Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek

bedziesz musiał usunąć informacje o wymianie silnika, pewnie zjechać z ceny i może wtedy :) takie u nas realia. Pewnie jeszcze usuń zdjęcie opon bo kłóci się ono ze stwierdzeniami że o auto dbałeś bo opony sugerują raczej oszczędzanie na najważniejszym czyli tym co nas trzyma na drodze.

 

Zycze jednak żeby trafił się ktoś kto doceni wkład w auto.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Krzysiek

bedziesz musiał usunąć informacje o wymianie silnika, pewnie zjechać z ceny i może wtedy :) takie u nas realia. Pewnie jeszcze usuń zdjęcie opon bo kłóci się ono ze stwierdzeniami że o auto dbałeś bo opony sugerują raczej oszczędzanie na najważniejszym czyli tym co nas trzyma na drodze.

 

Zycze jednak żeby trafił się ktoś kto doceni wkład w auto.

 

Siema, dawno Cię nie słyszałem HONDZIARZU :mrgreen:

 

Jakoś strasznie mi się nie spieszy że sprzedażą, jak ktoś doceni, że ma świeży silnik i opony mimo, że nalewajki, to bardzo dobre i bardzo polecane przez innych, to będzie się cieszył, że kupi samochód sprawdzony i w dobrym stanie. Oddam ją za minimum 15, patrząc na te perełki od handlarzy, cena jest przyzwoita.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki hondziarzu :D BMW przeciez mam :D galerie w dziale e36 też :P

 

10 miesiecy wytrzymałem z hondą. Auto dobre i zostało w rodzinie bo kupiłem takiego rodzynka że nikomu bym nie sprzedał obcemu.

 

Wrociłem na stare smieći z czego stare jest tutaj odpowiednim słowem :D

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Krzysiek rozpędziłeś się trochę z poduszkami :wink: zlatuje handlarzyną :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Krzysiek rozpędziłeś się trochę z poduszkami :wink: zlatuje handlarzyną :lol:

 

No coś Ty, mam osiem, tak naliczyłem. W każdych drzwiach, po jednej w desce i w kierownicy i kurtyny w przednich słupkach :D

 

 

jaki hondziarzu :D BMW przeciez mam :D galerie w dziale e36 też :P

10 miesiecy wytrzymałem z hondą. Auto dobre i zostało w rodzinie bo kupiłem takiego rodzynka że nikomu bym nie sprzedał obcemu.

Wrociłem na stare smieći z czego stare jest tutaj odpowiednim słowem :D

 

Widziałem galerię, no za karę nie chciałbym e36, sorki, ale strasznie mi się te auta nie podobają tak jak compakty :mrgreen:

 

 

Uważacie, że powinienem usunąć informację o zmianie silnika?

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siedze w srodku to nie widze jak wygląda na zewnątrz :D

 

no a poduch 6 chyba, z tyłu w drzwiach nie masz poduszek raczej :D przy 8 poduszkach kurtyny siegają do tyłu. Nie wiem nawet czy jakieś auta mają boczne poduszki z tyłu ?

Edytowane przez K3m0T1989
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Boczne, tylne poduszki w drzwiach były montowane w e46 :wink: ale u Krzyśka jakoś ich nie widzę :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek BMW Jabłonna

według mnie tak ale konkretnie zainteresowanych mozesz poinformować co i jak :cool2:

 

a masz 6poduszek, dwoch brakuje :wink:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kurcze, właśnie sprawdziłem, nie mam z tyłu poduch, ale czemu mi się ubzdurało, że są. Dzięki, zaraz zmienię. Już wiem, w poprzednich miałem poduchy z tyłu, pewnie tak mi się ubzdurało. Nieważne, nie chciałem oszukać broń boże!!

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek to w tym aucie co sprzedajesz są wąskie opony naciągnięte na szerokie felgi ?

Mój kuzyn szuka podobnego auta ale ma 9tys zł i te twoje po przejściach by mu pasowało , powiedział że do Ciebie zadzwoni.

 

"Krzysiek to w tym aucie co sprzedajesz są wąskie opony naciągnięte na szerokie felgi ?" Padlem.

Chlopie, napisz mu na PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Krzysiek to w tym aucie co sprzedajesz są wąskie opony naciągnięte na szerokie felgi ?

Mój kuzyn szuka podobnego auta ale ma 9tys zł i te twoje po przejściach by mu pasowało , powiedział że do Ciebie zadzwoni.

 

 

http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2013/011/5/b/don__t_feed_the_troll___by_blag001-d5r7e47.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Krzysiek to w tym aucie co sprzedajesz są wąskie opony naciągnięte na szerokie felgi ?

Mój kuzyn szuka podobnego auta ale ma 9tys zł i te twoje po przejściach by mu pasowało , powiedział że do Ciebie zadzwoni.

 

Za 9 to mu moge sprzedac żony Arose.. Niech nie dzwoni, niech poszuka sklejanki u handlarzy :mad2:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. W sumie tak jak brzmiał pierwszy post. Planuję kupić sowje pierwsze bmw. Wybór padł na e46.

Mam do Was ekspertów kilka pytań i potrzebuję opinii.. Zastanawiam się jaką wersję silnika wybrać. Zależy mi na małej awaryjności jednoski, w miarę długowieczności jak i zadowalającej mocy, co by wrażnień nie zabrakło czasem przy dojeździe do pracy.

Trochę sie naczytałęm, pytałem tu i tam. Z tego co się dowiedziałem to nie warto brać bmw z silnikiem 1.9 ponieważ mają jakąś wadę fabryczną i lubią się obracać panewki nawet przy niewielkim przebiegu.. czy to prawda ? Jakie są wasze opinie na temat tych silników ?

Tak w ogóle to zastanawiałem sie nad kupnem jednoski 2.0L 150kM ('98-01r) jednak po pogawędce u kilku znanych mi mechaników odradzali mi ten motor ze względu na często, gęsto przeskakujący rozrząd i inne usterki. Mówili coś o fabrycznym odchudzeniu większego silnika poprzez odjęcie jednego z łańcuchów rozrządu, przez co jeden łatwiej przeskakuje itp... No i Puuff rozterka..

Polecali mi za to jednostkę 1.8L 116kM ('01-05r).. Tu znów mówili o 2 łańcuchach i długowieczności.. Jeden zaproponował nawet, że jak już zależy mi na mocy to mógłby go skręcić na jakieś 140kM.

Od początku kusił mnie 2.0 którego opisują jako stosunkowo dobrego, o dużej kulturze pracy jak i ładnym brzmieniu ( bo co 6cylindr to nie 4), dobrze znoszącego LPG, a i Pb niedużo niby wciągnie przy "oszczędnej" jeździe..

Moglibyście coś doradzić jaki ostatecznie wybrać ? Opinie i ewentualne rozwianie wątpliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek to w tym aucie co sprzedajesz są wąskie opony naciągnięte na szerokie felgi ?" Padlem.

Chlopie, napisz mu na PW...

Panowie , ja tam sie nie znam ale na innym wątku sam Krzysiek napisał że na felgi 8 cali założył opony 205mmm przez co go Maniek i inni skrytykowali.Może to nie to auto ?

Może Krzysiek nam to powie ?

Ps.

Trolem nie jestem bo rzadko tu pisuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Krzysiek to w tym aucie co sprzedajesz są wąskie opony naciągnięte na szerokie felgi ?" Padlem.

Chlopie, napisz mu na PW...

Panowie , ja tam sie nie znam ale na innym wątku sam Krzysiek napisał że na felgi 8 cali założył opony 205mmm przez co go Maniek i inni skrytykowali.Może to nie to auto ?

Może Krzysiek nam to powie ?

Ps.

Trolem nie jestem bo rzadko tu pisuję .

 

 

Nie rozumiem co mam Ci/Wam powiedzieć? Chodzi o opony?

To Ty piszesz głupoty, że naciągnąłem wąskie opony na szerokie felgi.

Tak jak wytłumaczyłem w innym poście, felga 8' ma 200mm szerokości, a opona 205mm, więc gdzie popełniłem błąd? Matematyka nie kłamie, opona jest szersza od felgi. Ani to źle nie wygląda, ani nie jest niebezpieczne.

 

PS. Skoro już rzadko się tu udzielasz, to niech i tak zostanie :mrgreen:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupusz za10tysi nawet 316 .kup sobie e36 jak juz ale bmw bez dochodow to zla opcja. powiek tak kup sobie auto za 2tysie reszte wplac ma konto i skladaj na e46 z wielkim piecem jezeli marzy ci sie e46 :D bo kupic sama bude bez silnika koniretnego i zero wyposarzenia. to mija sie z celem .bys mial auto ktore sie toczy z szybami na korbe .ja tak mysle o tym .pozatym bmw kosztuje placisz za firme czesci tez drogie niz w przypadku opla czy czegos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni koszt LPG do BMW to 5 tys, mam tu na myśli :) dobrą instalacje. Nie masz co się łudzić, że zrobisz to za 1-2 tys, tak jak większość wiejskich posiadaczy niestety BMW.

 

Nie wiem gdzie ty kolego robisz instalację gazową :) ale nie wciskaj chłopakowi, że za dobrą instalację płaci się 5 tys. Za bardzo przyzwoitą instalację płaci się w granicach 2700-3200 :) Zakładałem już w swoich autach 4 razy instalację i nigdy nie narzekałem. Do BMW wyszło najdrożej 3200 :) aczkolwiek to i tak o 1800 zl mniej niż piszesz.

 

Podaje się na wiele źrodeł informacji. Bo kiedyś bardzo interesowało mnie BMW z LPG.

Po za tym, to zależy przez co ty rozumiesz kolego "dobrą instalację"

Jest w czym wybierać i co instalować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie juz z tymi gornolotnymi tekstami "dowiedzialem sie", "chcialbym zasiegnac opinii" itd.

Ja wam powiem, moja opinia jest taka - szkolnictwo w Polsce upadlo tak bardzo, ze na tej pseudo informatyce nie ucza juz nawet jak korzystac z google.

Moja podpowiedz - po wpisaniu w pole adresowe przegladarki frazy "E46" otwierami pierwsza od gory strone. Jest to wikipedia. Tutaj bezposredni link:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E46

 

Moze was to zadzwic, ale jest tam spis wszystkich silnikow stosowanych w E46, a troche powyzej oznaczenia modelowe i kiedy je wprowadzono (nawet na rynku Wietnamskim, jakby ktos chcial importowac!).

Dziekuje za uwage, koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.