnych funkcji.

 

 

Panowie nie wiem czy wiecie ale już pojawią się, pierwsze programy instalacyjne ISPI NEXT

Bmw Gruop ISPI Admin client

BMW Group AIR AirClient\

 

niestety to oryginały i nie można jeszcze uruchomić, chyba że wiecie coś więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 39 to jeszcze linia L nie tylko K i to zależy jaki rocznik e39 dopiero e46 jest tylko linia K ja diagnozowałem e 39 z 98 roku to na interfejsie K-K-L (96-2007) bez problemu

połączyłem się ze wszystkimi modułami. Bez problemu połączyłem się za pomocą rheingolda ale diagnostyka dla e39 wygląda bardziej ubogo jak dla e46 mniej jest dostępnych funkcji.

 

 

Panowie nie wiem czy wiecie ale już pojawią się, pierwsze programy instalacyjne ISPI NEXT

Bmw Gruop ISPI Admin client

BMW Group AIR AirClient\

 

niestety to oryginały i nie można jeszcze uruchomić, chyba że wiecie coś więcej....

To znaczy robię coś nie tak ,ale co :?: Din76 jak łączyłeś się rheingoldem z e39 to była wersja natywna czy na Vmware?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

oczywiście że natywna 3.41 interfejs ustawiony na COM9 (ale według mnie to nie ma znaczenia aby były te same w Ediabas/BIN/obd i ten sam w menadżerze urządzeń USB serial port (com x) ale instalowałem innym zdalnie na innych com i też działa zasada jest dla mnie prosta musi być Standard tools 2.12 EDIABAS 7.3.0

i jak działa inpa to rheingold też powinien ale na interfejsie K-Dcan w e39 nie sprawdzałem tylko na zwykłym KK-L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę próbował dalej :D

:D :D :D Udało się!Nie śmigało bo miałem na kompie ediabas 6.4.3.Po usunięciu i wgraniu 7.3.0 wszystko śmiga :)

Gdyby jeszcze tak ISTA p na kabelku :shock: chodziła to był by pełen sukces :lol: .Dzięki za podpowiedzi,to miło jak ktoś chce się wiedzą podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Hej, próbowałem dzisiaj zainstalować rheingold 3.41i z nieznanych mi powodów mam uszkodzone trzy pliki *.rar

Kiedyś już zciagalem na innym kompie wiedz użyłem tego źródła a teraz do sedna.

Mój rheingold który śmigał miał 29 plików. rar o łącznej wielkości 57,6 GB

Ten co teraz instaluje ma 30 plików .rar o łącznej wielkości 9,22 GB

 

Gdzie jest różnica? Jeśli jest to ma ktoś linki do tej większej wersji bo na stronie której były umieszczone już ich nie ma :(

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki.

No to luz :) ten mi też spokojnie wystarczy :D

 

Mam jęczę jedno pytanie, bawiłem się trochę nim na sucho i wszedłem w diagnozę ręczną względem błędów. Wpisałem pierwszy lepszy z forum i wyskoczyła rozpiska błędów o tym samym nr. w różnych modulach ale otwierając je nie mam rozpiski błędów. Działa to tylko jak jest podłączony do samochodu?

 

I jeszcze jedno :) da się go ustawić żeby zapisywałam ustawienia? Kiedyś znalazłem filmik jak gościu coś wgrywal a mi startuje praktycznie zawsze jakby od pierwszego włączenia. Wiecie coś o tym?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Pobrałem Ista/P2.53.5 native (z miejsca wskazanego przez kolegę yarickoff) .Ma może ktoś z kolegów link do jakiegoś filmiku lub instrukcji instalacji ?Znalazłem coś niby ale jakoś mało wyraźny ten filmik .W porównaniu do instalacji Ista D to widzę że łatwo nie będzie :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz w środku instrukcje

-rozpakuj wejdź w właściwości pliku ista i odblokuj je i wypakuj w miejsce gdzie masz minimum 80GB miejsca wolnego winrar najlepiej najnowszy 5.11

możesz tylko 3 partycje wybrać C D lub E (przy czy m musi być zawsze D nawet jak by było tylko 1GB jest potrzebna do uruchomienia

- najprościej na D ( w zarządzaniu dyskami możesz sobie zmieniać dowolnie nazwy dysków)

- i po kolei

 

Wstępna konfiguracja ==

 

[1] Wyłączenie Zapory systemu Windows

 

http://www.wseven.info/disable-windows-7-firewall/

http://computerstepbystep.com/windows_firewall_service.html

 

[2] Wyłączenie Windows 7 Wiadomość "Wydawca nie mogły zostać zweryfikowane"

 

 

 

http://www.atksolutions.com/articles/windows7_publisher_could_not_be_verified.html

http://otvet.mail.ru/question/72975698

 

Możesz zostawić je włączone, ale zawsze należy nacisnąć przycisk "Uruchom", "Zezwól" i "Tak".

 

== Instalacja ==

 

[1] Wybierz dysk twardy, w którym chcesz korzystać z BMW ISTA-P.

Możesz wybrać C: \ D: \ lub E: \ dysków. W tym przypadku mówimy o dysku D:

 

[2] Umieścić duże folder "apps" (70GB) w katalogu głównym dysku D: \.

Powinno być wyglądać tak: D: \ apps

 

[3] Skopiuj plik "WindowCleaner.exe" w C: \ Windows \ System32 \

 

[4] Skopiuj folder "ISIS" w C: \ ProgramData \ (jest ukryty opcje folderów i pokaz ukryte pliki)

 

[5] Skopiuj folder "WorkUser" w C: \ Users \ (po polsku Użytkownicy)

 

[6] Kopiowanie plików startowych ISTA.exe i stop-ISTA.exe na pulpicie

 

[7] Można zmienić język (domyślnie jest język angielski) w Cachedb.xml plików.

Otwórz folder "Zmień język" wybierz swój język i zastąpić oryginalny plik.

(D: \ apps \ ISTA-P \ Inventory \ DataProcurement \ Cachedb.xml) pl_PL Polish (tutaj musisz też wpisać swój mac adres karty sieciowej i jak chcesz po polsku to zmieniasz język mam gotowy plik po polsku ale i tak musisz wpisać swój macadres karty seciowej)

a tu sie zmienia końcówka pliku Cachedb aby było po Polsku ista otwierasz w notatniku a później zapisz i gotowe

pl_PL

Polish

BMW

 

[8] Wpisz swój adres MAC karty sieciowej w pliku DeviceInventory-ISTA_P_53_5_000.xml

Znajdź kod tak i umieścić swój adres MAC 00: 01: a9: 00: ee: E9 ns3: MACAddress>

(D: \ apps \ WSM \ apps \ Agent \ data \ DeviceInventory-ISTA_P_53_5_000.xml)

 

[9] Zmiana nazwy karty sieciowej na "eth0" (moja ori Połączenie lokalne 2 zmieniasz nazwe na Eth0) (Połączenia sieciowe >zmień ustawienia karty sieciowej > właściwości> najedz na nazwe karty sieciowej jest tam Mac adres karty sieciowej w piszesz go do DeviceInventory-ISTA_P_53_5_000.xml

 

[10] Uruchom plik "Setup.exe" jako administrator (ten plik musisz uruchomić jako administrator i włączyć go i reset komputera i tak za każdym razem)

 

[11] Uruchom ponownie komputer

 

[12] Uruchom aplikację "START-ISTA.exe" z pulpitu, jak administrator (w wyskakujących okienkach zaznaczasz obie opcje i nie pokazuj tego za każdym razem jak nie wyłączyłeś zapory windows

 

[13] Poczekaj 1-2 minuty

 

[14] Rozpoczęcie pracy z BMW ISTA-P

 

[15] Po tym jak praca jest wykonywana, zamknij okno i uruchom aplikację "stop-ISTA.exe" z pulpitu, jak administrator

Będzie zatrzymać wszystkie usługi eksploatacji BMW ISTA-P i wyjąć 5 foldery z dysku. Więc mieć świadomość!

D: \ logs \

D: \ Download \

D: \ pdfoutput \

D: \ apps \ ISTA-P \ Praca \ Log \

D: \ apps \ ISTA-P \ Praca \ Hermes \ Data \ LogArchives \

 

[16] To wszystko

 

 

jak wybierzesz inna partycje na plik APPS to musisz rozpakować inna instrukcje przeznaczona na C lub E

jest film Rosjanina na youtube jak konfiguruje iste Native

Działa na Windows 7, 8 (x32, x64) i na wszystkich zewnętrznych HDD. Użyj Notatnika ++ edytować pliki.

teraz tam jest tylko jeden icom1120134 zarejestrowany jak masz inny klon lub ori to musisz w wsm>apps>agent>data skonfigurować

 

Ten film jest instalacją na dysku C jak ktoś zauważy dodatkowo kopiuje sie pliki w WSM\apps\ tak samo jest na partycji E

zmienianie w wszystkich miejscach macadresu jest nie potrzebne według mojej opinii ale konfiguracja zapory windows jak najbardziej wskazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego Din76. Przejrzysta instrukcja w ojczystym języku :clap: Złapię wolną chwilę to będę próbować.Jeszcze raz dzięki! :D

Trochę posiedziałem przy tym i chyba się udało :D .Piszę chyba bo mam jeszcze parę pytań choć program się uruchamia :dance: Czy w punkcie 7 też muszę wpisać gdzieś adres MAC?,bo wpisałem tylko w punkcie 8.Po wejściu w (klucz) administracja w górnym pasku mam tylko dostępne dane dealera i stan wersji. Wybór języka i wybór marki nie aktywny.Musi tak być?Dodam ze wszystko jest w polskim po zmianie tak jak opisałeś.Teraz tylko został zakup ICOM i konfiguracja.Jest może jakaś instrukcja jak skonfigurować ICOM?W całym zestawie jeszcze jest i Tol Radar,Easy KFP, Ediabas Konfigurator i EasyConnect. :doh: Tyle tego jest ale co do czego? :think: Wiem że zadaję dużo pytań :D Powiedz mi jeszcze Din 76 czy rozwiązałeś problem połączenia ISTA p za pomocą D Can?Szperałem ostatnio sporo po sieci i natrafiłem przypadkowo na temat jak to zrobić.Temat opisany w języku Ang.Jak widać na razie ,,raczkuję" w tym temacie więc pomyślałem że może podeślę najpierw Ci temat na PW do weryfikacji i jak będzie pomocny to będzie można go opublikować na forum by inni też skorzystali.Co Ty na to?Jeszcze raz wielkie DZIĘKI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wielkie dzięki kolego Din76. Przejrzysta instrukcja w ojczystym języku :clap: Złapię wolną chwilę to będę próbować.Jeszcze raz dzięki! :D

Trochę posiedziałem przy tym i chyba się udało :D .Piszę chyba bo mam jeszcze parę pytań choć program się uruchamia :dance: Czy w punkcie 7 też muszę wpisać gdzieś adres MAC?,bo wpisałem tylko w punkcie 8.Po wejściu w (klucz) administracja w górnym pasku mam tylko dostępne dane dealera i stan wersji. Wybór języka i wybór marki nie aktywny.Musi tak być?Dodam ze wszystko jest w polskim po zmianie tak jak opisałeś.Teraz tylko został zakup ICOM i konfiguracja.Jest może jakaś instrukcja jak skonfigurować ICOM?W całym zestawie jeszcze jest i Tol Radar,Easy KFP, Ediabas Konfigurator i EasyConnect. :doh: Tyle tego jest ale co do czego? :think: Wiem że zadaję dużo pytań :D Powiedz mi jeszcze Din 76 czy rozwiązałeś problem połączenia ISTA p za pomocą D Can?Szperałem ostatnio sporo po sieci i natrafiłem przypadkowo na temat jak to zrobić.Temat opisany w języku Ang.Jak widać na razie ,,raczkuję" w tym temacie więc pomyślałem że może podeślę najpierw Ci temat na PW do weryfikacji i jak będzie pomocny to będzie można go opublikować na forum by inni też skorzystali.Co Ty na to?Jeszcze raz wielkie DZIĘKI :D

 

Ad 7 jak nie ma jak jest Macadres

 

-

-

-

127.0.0.1

60:EB:69:12:91:17

255.255.255.255

0.0.0.0

ISSS

ISSSCNF033C0SN

SSSR5-8GB

1024x768

-

-

 

można używać icom emulator do isty P native trzeba tylko go skonfigurować (oczywiście w wersji ICOM EMULATOR REV B)

ściągamy dwa pliki dla icom emulator http://chomikuj.pl/Dinpl/Dokumenty/ICOM+emulator_xmls,4478817018.zip(archive)

zapisujemy je w APPS\WSM\apps\agent\data\

tworzymy w Vmware Vmnet3 ustawiamy sieć Vmnet0 na auto lub na kartę sieciową swojego komputera

Vmnet3 (dodajemy jeśli nie mamy Add net) ustawiamy na Host-only (możemy aby było prościej ustawić tak samo vmnet2 ale inni maja tam przeważnie iste na Vmware starszą wersję )

zaznaczamy ptaszkiem tylko jedna wartość górną Connect host virtual adapter to this network

(dolna jesli jest zaznaczona to usuwamy zaznaczenie)

wpisujemy Subnet IP 169.254.247.0 i max na 255.255.255.0

i zapisujemy ustawienia apply i OK

 

uruchamiamy ICOM emulator rev B z Snapshot (czyliu VM > Snapshot > revert to snapshop K-Dcan (ifhsrv32.exe)

po uruchomieniu zmieniamy sieć z vmnet2 na Host-only vmnet3 (prawy dolny róg maszyny vmware ikona dwóch komputerów kliksamy lewym myszki na settings i zmieniamy zapisujemy po tym podłączamy interfejs i wykrywamy go na icom zmieniamy port w menadżerze urządzeń na Com9 i jest gotowy do podłączenia do isty

klikamy ifhsrv32 i po jakims czasie KL15 ON

wykrywamy go czy jest dostępny za pomoca itol radar dla wersji 64bit kopiujemy pliki i wklejamy do Program Files (x86) / robimy skrót na pulpit aplikacji ItoolRadar

klikamy i otwieramy (czasami trzeba ze zgodnością ze starsza wersją Windows i musimy ściągnąć do działania jave dostępna w sieci)

jeśli widzimy nasz icom to możemy uruchomić iste P powinien być widoczny icom na zielono (jak jest czerwona kropka to coś nie tak )dalej jak każdy inny ICOM tylko po wykryciu włączamy napięcie po stacyjce w KL15 control w ICOM Emulator piorunek KL15 ON na pulpicie Icom-emulatora

 

aby za każdym razem nie robić tego samego to możemy zrobić jeśli wszystko jest OK swojego Snapshota czyli uruchamiamy z Snapshot maszynę wirtualna vmware icom emulator VM> Snapshot > revert to snapshop K-Dcan (ifhsrv32.exe) zmieniamy sieć na Vmnet 3 > wykrywamy interfejs w menadżerze urządzeń zmieniamy na COM9 czekamy chwile aby wszystko sie uruchomiło i robimy wtedy swojego snapshota VM>Snapshoot > Take Snapshot > wpisujemy swoja nazwę aby wiedzieć dopisujemy numer 4 i OK

i mamy własne ustawienia w ICOM EMULTOR REV B

 

 

Ediabas Konfigurator jest do konfiguracji ediabasa dla różnych ustawień czyli ICOM OPPS k-dcan dla winkfpt INPY NCS itp i EasyConnect też i to jak dla mnie lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hej,

Ostatnio chciałem wypromować Rheingold 3.4.10 ale nie łączy się z samochodem. Ma ktoś pomysł co robię źle?

Nam zainstalowanego Standard Tools 2.12 ale w inpie jest pustka, brak jakiegokolwiek modelu auta do wyboru. Kontroli od baterii i sygnału świecą się.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do rheingolda nie potrzebna jest Ci INPA tylko EDIABAS (7.3.0) nawet nie musi być plików w EDIABAS\ECU tylko porty com w EDIABAS\BIN \obd muszą być takie same jak

w menadzerze urządeń >Porty COM i LPT > USB seria port (com x ) przy czym x to numer portu com od 1 do 9 ale musi być taki sam w obu tych miejscach i dodatkowo

opóźnienie musi być na 1 sekundę w porcie com zazwyczaj po wgraniu sterowników interfejsu K-Dcan ustawia się na 16 a trzeba zmienić opóźnienie na 1 reszta pozostaje

tak jak się interfejs instaluje Do poprawnego działanie rheingolda wystarczy zainstalować ze Standard tools 2.12 sam EDIABAS i poprawnie ustawić port Com i odznaczyć

STD:OBD i usb serial adapter tylko aby na komputerze nie było gdzieś ukrytej instalacji ediabasa

A w rheingoldze wchodzisz w ikone klucza na górnym pasku i w ostatniej zakładce odznaczasz EDIABAS i zapisujesz i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki, jeszcze raz to przerobię i dam znać. A jak mam teraz zainstalować INPA Fxx?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak samo jak wcześniej w instrukcji instalacji nic sie nie zmienia jak instalujesz Standard tools 2.12 (ediabas 7.3.0) to jak INPA i NCS chodzi to rheingold też powinien

to co ci podesłałem to do rheingolda się też nadaje tylko musisz mieć standard tools 2.12 (a ja ci to zainstalowałem na standard tools 2.3.0 ediabas 6.4.7 dla dis )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.