Skocz do zawartości

Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
W Niemczech na A1 też obecnie nie jest wesoło. Bardzo dużo zwężeń i remontów, a do tego duży ruch wakacyjny. Wystarczy, że coś się zepsuje albo stłuczka na zwężeniu i korek na godzinę gotowy. Ostatnio 380 km jechałem 6 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 853
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tyrol, mniej wiecej od insbrucka az po padwe, jazda na zmiane od 100km/h do 5km/h

 

Nie polecam tego oddcinka

 

Jak ktoś kieruje sie w stronę Tyrolu polecam ominąć odcinek Monachium Insbruck autostradą A8. W Monachium lepiej jest skręcić do Ga-Pa i wówczas wjazd do Austrii w okolicach Imst lub w ogóle ominąć tę okolice skręcając w pobliżu Norymbergi na Ulm i Bregenz. Wjazd do Austrii do zachodu, plynna jazda bez korków, brak remontów na autostradach. Spalanie spada ;)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepuściłem od wczoraj przez wydech dwa baki ON'u. Trasa z Wawy do Nicei prawie 1850km. Coś tam jeszcze w baku się kołacze ale nie mam siły dziś tankować choć komp pokazuje zasięg poniżej 50km i krzyczy jakimiś ostrzeżeniami :mrgreen: Prędkości przepisowe ;)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam piątki ale 3GT gabarytami praktycznie nie odstaje więc...

U mnie wygląda to tak:

http://www.motostat.pl/user_images/65522/icon1.png

 

2.0d, xDrive, MPower Pack. Ciągle próbuje jeździć przepisowe 140 po autostradach ale tym samochodem się po prostu nie da ;-)

A przy 200 pali koło 9 litrów.

 

Na weekend będę miał X4 335d xDrive także się pochwalę jaki tam zrobiłem wynik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa wroclaw/tychy/wieden/przez wegry polniakiem /zagrzeb/ docelowo split. 1410km z groszami. srednie z kompa 6.L, z tankowania 5,98. sr. predkosc 106km/h. na autostradzie tempomat na 150. vmax z gps 164. pelny bagaznik plus 5 osob oraz cala droga na klimatyzacji. jazda w nocy

 

powrot juz w 2 osoby plus niewielki bagaz. split/zagrzeb/wegry polniakiem/wieden/czechy w polowie autostrada w polowie polniakiem. pozniej polska polniakami do jawora. 1210 km. tempomat na 150 plus klimatyzacja cala droge. z komputera sr. 6. z tankowania 6,1. srednia predkosc 94km/h. wiecej korkow, wiekszy ruch, jazda w dzien.

 

polniakow po chorwacji ok 300km glownie by zwiedzac i poznawac jak zyja tubylcy

 

lacznie w ciagu wyjazdu na 180L ON zrobilem 2910 km :)

 

sr. z calego wyjazdu 6.18L/on/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długi weekend byłem w Wiedniu z rodziną. Wyjazd w czw, powrót w pon. Ruch niewielki.

Do Wiednia dojechałem w 3:51 ( kupowałem winietki po drodze ) , a z powrotem w 3:31 :D od wyjazdu z garażu w domu w Mysłowicach, do wjazdu do garażu podziemnego hotelu Trend Hotel Messe Vien.

Generalnie zdjęcia z wyjazdu mogą przyjść później, ale na ograniczeniach jechałam bardziej niż przepisowo, tylko na autostradzie było szybciej. 200 nie przekraczałem.

Spalanie średnie 11,6 l :cool2:

Edytowane przez Pemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria 1.25 EURO za ON :mrgreen: (w strefie wolnoclowej w Samnaun)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Nice Riviera w Niceii :)

 

Spalanie na całej trasie wyszło tradycyjnie w okolicach 7.2 l/100km :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.