Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Sam się odpowietrzy

 

W ista d jest procedura ale nie sądzę byś tego potrzebował

Tom możesz przybliżyć mi to jak się sam odpowietrzy? Bo nie wiem czy to możliwe :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przu odpalaniu, bedziesz mial na poczatku 5 sekund problemy a potem pompa popchnie paliwo ktore wypchnie powietrze.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przu odpalaniu, bedziesz mial na poczatku 5 sekund problemy a potem pompa popchnie paliwo ktore wypchnie powietrze.

Jesteś tego pewien kolego Rivasi :?: To nie silnik benzynowy tylko ropniak który jak jest zapowietrzony konkretnie to podejrzewam że w pięć sekund nie przepchnie powietrza :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przu odpalaniu, bedziesz mial na poczatku 5 sekund problemy a potem pompa popchnie paliwo ktore wypchnie powietrze.

Jesteś tego pewien kolego Rivasi :?: To nie silnik benzynowy tylko ropniak który jak jest zapowietrzony konkretnie to podejrzewam że w pięć sekund nie przepchnie powietrza :?

 

Fakt, nie znam sie specyficznie na ukladach paliwowych BMW ale z czystej logiki wydaje mi sie ze to nie zbiornik lub pompa sa zapowietzone bo wtedy tak pompa pcha powietrze ktore nie jest w stanie ruszyc paliwa. Zapowietrzony jest koniec ukladu i pompa pcha paliwo ktore wyprze powietrze z wtryskiwacza. Zaplon bedzie pozniejszy o kilka sekund, czas na dotarcie paliwa pod duzym cisnieniem do wtrysku i ewakuowanie powietrza.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz zapłon ze 3 razy, pokręci chwilę i zapali.

Michał czy w swoim 330xd też tak robiłeś :?: A zapłon 3 razy to o co konkretnie chodzi :?:

 

Przu odpalaniu, bedziesz mial na poczatku 5 sekund problemy a potem pompa popchnie paliwo ktore wypchnie powietrze.

Jesteś tego pewien kolego Rivasi :?: To nie silnik benzynowy tylko ropniak który jak jest zapowietrzony konkretnie to podejrzewam że w pięć sekund nie przepchnie powietrza :?

 

Fakt, nie znam sie specyficznie na ukladach paliwowych BMW ale z czystej logiki wydaje mi sie ze to nie zbiornik lub pompa sa zapowietzone bo wtedy tak pompa pcha powietrze ktore nie jest w stanie ruszyc paliwa. Zapowietrzony jest koniec ukladu i pompa pcha paliwo ktore wyprze powietrze z wtryskiwacza. Zaplon bedzie pozniejszy o kilka sekund, czas na dotarcie paliwa pod duzym cisnieniem do wtrysku i ewakuowanie powietrza.

Kolego Rivasi w moim przypadku zapowietrzony jest tak jak piszesz koniec układu bo zbiornik do pompy jest zapełniony paliwem jest zatem problem bo nie ma ręcznej pompki paliwa by przecisnąć powietrze z układu na popuszczonych nakrętkach przy wtryskiwaczach dlatego nie jest to takie proste bo sam rozruch silnika rozrusznikiem nie wywoła odpowiedniego ciśnienia do przeciśnięcia powietrza :( Dlatego zadałem pytanie jak to zrobić fachowo :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Michał czy w swoim 330xd też tak robiłeś :?: A zapłon 3 razy to o co konkretnie chodzi :?:

 

Chodzi o to żeby pompa dobiła paliwa.

Nawet nie trzeba włączać zapłonu tylko normalnie odpalasz auto. Pokręci chwilę i zapali.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał czy w swoim 330xd też tak robiłeś :?: A zapłon 3 razy to o co konkretnie chodzi :?:

 

Chodzi o to żeby pompa dobiła paliwa.

Nawet nie trzeba włączać zapłonu tylko normalnie odpalasz auto. Pokręci chwilę i zapali.

Przecież w E9x nie ma pompy podprogowej która dobija paliwo :( Więc nie wiem czy odpali :?

 

A jak wymieniasz filtr paliwa to też przez chwilę kręci zaczym zassie ropę i odpala. Śmiało montuj :cool2:
Tak tylko przy wymianie filtra paliwa powietrze jest przed pompą wysokiego ciśnienia a pompa posiada odpowietrznik i powietrze natychmiast zostanie wydalone a u mnie jest powietrze za pompą wysokiego ciśnienia i obroty silnika obracanego rozrusznikiem nie usuną tego powietrza w ciągu kilku sekund :( Mam pytanie do kolegi gorik79 jak on to jako mechanik robi?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ksiazce sam naprawiam e90 nie ma modelu 335d

ale jest napisane co do modelu 330d

- po wymianie filtra paliwa nalezy na 2 minuty badz 3 juz nie paimetam

zostawic wlaczony zaplon przed pierwszym odpaleniem coby sie odpowietrzyl uklad ....

 

moze to sie przyda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem komplet nowiutkich wtryskiwaczy Bosch do mojego auta, dlaczego kupiłem komplet to pewne osoby wiedzą z tego forum dlaczego tak się stało :duh: :mad2: , najgorsze że musiałem wziąć kredyt na ten zakup :( :-x Jestem spłukany i rozważam sprzedaż mojego motocykla by z tego wybrnąć :evil:

 

http://images66.fotosik.pl/885/2ce84ec7e4e0241cgen.jpg

 

Czy znajdzie się ktoś kto podpowie jak to prawidłowo odpowietrzyć bo wszystkie wasze podpowiedzi niestety nie są prawidłowe, chyba będę musiał założyć odpowiedni wątek dla potomnych :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ksiazce sam naprawiam e90 nie ma modelu 335d

ale jest napisane co do modelu 330d

- po wymianie filtra paliwa nalezy na 2 minuty badz 3 juz nie paimetam

zostawic wlaczony zaplon przed pierwszym odpaleniem coby sie odpowietrzyl uklad ....

 

moze to sie przyda ?

Dziękuję Mariusz za sugestię ale tak jak pisałem wcześniej przy wymianie filtr paliwa to zadziała bo jest powietrze przed pompą wysokiego ciśnienia u mnie jest problem bo powietrze jest za pompą :(

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja jak wymieniałem wtryski u siebie w 120d N47 na wydajniejsze od 123d po prostu zamontowałem i kręciłem do skutku (oczywiście z przerwami żeby rozrusznik odpoczął ) i po kilku minutach układ sam się odpowietrzył i auto śmigało :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales kupic jeden wtrysk kupiles 6 ? hurwa kto robi takie pomylki ? :mad2: t

 

ich versteche nicht !!!!!!!

 

ciekaw jestem tej akcji jakim cudem kupujac jeden wtrysk zakupiles ich 6 czyzby jakas halucynacja ?:>

... no przeciez zwariowalbym gdybym zamowil wtrysk za 1200pln i mial kupic 6x1200pln

jakby ktos pytal z kad ta cena z linku --->>> http://allegro.pl/wtryskiwacz-0445115077-bmw-3-5-6-x3-x5-x6-3-0-3-5-i5069011535.html

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mariusz chce miec auto na 6+, a wymiana jednego to fuszeriada :roll: Nie wiem dlaczego... Swoja drogą , jak to brałes kredyt? :? Co do cho*ery, przecierz auto to nie wszystko na świecie co ważne?

 

 

obawiam sie ze ktos Mariusza delikatnie mowiac wykolegowal z tymi wtryskami ...od poczatku mowil ze kupuje jeden i nagle 6 .... kupy sie to nie trzyma i nie ma to nic wspolnego z autem na 6+ nawet ci co cha miec auto na ocene 7 nie kupuja 6 wtryskow jak jeden pada ... :shock:

 

to juz nawet ASo ktore jest pazerne na klienta pieniazki nie wymienia kompletami wtryskow wymienili jeden nie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpowietrzyć ? :shock: Toż BMW ma pompę w baku, lejesz ropę do baku, wkładasz kluczyk i kilka razy włącz zapłon, później kręć rozrusznikiem (tak ok. 10sek), aż zapali i tak niech chodzi przez pare minut i zrobione.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli kupowales na dystans (internet telefon itd) mozesz zwrocic , takie jest prawo w unii europejskiej.

a potem kupic 1.

 

A Alduwiel twoja historia z panem Le mnie wzruszyla, prawie sie poplakalem :mrgreen:

 

Tylko ze to jest filozofia wschodnia a jest rownierz odwrotna zamiast wydawac tyle ile sie zarabia to zarabiac tyle ile sie wydaje, to motywacja na zwiekszenie zyskow a nie ciecie kosztow :D Chinczycy zreszta to w koncu zrozumieli, i wydaja tak absurdalne pieniadze na rozwoj kraju ze to ich zmusza to zarabiania jeszcze bardziej absurdalnych pieniedzy tam gdzie nawet by wczesniej nie mysleli ze mozna zarabiac. Trzeba miec rownierz umiar ze wszystkim, im tego chyba zabraklo...

 

Twoja historia z panem Le mi przypomina mojego bylego klienta ktory powinien 3 lata temu zainwestowac 1,2 MLN zl na poczatku roku aby miec 3 milliono oszczednosci na koniec. Tylko ze moj klient zamiast zrobic to co nalezalo bo mial gotowke wolal splacic najpierw swojej leasingi (1,9 milliona) aby poprawic swoje mozliwosci kredytowe. Tylko Ze na koniec roku te 1,8 milliony ktorych nie zaoszczedzil zrobily ze zmiast miec 1 milliony zysku na czysto (przy obrocie 30 millionow) to mial banke straty i bank mu ucial obrotowy. Najbardziej go zdenerwowalo na koncu nie jego brak analizy i wiare w staro polskie idiotyczne przyslowia ktore go kosztowaly 3 banki tylko to ze mu wystawilem za te 1,8 banki roznicy fakture % bo tak mielismy w umowie ze zyski nie zrealizowane ze wzgledu na polityke firmy moge rownierz fakturowac i zerwal kontrakt...

 

Czasem jest tak ze masz przesilenie. Zarabiasz na tyle zeby w pewnym okresie to sa wydatki zupenie udzwigalne ale niestety sie skupily bo wypadlo cos nie przewidzianego i to ma miejsce czesto w gospodarstwach domowych gdzie nie ma ksiegowego aby to przewidziec a w szczegolnosci tam gdzie budget jest wygodny i nie masz zwyczaju zbyt dokladnie liczyc wydatkow bo zazwyczaj wystarczy z nawiazka.

 

Bylem u Czerwonego, widzialem zadbany ladny dom, wychowane dzieci, szczesliwa zone i ponioslem wrazenie ze samochod to hobby a pieniadze inteligientnie wydane bo widac efekt i mariusz jest jednak bardzo szczegolowy bo wszystko co wymienia sprzedaje co na przyklad mi sie nie udaje a hobby kosztuje ale w odpowiednich proporcjach do reszty a taka lekcja moralizacyjna to ani miejsce ani czas i juz nie ten wiek sadze... Trzeba umiec sobie odpuscic bo to strasznie wku... opowiesci moralizacyjne o wujku Le.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem komplet nowiutkich wtryskiwaczy Bosch do mojego auta, dlaczego kupiłem komplet to pewne osoby wiedzą z tego forum dlaczego tak się stało :duh: :mad2: , najgorsze że musiałem wziąć kredyt na ten zakup :( :-x Jestem spłukany i rozważam sprzedaż mojego motocykla by z tego wybrnąć :evil:

 

http://images66.fotosik.pl/885/2ce84ec7e4e0241cgen.jpg

 

Czy znajdzie się ktoś kto podpowie jak to prawidłowo odpowietrzyć bo wszystkie wasze podpowiedzi niestety nie są prawidłowe, chyba będę musiał założyć odpowiedni wątek dla potomnych :?

U siebie zmieniałem i odpaliła po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu zapłonu (pompa w zbiorniku pracuje przez jakiś czas). Ale moje wtryski są elektromagnetyczne a u Ciebie piezo.

Jest procedura odpowietrzania układu paliwowego w ista d. Zrobiłem t o z ciekawości. Musi być około 1/2 zbiornika paliwa. Wszystko polega na tym że pompa w zbiorniku jest uruchamiana na parę minut i przelewa cały układ.

Zajrzałem tam w trakcie testu -ppaliwo przepływało nadmiarem.

Może i masz rację zrobić to prawidłowo i nie martwić się że np wtrysk się zawiesi.

Dodatkowo piezo mogą być bardziej wrażliwe na sucho (nnie wiem)

Potrzebna ista.

Nie wiem czy jest takie coś w inpa (nie spotkałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kiedys w 320d jak mi sie zapowietrzyl uklad to mechanik puszczal latwopalnego plaka w kolektor dolotowy przy kreceniu autem. Nie wiem czy to sie nadaje do 335d bo chyba inne wtryski.

Opisz sytuacje z tymi wtryskami czemu 6 a nie 1. Dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To forum to nie miejsce na takie rozwazania. Trzeba miec tupet i bardzo wysokie mniemanie o sobie zeby pouczac kogos kogo zna sie tylko z wypowiedzi na forum. Życie to kazdego sprawa osobista.

Jak ktos chce oszczedzac i zrec piach caly rok albo kupich sobie kozacką chate/ fure za wszystkie oszczednosci to nic nam do tego. Proponuje zakonczyc dyskusje. Posty offtopowe wyrzuce pozniej.

 

Swoja droga chyba pora pomyslec o nagradzaniu userow pozytywnie za merytorycznie wartosciowe posty i adekwatne ocenianie za pisanie glupot np. przez ostrzezenia i przymusowe urlopy od pisania. Cos w rodzaju reputacji na forum.

Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga chyba pora pomyslec o nagradzaniu userow pozytywnie za merytorycznie wartosciowe posty i adekwatne ocenianie za pisanie glupot np. przez ostrzezenia i przymusowe urlopy od pisania. Cos w rodzaju reputacji na forum.

Co o tym sadzicie?

 

:cool2: :cool2: Byłoby schludniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Świetny pomysł Włodi. Porady finansowe/rodzinne/matrymonialne oraz informacje o wielkich spiskach korporacji i rychłej zagładzie wszechświata - to wszystko można załatwiać na PW, FB, przy wódce itp.. Oczywiście bez urazy dla nikogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czytam te wasze wypowiedzi i widzę że ciekawość wszystkich zżera dlaczego zakupiłem 6 wtryskiwaczy otóż moje wtryskiwacze i 1 nowy po prostu zostały zatarte w nich zaworki dawkujące paliwo a wszystko przez brak paliwa bo układ był zapowietrzony :duh: :duh: :mad2: myślałem jak wielu z Was że wystarczy pokręcić kilkakrotnie rozrusznikiem i układ się odpowietrzy sam ale niestety wtryskiwacze piezoelektryczne są bardzo delikatne i wrażliwe na pracę bez smarowania a smaruje je paliwo, więc nie chciałem o tym fakcie pisać bo to jednym słowem wstyd że uwaliłem wtryskiwacze i na dodatek wszystkie ale napisałem bo uznałem że nie jestem alfą i omegą i jednym słowem to pierwszy raz robiłem wtryski piezzo, wcześniej przy wtryskiwaczach elektromagnetycznych nie było takich problemów bo one nie są tak wrażliwe na brak paliwa i smarowania a w piezzo jednak jest inaczej, jeszcze łatwiej jest jak wymieniasz jeden wtrysk wtedy praktycznie odpowietrzać nie trzeba :)

Natomiast co do mojej sytuacji związanej z wzięciem kredytu to nie jest koszt 1000 złotych tylko ponad 7-miu tysięcy, swój dołek finansowy jest związany ze strajkami w JSW i po tym strajku nie mogę się otrząsnąć finansowo a poza tym ze względu na kryzys w górnictwie zarabiamy teraz mniej o 30% niż w latach przed kryzysem i to jest sporo mniej i dlatego decyzja o wzięciu kredytu bo auto nie może stać w garażu aż uzbieram odpowiednią kwotę, niestety nawet przez głowę mi nie przeszło że akurat teraz padnie jeden wtrysk a następnie przez swoją niewiedzę wszystkie :duh: :mad2: nie brałem nawet pod uwagę tej awarii bo korekcje były na nich znakomite :? Niestety los tak zrządził że uwaliłem wszystkie i byłem zmuszony do zakupu nowych a nie było mi w smak teraz to wymieniać :x Dlatego przestroga dla wszystkich nie popełnijcie mojego błędu z wtryskami bo będziecie naprawdę tego żałować :duh: Dopiero po fakcie od pewnego mechanika dowiedziałem się że gdybym miał wypięte wtyczki z wtryskiwaczy to nic by się z nimi nie stało i po pewnym czasie układ by się odpowietrzył a ja miałem wpięte wtyczki i sterownik silnika sterował wtryskami które szły na sucho i zatarły się zaworki dawkujące paliwo i to jest przyczyną dlaczego zakupiłem 6 wtryskiwaczy :?

 

U siebie zmieniałem i odpaliła po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu zapłonu (pompa w zbiorniku pracuje przez jakiś czas). Ale moje wtryski są elektromagnetyczne a u Ciebie piezo.

Jest procedura odpowietrzania układu paliwowego w ista d. Zrobiłem t o z ciekawości. Musi być około 1/2 zbiornika paliwa. Wszystko polega na tym że pompa w zbiorniku jest uruchamiana na parę minut i przelewa cały układ.

Zajrzałem tam w trakcie testu -ppaliwo przepływało nadmiarem.

Może i masz rację zrobić to prawidłowo i nie martwić się że np wtrysk się zawiesi.

Dodatkowo piezo mogą być bardziej wrażliwe na sucho (nnie wiem)

Potrzebna ista.

Nie wiem czy jest takie coś w inpa (nie spotkałem)

Tom bardzo bym Cię prosił o wykonanie tej procedury odpowietrzenia układu paliwowego :) Ista d mam i jakbym wszystko poskładał to byśmy się umówili na zrobienie tego zdalnie, chyba że napiszesz tutaj jak to uruchomić :)

 

Kiedys w 320d jak mi sie zapowietrzyl uklad to mechanik puszczal latwopalnego plaka w kolektor dolotowy przy kreceniu autem. Nie wiem czy to sie nadaje do 335d bo chyba inne wtryski.

Opisz sytuacje z tymi wtryskami czemu 6 a nie 1. Dla potomnych.

Też tak zrobiłem ale to już było za późno bo wtryskiwacze były zatarte i zapalał na plaku i jak skończyłem psikać to gasł i to już była oznaka że wtryski stanęły :duh: :mad2:

 

Swoja droga chyba pora pomyslec o nagradzaniu userow pozytywnie za merytorycznie wartosciowe posty i adekwatne ocenianie za pisanie glupot np. przez ostrzezenia i przymusowe urlopy od pisania. Cos w rodzaju reputacji na forum.

Co o tym sadzicie?

Również jestem jak najbardziej za :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz, współczuję. Ten się nie myli kto nie robi. Szkoda jednak,że to doświadczenie tak dużo Cię kosztowało. Szacunek,że się tym podzieliłeś. Może komuś uratować parę tysięcy w podobnej sytuacji. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.