Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z takim przebiegiem znajdziesz tylko w Polsce :D a tak na powaznie, zapomnij o takim przebiegu, skup sie na stanie mechanicznym, dobra diagnostyka i tyle, i szukaj raczej z poczatku produkcji, nie wierz w okazje ani pozimowe wyprzedaze :] Szkoda by bylo, zebys chwile po kupnie pisal na forum jaki ten silnik jest beznadziejny w bmw, ze w aucie z 98r przy przebiegu 150tys wszystko sie psuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój tata posiada taka 01r 155tys km i jest to prawdziwy przebieg sprowadzona 3 lata temu z niemiec przy przebiegu 96tys km. Co do autka to wszystko ok raz byla wymieniana chyba przeplywka koszt cos okolo 1000zł w serwise poza tym nic smiga ladnie bez zarzutów. Cena ile zaplacil za nia 3 lata temu to ponad 40 tys zł i mysle jak by chcial sprzedac to nie za mniej jak 25 tys zł ale nie jest na sprzedaz. Wiec polecam jesli chcesz kupic to sciagnij sobie samemu z niemiec wyjdzie drozej ale bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kup od kogoś z klubu , kto o nią dbał i wiesz , wnioskując po postach danej osoby , co było robione w aucie ....

na przebieg nie patrz to tylko iluzja ... cyferki na wyświetlaczu..... im niższy tym lepsze samopoczucie przyszłego właściciela ...

nieraz lepiej zapłacić 20 tyś i włożyć w auto 5 tyś niż kupić za 25 tyś .....ale to różnie bywa ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja kupilem pare miesiecy temu i 1 post obroty na max i zgasl...zabulilem niecale 2000 i teraz smiga dobrze...(narazie:) :D Moim zdaniem gorsza pompa od turbiny...i tak jak koledzy wczesniej mowia niepatrz na przebieg...tylko stan ogolny,blache i silnik i cala reszte.Narazie niemoge narzekac na autko..ale szczerze mowiac boje sie ostro mu wygarniac bo wiem ze jakby cos ''poszlo'' to koszty sporawe,wiekszosc postow tutaj wlasnie jest z silnikiem m47...Poczytaj na spokojnie zastanow sie i przemysl dokladnie...;)Jak znajdziesz dobry egzemplarz to napewno nie bd narzekal:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chcialem taka za okolo 19 tys bo widze ze mozna taka kupic tylko obawiam sie troche tych problemo ze spadkiem mocy. Ale z drogiej strony tych bmw w okolicy widze bardzo wiele - pewnie w calej polsce jest ich mnostwo, i tez mysle ze problemy moga miec co ktores egzemplarze, bardzo wyeksploatowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mozna taka kupic pewnie, ale chcesz nia jezdzic czy postawic na podworku i chwalic sie ze MASZ

 

albo doloz pare tys albo sobie odpusc, bo jesli nawet znajdziesz i kupisz, to bedziesz mial drogi pakiet startowy i to jest nieuniknione. Przebiegi sa w tych autach spore, wiec ma prawo cos sie psuc. Za te pieniadze szukalbym predzej jakiejs a4 w tdiku asv, afn...

 

W DE tez nie znajdziesz dobrego e46 320d nawet z 98 za te pieniadze. Jesli cos miesci sie w tym zakresie cenowym to ma magiczny (polski) przebieg i sprzedaje jugol albo turas...

 

I nie traktuj tego jakos bardzo osobiscie, po prostu Polacy maja taka mentalnosc, swietne autko, za stosunkowo male pieniadze, najlepiej zeby to byla okazja z przebiegiem do 200tys niebity w swietnym stanie tech. Lepiej troszke ochlanac, przemyslec pare spraw i zrozumiec, ze za te pieniazki bez drogiegu pakietu na start nie da rady... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy link - no tak - OKAZJA, pisalem Ci cos wyzej o okazjach. i ten magiczny przebieg :D naprawde daruj sobie, to tylko dla Twojego dobra

 

1 i 3 link to samo. Przejrzyj sobie ogloszenia za granica i pomysl ile to auto musialo tam kosztowac, ze w PL cena jest taka, a gdzie zarobek handlarza... Nie trzeba wiecej o tym nic pisac. Naprawde szkoda Twojego czasu i nerwow.

 

Chyba nie czytasz tego co radza Ci forumowicze... Tzn czytasz, ale masz to gdzies wiec i tak kupisz i tak :] Na nic tu nasze pisanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ile maja takie samochody w NL. Te co maja 120 000km kosztuja 10 000 euro.

http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/att_occsearch.sort_result?p_spr_id=250126832&p_page=1&sort=AK

 

Przeczytaj to co tu pisze i juz nie bedziesz mial watpliwosci:

 

viewtopic.php?f=69&t=123388

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zachodzie kupuje sie diesla po to aby robić 50 tys rocznie gdy juz sie wyeksploatuje sie go sprzedaje i trafia do polski wypicowany, cofnięty. Nikt nie sprzedaje dobrych aut tanio nawet w niemczech wiec w polsce tez tych dobrych nie ma tanio wiele. Mozna trafic jakiś który jeszcze sie nada ale bez nakładów finansowych bedzie cięzko.

w moim przypadku kupiłem 1.5 lata temu 136 konną na liczniku ma 190 ale w to nie wierze. włozyłem kase troche kasy już, a czesci sa drogie. Nie robie duzo bo ok 20k rocznie. na szczescie nie mam problemów z turbina pompą, przepływką narazie. Generalnie jestem zadowolony i jest czym tez przycisnąc a spalanie mieści sie 7 po miescie. Mam do zrobienia sprzegło mam nadzieje ze bez koła dwumasowego, ale zbieram kasiore.

robiłem zawieszenie, jedno tylnie łozysko oba termostaty, koło pasowe, rolki prowadzace, amory , poduszki silnika, zawieszenie dyfra , czyszczenie dolotu, egr i elektrozaworków słynnych co ponoc powoduja turbodziure ( sam nie wiem czy to jest prawda) no i wiadomo płyny eksploatacyjne, hamulce ale to normalne w każdym.

 

nie wydaje mi sie aby silnik był jakiś zły w tym modelu M47 wszystko zalezy od przeszłości o której mozesz zapomnieć ze ja poznasz w wiekszości okazyjych beemkach

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 136 konna wersje ale nie za 20000zl. Dobrego 320d nie ma mozliwosci by kupic za te pieniadze bo jesli ktos w niego inwestowal to po tym co z nim przeszedl nie kupi czegos nowego z ktorym niewiadomo co bedzie sie dzialo. Stanowczo odradzam patrzenia na przebieg, w naszym przepieknym kraju w ktorym strefa czasowa dla samochodow cofa je o 50000- 100000 na przebiegu i nagle w srodku znajduje sie tapicerka z calkiem nowego anglika to powoli codziennosc. Sprawdz stan techniczny zanim kupisz a jak czegos niewiesz pytaj, jak bede mogl to pomoge. :cool2:
Prędkość nie zabija, tylko gwałtowne jej wytracenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wymianiał fotele na inne np. miał materiałowe a założył skórkę, to wyjdzie to po rozkodowaniu VINu jak zadzwonisz do ASO.

Natomiast jak ktoś założył fotele od angola to na pewno lewy fotel będzie mniej zniszczony niż prawy.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołacze sie do rozmowy :)

jestem posiadaczem takiej 320d od tygodnia.

 

Kupiłem za 21 tys, oprócz standardowego wysposażenia 6 poduszek asc abs itd ma pakiet drewna łącznie z dźwignią zmiany biegów i automatyczną klimatyzacje. Auto wziałem za 20 tys na zimowych kołach 15 z nowymi oponami, + 1 tys gosciu mi pchnął 17 calowe alumy na lato firmy MAK z oponami 225/45/17 Michelin Pilot Sport w idealnym stanie, prawie nowe 1 sezon.

Gość wydawał sie wporzadku , uczciwy. Samochod sprawdzilismy w warsztacie gdzie robia tylko BMW z silnikami diesla. Pod komp podlaczony itd. Jedyne co wyszło to że 1 świeca żarowa nie grzeje wiec trzeba je wymienić. Po powrocie do domu odwiedzilem jeszcze 2 warsztaty (moi znajomi). Oni również stwierdzili ze auto w bardzo dobrym stanie i ze naprawde warto było. Mowili ze na 100 % bezwypadkowe, zadnych śladów bicia. Przebieg 180 tyś odczytany bezpośrednio z komputera w tym serwisie BMW, mechanicy to potwierdzili ze nie wyglada na więcej. No narazie przez tydzień zrobiłem 600 km z czego 300 autostrada, no i jestem zadowolony. A co bedzie dalej to sie okąże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.