Skocz do zawartości

Czy jest ktoś z Brzeska? Albo jeździ trasą E4? Znasz to BMW?


damp

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_og=4601918&id_region2=7&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&marka=BMW&model=730&id_region=0&z_dnia=-1&rok_produkcji_od=1994&cena_od=0&cena_do=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&order=cena&or=asc&dzial=au&limit=20&ilosc_ogl=20&start=2&nr=33&key_unique=3cbdf8591fd9c586d195bb9b4b3e11ce

 

 

 

Niestety po daremnej przejażdżce w poniedziałek do Lubania Śłąskiego jestem ostrożniejszy.

 

Czy ktoś mógłby je dla mnie obejeżeć?

Najbardziej zależy mi na blacharce- spasowanie elementów i lakier.

Z góry dzięki za pomoc

 

damp

Edytowane przez damp

pozdro damp

Moje BMW e38 728iA '95

moje byłe BMW e34 525i '93

e60 520i Tata

e87 120i Mama

http://www.damp479.bravehost.com

Jeżeli się nie otwiera spróbuj jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tą trasą praktycznie codziennie, dziś też więc mogę "rzucić" okiem na nią, ale śnieg sypie więc pewnie wiele nie zobacze, ogólnie goście z tego komisu bajkopisarze i ściemniacze. Chciałem kiedyś kupić E39 z tego komisu to jak gośc zaczoł ściemniać to aż szło zasnąć.

Lukne na nią i napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki świr za fatygę.

Mi też się nie chcce wierzyć w ten przebieg, ale ponoć są na to papiery.

Czekam z niecierpliwością.

pozdro damp

Moje BMW e38 728iA '95

moje byłe BMW e34 525i '93

e60 520i Tata

e87 120i Mama

http://www.damp479.bravehost.com

Jeżeli się nie otwiera spróbuj jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy papierach serwisowych trzeba dokładnie patrzeć na pieczątki - czasem jest tak, że auto było ze 2-3 razy w serwisie a reszte pieczątek to handlarz dostawił - dlatego trzeba patrzeć czy są identyczne.

Jeżeli była książka wypisywana od podstaw to już trudniej ale też można patrzeć, czy każdy wpis jest tym samym długopisem.

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos książek to nieco śmieszy mnie ta sprawa.

szukamy furek serwisowanych a ilu z nas potem serwisuje te autka.

a przecież naprawy i wymiany robimy w serwisach nawet niekiedy autoryzowanych.

chodzi mi o to,że naprzykład ja nigdy nie biore żadnych wpisów a wszelkie naprawy poważniejsze wykonuję u Fusa na Ostrobramskiej.

i czy mam autko serwisowane czy nie :twisted2:

czasami się mylę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnołem to BMW ale szczerze to zbyt wiele powiedzieć nie mogę gdyż pada śnieg cały dzień, auto mokre częściowo pokryte śniegiem. Co do "szpar" między elementami nadwozia wyglądają ok ale to takie patrzenie po przetarciu śniegu.

Był tylko jeden gostek obsługujący i twierdził że nie może znaleśc kluczyków i nie można było otworzyć auta.

Jeżeli w niedziele będzie sucho i pogoda ok to o ile będzie jeszcze komis otwarty to postaram się oglądnąć dokładnie.

Na niewiele dzisiejsze oględziny się zdały, niestety taka pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tylko jeden gostek obsługujący i twierdził że nie może znaleśc kluczyków i nie można było otworzyć auta.

 

Ach, ta fachowosc polskich komisow :lol: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki świr!!!

Jak będziesz mógł to zobacz dokładniej.

P.S. Mam nadzieję, że nie jedziesz tam specjalnie :)

 

Spoko jechałem po moją Panią do Krakowa więc po drodze. W niedziele lub sobote jade ponownie więc jak pogoda pozwoli to ją "prześwietle" dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze przbiegiem nie ma sie co sugerowac w tym autku. Mowie tu o tych 120 000 km. Jak sobie policzycie to autko ma w zaokragleniu 10 latek i wychodzi na to ze koles przejezdzal nim rocznie 12000km.

Jest to wielce nieprawdopodobne.

Mowj ojciec jezdzi bardzo malo ale w 6 letnim autku ma nabite ponad 100000 km.

Licznik jest na 100000% cofniety. Kwestia tylko o ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee zawsze się rodzynki zdarzają moja sąsiadka kupiła sobie w 1998 roku Forda Mondeo i do dziś zrobiła nim 70tys. km

Co oczywiście nie świadczy o tym że te BMW nie ma kombinowanego licznika

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze przbiegiem nie ma sie co sugerowac w tym autku. Mowie tu o tych 120 000 km. Jak sobie policzycie to autko ma w zaokragleniu 10 latek i wychodzi na to ze koles przejezdzal nim rocznie 12000km.

Jest to wielce nieprawdopodobne.

Mowj ojciec jezdzi bardzo malo ale w 6 letnim autku ma nabite ponad 100000 km.

Licznik jest na 100000% cofniety. Kwestia tylko o ile.

moja koleżanka z pracy ma 6 letniego seata cordoba i ma 23 tyś przebiegu , auto kupiła nowe w salonie :!: mój wójek ostatnio sprzedał 9 ltniego malucha I własciciel miał 25 tyś przebiegu , jeżdzony tylko w niedziele do kościoła i najlepszy jest myk że maluch miałby jakieś 15 tyś gdyby jego córka nie zrobiła prawka :!:

więc troche smieszą mnie takie teksty że nie możliwe itp :duh:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do zmieniania przebiegu w licznikach to zastanawiam się skąd w ludziach jest tyle wszelkiego matactwa i krętactwa ? Nie mozna poprostu sprzedac komuś samochodu takiego jak jest, powiedziec szczerze co było w nim zrobione i co jeszcze jest do zrobienia tylko zaraz trzeba oszukiwać zeby sprzedać.Takie zagrywki nie prowadzą do niczego dobrego, a dla niektórych samochód chyba ważniejszy jest od człowieka.Wstyd.Zupełnie nie rozumiem tego rodzaju zagrywek i nigdy ich nie zrozumiem.Przecież to tylko samochód jest - nic nadzwyczjanego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel735: bo powiedz w Polsce przy sprzedazy ze samochod ma ponad 200 tys (a nie daj boze 300 tak jak ma wiekszosc kilkunastoletnich) i byl gdziekolwiek naprawiany (uderzony) to nikt ci go nie kupi ..

 

coz taka mentalnosc Polakow, ze jak kupuja samochod to musi miec max 120 tys przejechane (jaki by nie byl stary) i koniecznie bezwypadkowy (nawet jak jest skladany z dwoch) .. a stan techniczny .. kto by sie nim przejmowal .. przeciez to igla jest :twisted2:

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wracając do przebiegu :) też zawsze odrobinę podejrzliwie patrzę gdy jest mały, ale z drugiej strony nie mozna mówić, że na 1000000% był cofnięty. Jako przykład podaję swoje auto, które jest 1993r. było kupione przez ojca jako nowe w salonie i ma w tej chwili 134.000km czyli średnia troszke ponad 10.000 rocznie :) podobnie drugi samochód, ktorym jeździć ojciec - rocznik 2000 a przebieg niecale 80.000... :) pewnie jak będe sprzedawał i tak nikt mi nie uwierzy :D no ale cóz...pozdrawiam wszystkich ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJON napisal:

moja koleżanka z pracy ma 6 letniego seata cordoba i ma 23 tyś przebiegu , auto kupiła nowe w salonie mój wójek ostatnio sprzedał 9 ltniego malucha I własciciel miał 25 tyś przebiegu , jeżdzony tylko w niedziele do kościoła i najlepszy jest myk że maluch miałby jakieś 15 tyś gdyby jego córka nie zrobiła prawka

więc troche smieszą mnie takie teksty że nie możliwe itp

 

Seat Cordoba - 23 000km, Maluch - 25 000 km tymi danymi nie ma sie co chwalic bo to jest tragedia, po co kupowac auto (i to jeszcze nowe) jak sie nim nie jezdzi?? Czlowieku to nie jest BMW a tym bardziej serii 7. Ty wiesz co piszesz??

Nikt nie kupuje siodemki aby stala w garazu. Te autka z regoly maja na siebie "zarobic" (tylko nie pisz mi ze sie nie wozi cementu takim autkiem bo nie o to mi chodzi), to autko ma wozic ludzi w dalekie trasy i maja to robic komfortowo. Poza tym srednia przejezdzanych kilometrow w Niemczech jest duzo wieksza niz w Polsce i nie mozna tego w ten sposob porownywac.

 

Cordoba i Maluch w porownaniu do siodemki to sa takie pierdikolki do robienia zakupow w minimarketach :)

 

A powszechnie wiadomo, ze 90% komisow przekreca liczniki - bo tak lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne.

Kupiłem Autko w Bydgoszczy :)

 

A mojego 525 szkoda mi bardzo :cry: .

Jedyna pociecha to to, że trafiło w dobre ręce :)

 

P.S dziękuję wszystkim za pomoc, a najbardziej świrowi :)

pozdro damp

Moje BMW e38 728iA '95

moje byłe BMW e34 525i '93

e60 520i Tata

e87 120i Mama

http://www.damp479.bravehost.com

Jeżeli się nie otwiera spróbuj jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.