-
Tapicerka fotela
tylko strasznie mnie to wkurza przy wsiadaniu...
-
Tapicerka fotela
Witam. Chciałem zapytać jak bezpiecznie bez żadnych uszkodzeń zdjąć tapicerkę z oparcia fotela. Puścił szew w jednym boczku fotela kierowcy i niestety muszę coś z tym fantem zrobić :D http://imageshack.com/a/img827/4861/70rr.jpg Tutaj puścił szew Poczytałem trochę na forum ale mam trochę obawy przed zdjęciem tylnej osłony fotela. Nie chciałbym czegoś połamać... Z góry dziękuję za pomoc
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
rozmawiamy tylko o autach poliftowych...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
12 w miescie a ile w cyklu mieszanym i w trasie?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przy wiekszych przebiegach czyli jakich? I co masz konkretnie na myśli? Rozrząd? I jak jest z tymi spalaniami ? Patrzyłem na raporty spalania na autocentrum.pl i wychodzi tak: 318i 9l, 320i 9,5l, 325i 10,5l, 330i 11,5l. Przyznam, że chciałbym mieć średnie spalanie do 10l PS.: Dzięki za konkretną odpowiedź :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Czyli 318 to zły wybór? Czytałem o tej wersji silnikowej na forum, wiem, że jest to dość skomplikowana jednostka ale która z nowszych benzyn nie jest? Mimo wszystko chyba nie jest specjalnie awaryjna, ale mogę się mylić :)
-
Co wybrać inpa,carsoft czy dis i jaki interfejs za nie dużą
czyli lepszy dla mnie byłby któryś z tych? http://allegro.pl/bmw-can-interfejs-usb-inpa-d-can-dis-obd2-w24h-pl-i3456950316.html http://allegro.pl/bmw-can-interfejs-usb-inpa-d-can-dis-gt1-w24h-pl-i3485761359.html Priorytetem jest E46, E90 powiedzmy to dodatkowa funkcja :) I jeszcze jedno, ale to juz tylko dla zaspokojenia mojej ciekawości - z racji że obd2 występuje też w VAG to czy ten interface z odpowiednim oprogramowaniem (np. VAG-COM) będzie współpracował też z audi czy vw? Pozdrawiam
-
Co wybrać inpa,carsoft czy dis i jaki interfejs za nie dużą
Jeszcze jedno pytanie do opcji nr 3 podanej przeze mnie - Jak to jest, że obsługuje BMW do roku 2006? Tzn, że jak podłączę pod E90 dajmy na to 2008 rok nie będzie działał? jaka jest różnica miedzy E90 2005 a 2008 z punktu widzenia interface'u?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W jakich kwotach powinna oscylować w takim razie zadbana 320 i 325 coupe a w jakich sedan? Ile taniej wychodziłaby 318 (którą dopuszczam jeśli chodzi o zakup, choć zdecydowanie wole 6 cylindrów ale jednak najbardziej zależy mi na bardzo dobrym stanie auta:))? Będę szukał auta w Polsce a najlepiej w woj. dolnośląskim (jestem z Jeleniej Góry:)) Bardzo dobry stan auta - czyli rozumiem, że kupując wiesz co kupujesz i do samochodu nie dokładasz nic prócz standardowej ekspoatacji filtrów i oleju plus to, że samochód wygląda mega dobrze. Zakładam też, że trafiasz na osobę która szanuje samochody - wyraża chęć sprzedania takiego bmw e46 320i - 325i i wie co sprzedaje .... myślę, że do tych 30 tyś złotych sporo byś musiał dołożyć to raz a dwa, że śmiem zaryzykować stwierdzenie - nie znajdziesz takiego auta koło siebie ( chciałbym się mylić ). Widziałem wczoraj na mobile.de czarnule z 2003 roku - chyba za coś około 5990 Euro - BMW 320 Ci Schwarz M-Paket 1.Hand. To tylko przykład z mej strony tak abyś się zmieścił w 30 tyś zł. pozdrawiam Jestem w stanie nieznaczenie przekroczyć ten budżet, mam do wydania jakieś 36-8 tys., ale wiadomo rejestracja, ubezpieczenie, wymiana filtrów oleju itp., trzeba mieć jakiś zapas :) Może lepiej darować sobie 325 a skupić się na poszukiwaniu 320 lub 318? Jezdziłem troszkę 320i ale E36 i muszę przyznać, że dynamika mi odpowiadała... Jest duża różnica w dynamice między 318 a 320 E46? Pozdrawiam
-
Co wybrać inpa,carsoft czy dis i jaki interfejs za nie dużą
Witam. Planuję zakup swojego pierwszego BMW, padło na E46. Stąd moje pytanie - jaki proponujecie interface do tego modelu? Z punktu widzenia diagnostyki i ewentualnego kasowania błędów? Czy taki interface przydaje się w późniejszej eksploatacji czy z punktu widzenia "szarego użytkownika" tez zakup nie ma sensu? Znalazłem coś takiego: http://viaken.pl/pl/interfejs-bmw-pasoft-140.html http://viaken.pl/pl/interfejs-usb-do-bmw-k-dcan-gt1-inpa-we-wtyku-obd2-16pin.html http://viaken.pl/pl/polski-interfejs-diagnostyczny-bmw-usb-1996-2006-inpa-pl-najlepszy.html Czy do w/w produktów dołączane jest jakieś oprogramowanie czy trzeba szukać na własną rękę? Jak kształtują się koszta (może free:))? PS.: Chciałbym żeby pasował też do E90.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W jakich kwotach powinna oscylować w takim razie zadbana 320 i 325 coupe a w jakich sedan? Ile taniej wychodziłaby 318 (którą dopuszczam jeśli chodzi o zakup, choć zdecydowanie wole 6 cylindrów ale jednak najbardziej zależy mi na bardzo dobrym stanie auta:))? Będę szukał auta w Polsce a najlepiej w woj. dolnośląskim (jestem z Jeleniej Góry:))
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam. Powoli myślę o kupnie E46 320i/325i coupe/sedan rocznik 2003-. Poszukiwania chciałbym zacząć koniec sierpnia początek września. Chciałem zapytać o budżet - czy 30 tys. PLN wystarczy na naprawdę zadbany egzemplarz, bezwypadkowy i bez kosmicznego przebiegu? Nie zależy mi specjalnie na skórach oraz M-pakiecie ale poza tym szukam czegoś rozsądnie wyposażonego – nie jakiegoś golasa (przecież to BMW :) ). Z tego co wiem w DE takie egzemplarze niestety potrafią kosztować nawet ponad 10 tys EURO... więc czy 30 tys. wystarczy?
-
Trwałość silników 3,0L w 525i/530i
jestem nowy na forum, dlatego na wstępie witam wszystkich serdecznie. poszukuje informacji odnośnie niezawodności silników 3,0L z bezpośrednim wtryskiem paliwa montowanych w 525i oraz 530i. z góry dziękuje za odpowiedz