Skocz do zawartości

Moje M135i xDrive


dkp7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc po oswojeniu się z myslą, że machina produkcyjna ruszyła i będzie to mój nastepny samochód zakładam wątek aby sie pochwalic :-)

 

M135i xdrive, 3 drzwiowy ,sportowy automat ,estoril niebieski, tkanina hexagon/alcantara antracytowa, listwy ozdobne aluminium hexagon,listwa akcentowa estoril niebieski.

 

Wyposazenie standardowe m135i plus:

 

-polski pakiet plus

-pakiet drive comfort + lacznosc,bluetooth oraz interfejsy audio

-adaptacyjne zawieszenie sportowe M

-system nawigacyjny professional

-glosniki hifi harman kardon

-lusterka przyciemniane, automatycznie skladane

-lusterko wsteczne przyciemniane

-asystent swiatel drogowych

-podparcie ledzwiowe w fotelach przednich

-ogrzewanie foteli przednich

-szary pasek przeciwsłoneczny na szybie przedniej

-rozszerzenie interfejsu audio o telefony komorkowe

-deska rozdzielcza o rozszerzonym zakresie

-rezygnacja z emblematu modelu

-polska wersja jezykowa

-informacja ncap j. polski

 

No i czekam powoli zaczynając się cieszyć ( powoli przechodzi mi dół zwiazany z cena tego samochodu ! )

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew. No elektryki foteli nie bralem,bo bede prowadzil samochod tylko ja,wiec stwierdzilem, ze 5 tys to lekkka przesada,doplacilem tylko do regulacji ledzwiowej,zeby mimo wszystko miec pewnosc ,ze ustawie fotel idealnie pod siebie, no a kamerka cofania i tak wiecznie ugnojona wtedy kiedy najbardziej potrzebna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew. No elektryki foteli nie bralem,bo bede prowadzil samochod tylko ja,wiec stwierdzilem, ze 5 tys to lekkka przesada,doplacilem tylko do regulacji ledzwiowej,zeby mimo wszystko miec pewnosc ,ze ustawie fotel idealnie pod siebie, no a kamerka cofania i tak wiecznie ugnojona wtedy kiedy najbardziej potrzebna...

 

A czemu kamera ciagle ugnojona? To ona nie jest tak montowana jak w Golfach, mam na myśli to ze ona jest ukryta pod znaczkiem na klapie. Przy wstecznym znaczek sie unosi odsłaniając kamerke. To w 100% zabezpieczalo przed brudem

 

Co oczywiscie nie zmienia faktu ze rewacyjny setup zamówiłeś, a pytam o te kamere tylko z ciekawości :)

Edytowane przez mac_gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne informacje.

Samochod powinien byc wyprodukowany na przelomie kwietnia/maja,do odbioru pewnie pod koniec maja.

Nie wiedzialem,ze kamerka cofania jest pod znaczkiem ! Bylem pewny,ze w zderzaku.Dzwonilem dzisiaj i chyba jeszcze ja zamowie- bo nie wydluzy to jeszcze czasu produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego elektryczne sa wyzsze ? Nie wiedzialem tego. We wszystkich bmw tak jest ?

 

 

Moze przez silniczki, przeciez gdzies musza sie zmiescic. W E8x na pewno tak jest i w F20 raczej tez bo mam manualne i siedzialem co prawda tylko chwile w takiej z elektrycznymi , ale takie odnioslem wrazenie. Ale nie jestem na 100 % pewien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby do czego te silniczki? Siedzenie jest ogrzewane a nie ustawiane elektrycznie. Mozliwosc ustawienia foteli sportowych, lacznie z kolyska, wysokoscia czy podporka pod uda jest genialna. Ja przy 184 cm wzrostu czuje sie mega wygodnie i z wysokoscia nie mam problemu.

 

Przy elektrycznej regulacji faktycznie silniczki pewnie sa ale tej opcji autor watku nie zamowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby do czego te silniczki? Siedzenie jest ogrzewane a nie ustawiane elektrycznie. Mozliwosc ustawienia foteli sportowych, lacznie z kolyska, wysokoscia czy podporka pod uda jest genialna. Ja przy 184 cm wzrostu czuje sie mega wygodnie i z wysokoscia nie mam problemu.

 

Przy elektrycznej regulacji faktycznie silniczki pewnie sa ale tej opcji autor watku nie zamowil

 

 

Totez pisze ze lepiej oszczedzic 5tys i siedziec nisko jak komus zalezy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie gdyby byla pod znaczkiem to bym sie zdecydowal ,a tak definitywnie odpuszczam. Ale dowiedzialem sie rowniez,ze bede mial najnowszy model nawigacji (jedynki od marcowej produkcji maja juz nowa wersje) - takze ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przegladajac fotki m135i znalazlem,ze kamerka jest jednak w tylnym zderzaku-tak wiec zostane przy swojej pierwszej konfiguracji.

Poogladalem fotki i Faktycznie, ale lipa :(

VW ma to lepiej rozwiazane, w takim przypadku to nie ma sensu tego kupowac w naszych warukach atm.

Swoja droga w F30 ktora mialem okazje chwile jezdzic, kamera byla chyba gdzies w okolicy oswietlenia tablicy rozdz. Bo w zderzaku jej nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w f30 i w f20 brudzi się kamerka strasznie.

Kamerka to ta czarna kropka na środku zderzaka nad rejestracją..........

 

:twisted: :twisted:

 

Noo ładne cacko po lewej :)

 

Ten M135i też całkiem fajny, aczkolwiek po tym jak zmieniłem u siebie zderzaki, to tylko po feldze i podwójnym wydechu można zobaczyć różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w f30 i w f20 brudzi się kamerka strasznie.

Kamerka to ta czarna kropka na środku zderzaka nad rejestracją..........

 

:twisted: :twisted:

 

Noo ładne cacko po lewej :)

 

Ten M135i też całkiem fajny, aczkolwiek po tym jak zmieniłem u siebie zderzaki, to tylko po feldze i podwójnym wydechu można zobaczyć różnicę.

 

Przedni i progi tez juz zmieniłeś ? :) Pytam bo ciekaw jestem ile taka impreza kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.