fotki mam dwie , słabe - tylko zdjęcia uszkodzenia- zewnętrznie auto jest otarte na tylnym lewym błotniku - to bzdet- ale kolega był i widział - stan wewn i zewn jest super, potwierdzone serwisy do 110 tyś , zadbane , od pierwszego właściciela. Bardziej mi chodzi o relację ceny w Polsce - czy to jet kasa OK - czy to są modele poszukiwane, bo ja znalazłem chyba dwie sztuki - przy założeniu że stan auta jest bardzo dobry