Skocz do zawartości

all show and no go


adamjttk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

http://bmw-inchcape.otomoto.pl/bmw-320-bmw-320xd-fv-vat23-j457654-C31880015.html

 

Szkoda ze 316d tak nie przystroili :mad2:

Chcialbym zobaczyc mine kierownika ktory to kupi za 200k i bedzie wachal spaliny 20 latka w octavii 1.8TSI z chipem za 600PLN :norty:

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrobi sobie chip i da sobie radę z Octavią z chipem(bo z taką bez to i seria sobie radzi bez zadyszki)... :lol:

 

primo - nie zrobi chipa bo na gwarancji

po drugie primo - chyba nie tak latwo sie te nowe silniki chipuje?

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Primator pisze - albo fabryczny power Kit albo jakiś akcesoryjny box. Chipowania f30 do niedawna nie było ale albo juz ją rozgryzli albo stanie sie to lada dzień(tak przynajmniej mówił mi kumpel, który ostatnio orientował sie w kwestii potencjalnego chipowania swojej f30).

Gwarancja - znając specow z ASO i tak sie nie wkleja jak im sam nie powiesz... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tych nalesnikow i przyszlego "szczesliwego" nabywcy..

moje 18" pierwszego dnia po powrocie do kraju (miesiac temu) - Gdansk, prawie centrum miasta: :duh:

 

o kurcze masakra :shock:

opony to run-flaty czy zwykle?

 

znam ten bol i klopot - dawno temu wpadlem w nieoznakowe roboty drogowe (wycięty kawalek asfaltu, jacyś dowcipnisie oznakowanie usunęli, 4kola z felgami poszly ale w seicento :-)

 

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chipowania swojej f30).

Gwarancja - znając specow z ASO i tak sie nie wkleja jak im sam nie powiesz... :)))

 

nie masz racji, straciłem gwarancję 2 miesiące po zakupie auta...

 

opisywałem to kilka razy, w skrócie: ASO Polska wysyła on line do BMW AG soft z auta, które stoi na serwisie, w ciągu paru minut BMW AG odsyła odpowiedź, czy soft jest ori czy modyfikowany...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chipowania swojej f30).

Gwarancja - znając specow z ASO i tak sie nie wkleja jak im sam nie powiesz... :)))

 

nie masz racji, straciłem gwarancję 2 miesiące po zakupie auta...

 

opisywałem to kilka razy, w skrócie: ASO Polska wysyła on line do BMW AG soft z auta, które stoi na serwisie, w ciągu paru minut BMW AG odsyła odpowiedź, czy soft jest ori czy modyfikowany...

 

Orientujesz się jak jest w takim układzie z boxem, który można wypiąć przed serwisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę napisać tylko to co widziałem na swoje oczy (siedząc na fotelu pasażera), miałem problem z układem DSC:

 

podczas jazd na nowym sofcie DSC z podpiętym komputerem serwisowym ASO były wyświetlane „wszystkie” parametry, następnie w celu porównania diagnosta szczytał parametry z historii auta, kiedy występowały zaburzenia …

 

więc jak można zobaczyć parametry z historii auta to jak ASO chce/ma powód bez problemu może udowodnić Ci, że auto jeździło na innym sofcie...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest piękne, typowe auto pokazowe ale co z pokazu jak w realu (miasto W-wa) ze względu na konfigurację fiat PANDA jest szybszy i praktyczniejszy...

 

mi podoba się szara tapicerka, będzie można (jak wejdzie jako opcja dla każdego modelu) złożyć fajne i ładne auto NIE tylko w kolorze niebieskim,

 

wdział ktoś ją na żywo? ten "carbon" to carbon czy folia? jak carbon to super, ori wykończenie drążka zmiany biegów i części kiery M w plastikowym aluminium :mad2: mi zbytnio nie leży jak na auto sport premium

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego egzemplarza na żywo nie widziałem, ale oglądałem dodatki M Performance do 3, i to jest prawdziwy carbon. 3,5k kosztuje komplet (carbon z alcantarą, lewy i prawy, na deskę rozdzielczą, ten detal na tunel + rączki drzwi przód tył) i chyba 700 zł za drążek zmiany biegów w carbonie.

Jak komuś się nie podoba alcantara to niedługo nie trzeba będzie kupować zestawu, tylko pojedyncze elementy, np rączki na drzwi będą sprzedawane w zestawieniu, P przód+tył i oddzielnie L przód+tył. Na żywo ten carbon wygląda b. ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AO teraz jest jeszcze weselej...

 

Bawiłem się podczas jazdy connected drive, system zadzwonił do Pani z infolini która spytała jak może pomóc. Z ciekawości zapytałem czy widzi moja pozycję a pani tak... czy odszukać cos dla pana w tej lokalizacji? podobnie jest z serwisem, auto komunikuje się z serwisem, przesyła jakieś pliki a później następuje połączenie z serwisem...

 

Inwigilacja jak na fejsie... w takiej sytuacji balbym się czipowac takiego swiezaka...

 

BTW. Dla mnie nawet zakładanie pakietu M do czarnego koloru jest zbędne bo I tak tego nie widac...

 

Wysłane z mojego Q10

Edytowane przez arnold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

BTW. Dla mnie nawet zakładanie pakietu M do czarnego koloru jest zbędne bo I tak tego nie widac...

 

 

Chociaż jedna osoba zauważyła to co ja :norty: Tyle hajsu w dodatki performance a na czarnym efektu brak zupełnie. Wystarczy porównać z białym czy takim jak kolegi andrzejmakoho szarym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bawiłem się podczas jazdy connected drive, system zadzwonił do Pani z infolini która spytała jak może pomóc. Z ciekawości zapytałem czy widzi moja pozycję a pani tak... czy odszukać cos dla pana w tej lokalizacji? podobnie jest z serwisem, auto komunikuje się z serwisem, przesyła jakieś pliki a później następuje połączenie z serwisem...

 

czyli to jest aktualny tuning protection :wink: , zostaje więc tylko PK ...

 

gratki za "rodzinne" auto :cool2: ...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się podczas jazdy connected drive, system zadzwonił do Pani z infolini która spytała jak może pomóc. Z ciekawości zapytałem czy widzi moja pozycję a pani tak... czy odszukać cos dla pana w tej lokalizacji? podobnie jest z serwisem, auto komunikuje się z serwisem, przesyła jakieś pliki a później następuje połączenie z serwisem...

 

ConnectedDrive wysyła do serwisu raport stanu serwisowego auta.

Potrafi np. wysłac info że nowe klocki na Ciebie już w serwisie czekają :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.