Skocz do zawartości

Dywaniki gumowe na zime do e9x


razorjack

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale jak dla mnie wioska pełna. Panowie nie zalujcie na ori bo one przynajmniej jakoś wyglądają...

To tak jak mam znajomego który do nowego Cayenne założył takie :mrgreen: :duh: śmiech na sali...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam te ze zdjęcia NIE POLECAM !!!! dostałem je z autem lata mi to cale po aucie górne części spadają , faktycznie chyba są do e91 jeżeli chodzi o dywanik od kierowcy musiałem odciąć kawałek bo wadził o pedał gazu , i ogólnie lata mi ciągle muszę go podciągać no nie polecam , tą zimę może jeszcze oblatam ale na przyszłą kupie to co polecacie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te Petexy, ale te z BMW mają specjalne rzepy od strony kierowcy, zapobiegają przesuwaniu się dywanika.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze !!!

 

 

Oj oj bez przesady :lol: :lol: nic się nie przemieszcza.

 

 

Ja na lato welury ori zakładam bo takie mam i tam są rzepy :mrgreen:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petexa są na tyle ładne, że cały sezon jeżdzę na gumowych a oryginalne welury leżą w garażu :D

 

... i pasują idealnie nie przemieszczają się nawet o centymetr.

 

Ja też mam z Petexa i też mi się nie przesuwają, jak położyłem tak leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam oryginalne dywaniki BMW czy to welurowe czy gumowe.

Te gumowe na zime mają część welurową dla kierowcy pod pedałami, która nie niszczy butów i która utrzmuje wode przez co gdy duzo śniegu na zewnątrz nie lata po dywaniku przy hamowaniu i ruszaniu.

 

Niby zaleta ale zauwazylem, ze moze to byc wada. Ta woda mi zamarza i rano pod pieta mam lodowisko.

Jeszcze mozna to dopracowac... :twisted:

-------------------------------------------

pozdrawiam

obara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam Petex'y i jest ok: wygladaja niezle, dobrze pasuja i nie przesuwaja sie.

 

Jest tylko jedna rzecz, ktora mnie denerwuje. Nie sa tutaj winne same dywaniki, ale raczej obecne warunki panujace na zewnatrz. Jak wsiadam do auta to staram sie wytrzepac snieg z butow. Mam jednak buty z duzym bieznikiem wiec troche sie tam tego zbiera. Podczas jazdy snieg sie topi i woda zbiera sie w okolicach piet. Gdy pozniej wysiadam z auta tylne czesci nogawek od spodni mam mokre. Do tego woda scieka pod dywanik i wykladzina pod pedalami jest mokra. Jak wysiadam to wylewam wode z dywanika i podwijam go tak, zeby wykladzina byla odslonieta i mogla troche przeschnac.

 

Ciekawi mnie, czy tez macie podobny problem w zimie i czy jakos sobie z tym radzicie (oczywiscie oprocz zmiany butow na cizemki :) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z wodom na wycieraczce radze sobie tak, jak zobaczę wodę to zabieram wycieraczkę do domku na grzejnik do rana sucha :D

położyłem też gazetę pod wycieraczką dobrze wchłania wilgoć. To takie moje sposoby na walkę z wodom w moim BMW :cool2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie tez taki problem ze rzepy wogule nie trzymaja ori dywanikow? U mnie z tym jest problem do dluzszej drodze podwijaja sie pod pedaly i trzeba poprawiac co jakis czas, te rzepy to porazka u mnie. Natomiast co do gazet pod gumowce to pracownik zrobil tak w firmowym berlingo i do dzis dnia ma "wtopione" elementy gazety w wykladzine bez mozliwosci wydarcia (wieksze lementy wyrzucil natomiast zostaly jakby okruchy, paprochy wklejone n amen i wyglada jakby ktos puscil pawia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie tez taki problem ze rzepy wogule nie trzymaja ori dywanikow? U mnie z tym jest problem do dluzszej drodze podwijaja sie pod pedaly i trzeba poprawiac co jakis czas, te rzepy to porazka u mnie. Natomiast co do gazet pod gumowce to pracownik zrobil tak w firmowym berlingo i do dzis dnia ma "wtopione" elementy gazety w wykladzine bez mozliwosci wydarcia (wieksze lementy wyrzucil natomiast zostaly jakby okruchy, paprochy wklejone n amen i wyglada jakby ktos puscil pawia!

 

 

Mi rzepy trzymają na amen :) nic się nie przesuwa...

A czy masz zamontowane kółka z rzepami w dywaniku i w podłodze ? Może masz jakieś zabrudzenia ? że tak słabo trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patexy (gumowe) testowałem w trzech BMW.

Do E46 i E91 kupiłem na allegro w cenie poniżej 100zł.

W E46 jeździłem z Patexami przez 2 i pół roku, były bardzo dobre, ale przetarły się przy pedale gazu. Pozostałe 3 dywaniki cały czas wyglądały jak nowe.

W E36 też miałem Patexy (kupiłem tylko przód, bo z tyłu były super jakości oryginały) z tym że kupiłem w serwisie Bmw. Za 2 sztuki zapłaciłem z 4-5 lat temu około 120zł, jakościowo były dużo lepsze niż te z allegro - były grubsze i praktycznie nie do zdarcia, miały w komplecie mocowania do podłogi.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi TURBEX.

Ten pracownik to chyba całą zimę jeździł z tymi gazetami ,że tak się stało, ja położyłem gazetę i na nią wycieraczkę, a rano wyrzucałem i jak na razie nic podobnego się nie stało. Robiłem tak nawet przy popielatych dywanach i wszystko ok :D. Rzepy pewnie się już wykończyły i nie trzymają pomorze wymiana wycieraczek i rzepów,albo co jakiś czas poprawić wycieraczkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewając temat, dzisiaj zamawiałem oryginalne dywaniki do drugiej E92 bo nie miałem tam, kosztują około 230pln po rabacie! Więc Petexy i inne srexy według mnie się nie opłacają, bo jak wiemy jakość wykonania i WYGLĄD to zupełnie inna liga.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy jakość wykonania jest gorsza od orginalnych?Bo mnie już coś trafia jak widzę swoje nasiąknięte wodą dywaniki i zaraz po nowym roku kupuje gumowe,tylko myślałem o takich z 2 ligi:p,bo to w sumie tylko na pluche i śnieg a zaraz później wkładam te fabryczne materiałowe.
Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Wiem, że odgrzeję teraz kotleta, no ale :D Koledzy, mam beżowy środek i szukam dywaników gumowych w tymże kolorze. Niestety na allegro w kolorze beżowym są tylko jakieś nieciekawie wyglądające podróbki. Chciałbym zakupić dywaniki polecanej wcześniej firmy petex, niestety nigdzie nie mogę znaleźć tych dywaników w kolorze beżowym. Ktoś ma jakieś info na ten temat? Są dostępne gdzieś w ogóle? W poniedziałek mam zamiar dzwonić do importera i się dowiedzieć. A jak nie petexa to polecicie jakieś dywaniki gumowe w kolorze beżowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.