Skocz do zawartości

Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.


pawel28

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tak, to fajnie :cool2:

 

Ale co fajnie? Twój model jest na liście...mojego nie ma

 

The affect BMW models are the E46 2002-2003 model year 325i, 325xi, 330i, 330xi sedans; 325Ci and 330Ci coupes and convertibles; 325iT and 325xiT Sports Wagons; and M3 coupes and convertibles.

 

 

Niestety u nas dotyczy to diesli, na polskiej liście są i 330 d i 320 d. Lisa VIN na Polskę jest na stronie UOKiK. Niestety mój nr VIN jest bardzo blisko jednej z wadliwych sztuk. Odnoście wymiany kurtyny, miałem to przerabiane po najeździe na krawężnik wystrzeliła. Wymieniano mi w serwisie Boscha z 5 lat temu na nową z serwisu, kostsztowała wtedy trochę ponad 1000 zł. Wtedy jeszcze nie było w mojej okolicy żadnego serwisu BMW. Jest masa rozbierania, deskę trzeba odsunąć, zdjąć osłony słupka, demontować częściowo podsufitkę, sporo pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo u nas każde ASO na swój krój. Zapomnij żeby się przyznali nawet jak by tak było. Swego czasu BMW w Katowicach nie było w stanie na gwarancji wymienić skrzyni w X5 /nie bo nie, ma Pan urojenia że źle działa/ ale BMW w Niemczech wymieniło bez problemu, 'od ręki'. Tak samo ostatnio było jak ASO zdaje się w Poznaniu "zawaliło" sprawę naprawy gwarancyjnej i szlag trafił silnik w nowym X5, /wciągnął zapomniane podkładki/śrubki/ , nie było winnego. BMW w niemczech załatwiło wymianę gwarancyjną. U nas większość ASO to stragany z szyldem, a zarządzają nimi łajzy nastawione tylko na minimalizacje kosztów.

 

I jak można się dziwić Adolfowi Hitlerowi, że chciał wytępić to tępe robactwo (Polski naród wraz z innymi brudasami mentalnymi) ...plugawy kod genetyczny trzeba tępić.

 

...dobra! do rzeczy :)

 

Tak jak mówisz "Bo u nas każde ASO na swój krój" .....dostałem 5minut temu jeszcze takie coś:

 

"Szanowny Panie,

Pełne listy będą dostępne w połowie Lipca. W tej chwili proponuję kontakt ze sprzedawcą samochodu w Niemczech. Może już być w posiadaniu listy własnych samochodów

 

BMW Group

Polska

Marek Kaniewski

B1-CS-PL-A

 

Customer Care and Warranty Manager

Oddzial w Polsce

ul.Wołoska 22 A

03-675 Warszawa

Phone: +48 22 279 71 37

Fax: +48 22 33 18 205

mailto: marek.kaniewski@bmw.pl

Url: http://www.bmwgroup.com"

 

 

 

Za tekst o Hitlerze ode mnie możesz dostać w ryj, a od prokuratora zarzuty. Uważaj co piszesz.

 

No uważaj bo kolega załatwi Ci kany i na dołek, a bmw będzie stało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów Cię zmartwię, ja rozumiem tą informację w ten sposób że numery vin dotyczą rynku polskiego czyli samochodów sprzedanych w naszych polskich salonach. Jak masz auto z polskiego salonu to wtedy masz szczęście.... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, lista dotyczy aut sprzedanych w pl. Znalazlem tam VIN bardzo podobny do mojego (moje auto jest z 05.2002). Ten sam model. Niestety gdy zadzwonilem do 2 ASO dowiedzialem sie ze moj nr VIN nie figuruje na zadnej liscie "do wymiany". Generalnie mysle ze jest to sciema. Wg zrodla adac wszystkie E46 od 12/2001 do 03/2003 sie kwalifikuja tj. 220000 aut. Szkoda ze nie znam niemieckiego ale chyba poprosze znajmego zeby skrobnął maila do bmw.de .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój nr vin też jest blisko...a to oznacza, że jeśli spojrzałbym na listę vin z Italii to na pewno bym tam swoje auto znalazł. Pytanie czy Giovani , który dostanie list w polecony będzie pamiętał komu sprzedał auto? Czy Giovani jeszcze żyje? Czy Giovani odbiera listy polecone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów Cię zmartwię, ja rozumiem tą informację w ten sposób że numery vin dotyczą rynku polskiego czyli samochodów sprzedanych w naszych polskich salonach. Jak masz auto z polskiego salonu to wtedy masz szczęście.... :wink:

 

Skoro jest dalej źle, to gdzie mam wozić żonę ... w bagażniku? Do kogo mam napisać e-mail, list do dealera w DE, tam gdzie sprzedali mi auto, czy do salonu pierwszego sprzedawcy? Gdyby chodziło o wymianę maski, bo koroduje, to bym temat zbagatelizował, ale tu chodzi temat na prawdę wybuchowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Giovani , który dostanie list w polecony będzie pamiętał komu sprzedał auto? Czy Giovani jeszcze żyje? Czy Giovani odbiera listy polecone?
hehe pewnie że zyje ale jego interesuja informacje na temat akcji serwisowej e90 ;p

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston tu BMW AG mamy problem....

 

Czekaliśmy z akcją serwisową do czasu wysłania wszystkich e46 do Polski, a oni teraz domagają się wymiany poduszek. Nie wiedzieliśmy że to nasze badziewie będzie tak długo jeździć.

Houston...czy w Poznaniu kupimy tyle używanych poduszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ..uraziłem honor polaczka :)

ale ja tam sram na prokuratora ....tak jak towarzysz Kania sra na prokuratora. :wink:

 

 

Nest, dostajesz ostrzezenie. Nie za urazenie czyjegos honoru, tylko za tekst o Adolfie. Nastepnym razem za pisanie nazistowskich bzdur dostaniesz bana. Dotarlo, czy trzeba drukowanymi?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ..uraziłem honor polaczka :)

ale ja tam sram na prokuratora ....tak jak towarzysz Kania sra na prokuratora. :wink:

 

Ja nie jestem polaczkiem więc mnie nie uraziłeś. Bardziej budzi zainteresowanie czemu robisz sobie III Rzeszę w Koszalinie....dziadkowie na pociąg z repatriantami się nie załapali i teraz masz żal?

I nie sraj tak na wszystko bo się z gó... nie wygrzebiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.