Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra ale to kierownice można obszyć, gałkę wymienić...podsufitka nie widzę żeby była czarna (padający cień na ostatnim zdjęciu)

Chodzi o cenę że jest niska...czy warta tego grzechu czy nie? Zawsze można kupić i doinwestować żeby zrobić przysłowiową "lalunię" dla siebie oczywiście.

Nie ukrywam że szukam czegoś do 12 tys. zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten silnik 270tyś to nie jest jakiś duży przebieg raczej normalny, tylko że ten samochód może mieć ponad 400tyś.

Kierownica strasznie wytarta, gałka wymieniona.

Za te pieniądze ciężko będzie coś kupić.

 

Ten samochód po oplatach wyjdzie ponad 14 tys zł. A to raptem dwulitrówka.

 

Ja taniej sprzedałem bardzo zadbane 323i, niecały miesiąc temu. I to z prawdziwym przebiegiem 201 tys km. Z mnóstwem dodatków, 8 oponami w tym 4 rocznymi itp itd...

 

 

Niestety (dla sprzedajacych) albo szczęśliwie (dla kupujących) czasy że e46 był drogim autem, już się skończyły.

 

Słabsze egzemplarze chodzą już po 8 tys zł (zar. w Polsce). Więc 14 tys zł za dwulitrówke z 1999 roku to wcale nie jest tanio. To auto w Niemczech kosztowało max 2 tys euro.

 

Jesli przebieg prawdziwy i udokumentowany to trzeba sie cieszyc ze taki niski. Ale faktycznie, moze miec 100-200 tys km więcej.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie to jest to...podobają mi się coupe i owa sztuka też mi się podoba - na przebieg nie patrze, ważne jest tylko to abym nie musiał zaraz robić remontu silnika (określony budżet - 15 tys zł), a do tego chciałbym zmieścić się w opłatach i w zmianie rozrządu.

Co do ceny to myślę, że można byłoby coś "zbić"

 

Ewentualnie znalazlem też taką:

http://otomoto.pl/bmw-318-coupe-1-reka-z-niemiec-zobacz-C29038308.html (ponoć 1.9 są na łańcuszku rozrządu...no i w mojej miejscowości jest)

 

i też taką ślicznotkę byłbym godzien zgarnąć:

http://otomoto.pl/bmw-320-coupe-C30148681.html

 

co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Każda e46 ma silnik na łańcuchu; pamiętam, że o tej ślicznotce, jak ją nazwałeś, był ciekawy wątek w dziale do oceny :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI!!!

 

Zwracam sie do Was z uprzejmą prośbą o opinie na temat : BMW 325 ti compact w full wersji M

 

Mam okazję kupic rocznik 2001 z przebiegiem 114 tyś z Luksemburga - cena około 3000 EUR ze sprawdzoną historią zadbane po 1 właścicielu (załatwiane od prywatnego przez kolegę)

 

proszę powiedzcie mi coś więcej o tym modelu , czy jest sens za tą kasę, jak to auto się sprawuje, jakie ceny są w Polsce - bo powiem że niewiele znalazłem - a właściwie prawie nic

 

no i wszystko co może mi się przydać

 

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda e46 ma silnik na łańcuchu; pamiętam, że o tej ślicznotce, jak ją nazwałeś, był ciekawy wątek w dziale do oceny :wink:

 

przeszukałem wątek i nie mogę nigdzie znaleźć opinii o tym aucie :/

Jakieś negatywne były?

 

 

Bo ten wątek nie jest do tego żeby wklejać linki i pytać o ocenę auta. Do tego służy inny dział na forum. Wymagany jest też numer VIN właśnie po to żeby można było omiawiane auto łatwo odszukać.

Poszukaj sobie odpowiedniego działu, zdobądź numer VIN od sprzedającego i załóż odpowiedni temat.

 

Swoją drogą w tym wątku przydałaby się jakaś porządna moderacja. Dlaczego wszystkie te pytania z linkami nie są usuwane? Po co w ogóle są tu pisane odpowiedzi na nie? Przecież tu się robi taki bajzel, że już nic nie można znaleźć... Potem w dziale z autami do oceny ludzie zakładają wątki z pytaniami na które odpowiedzi powinny być tutaj, ale tutaj polowa tego co jest napisane jest nie na temat, kto by chciał to czytać ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś ale kolega chce kupić coupe za 8tyś raczej się nie da kupić, 12tyś to jest minimum.

Za 16-17tyś już można kupić coś w lepszym stanie, tylko nie wiem czy jest sens kupować z tym silnikiem.

 

Zauwazylem że to coupe. Rzeczywiscie są nieco drozsze od sedanów. Tylko czy jest sens kupowac coupe z tak słabym silnikiem? Dużo abrdziej wolałbym sedana 323i czy 328i. Czy nawet kombi. Które za 12 tys zł sie kupi spokojnie w dobrym stanie.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie znalazlem też taką:

http://otomoto.pl/bmw-318-coupe-1-reka-z-niemiec-zobacz-C29038308.html (ponoć 1.9 są na łańcuszku rozrządu...no i w mojej miejscowości jest)

 

 

Ta wygląda niezle jak na swoją cenę.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powoli myślę o kupnie E46 320i/325i coupe/sedan rocznik 2003-. Poszukiwania chciałbym zacząć koniec sierpnia początek września.

Chciałem zapytać o budżet - czy 30 tys. PLN wystarczy na naprawdę zadbany egzemplarz, bezwypadkowy i bez kosmicznego przebiegu?

Nie zależy mi specjalnie na skórach oraz M-pakiecie ale poza tym szukam czegoś rozsądnie wyposażonego – nie jakiegoś golasa (przecież to BMW :) ). Z tego co wiem w DE takie egzemplarze niestety potrafią kosztować nawet ponad 10 tys EURO... więc czy 30 tys. wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 tyś na Cupe z 2003 roku jest całkiem realne. Jeśli zdecydujesz się ciągnąć autko z Niemiec pamiętaj o opłatach u nas w kraju - wyniesie Cię to około 3,5 - 3,8 tyś zł. Do tego forma transportu - ale to już Twój wybór. Szukaj autka od forumowicza, który może Ci przedstawić jakąś jego historię. Ludzie tutaj ( z dużym stażem ) dbają o swe samochody - czasem można odnieść wrażenie, że aż przesadnie - ale wtedy wiesz co kupujesz. Unikaj u Nas okazji od handlarzy. Cupeta z silnikiem powyżej 2 litrów w roczniku 2003 w cenie poniżej 28-27 tyś złotych to jakiś wałek - gdzie handlarz musi na niej zarobić od 2 tyś w górę.

 

pozdrawiam

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupeta z silnikiem powyżej 2 litrów w roczniku 2003 w cenie poniżej 28-27 tyś złotych to jakiś wałek - gdzie handlarz musi na niej zarobić od 2 tyś w górę.

W jakich kwotach powinna oscylować w takim razie zadbana 320 i 325 coupe a w jakich sedan? Ile taniej wychodziłaby 318 (którą dopuszczam jeśli chodzi o zakup, choć zdecydowanie wole 6 cylindrów ale jednak najbardziej zależy mi na bardzo dobrym stanie auta:))?

 

Będę szukał auta w Polsce a najlepiej w woj. dolnośląskim (jestem z Jeleniej Góry:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szukał auta w Polsce a najlepiej w woj. dolnośląskim (jestem z Jeleniej Góry:))

Jak będziesz szukał to odradzam Bolesławiec.

 

Sam tam szukałem i nie wiem czy jescze są, ale 2 srebrne oglądałem. Jeden to anglik, a drugi caly malowany i niewyżyty kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupić bmw e46 320i 170km 2003r sedan z automatyczną skrzynią biegów,mam pytanie do użytkowników, znawców tematu jak sprawuje się takie auto,czytałem ze w e46 były dwa rodzaje skrzyń automatycznych jedna z nich mniej awaryjna.Auto które zamierzam kupić ma obecnie przebieg 110tyś km,jest to przebieg oryginalny potwierdzony w aso i dokumentami niemieckiego przeglądu robionego co 2 lata.auto kosztuje 7000 euro.Zastanawiam się czy nie będzie problemów ze skrzynią automatyczną.Jeżeli ktoś użytkuje takie autko proszę o opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara benzyna generuje mniejsze koszty niż stary diesel. Takie realia, dodaj do tego sobie że 99% auto z allegro ma po 400tys jeśli chodzi o diesle, benzyny pewnie koło 300tys. Nie kupisz pewnego i znanego auta to bedziesz płakał i wymieniał rzeczy które muszą kiedyś zostać wymienione i zawsze na kogoś to trafi. turbo,dwumas,sprzegło,wtryski, przepływka i wiele innych rzeczy muszą kiedyś być wymienione i tyle :) w benzynie wieksze spalanie ale troche mniej rzeczy do wymiany. Jak masz pewność co do auta można brać diesla, jak raczej nie masz to mniej wtopisz przy benzynie.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Użytkowników 2l diesla proszę o opinie, gdyż wiele czytałem o tym silniku i chciałbym się dowiedzieć jak to jest. Aż tak awaryjny? Mowie tu o wersji po lifcie 150KM

strasznie :mrgreen:

do przebiegu 20000km przez trzy lata guma od intercoolera i tuleje wahaczy przednich.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.