-
E46 325 ti compact M-Pakiet 2001 WBAAT31000FV36341
radros odpowiedział(a) na radros temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTAK JAK PISAŁEM - CHODZI O RELACJE CENOWĄ - CZY TO JEST DOBRA CENA PRZY ZAŁOŻENIU ŻE STAN AUTKA JEST B.DOBRY - NO I POZA TYM COS O TYM MODELU
-
E46 325 ti compact M-Pakiet 2001 WBAAT31000FV36341
radros odpowiedział(a) na radros temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBŁAGAM DAJCIE MI JAKĄŚ OPINIĘ O TYM 325 Ti COMPACT m-PAKIET BO NIE WIEM CO ROBIĆ :(
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
BŁAGAM DAJCIE MI JAKĄŚ OPINIĘ O TYM 325 Ti COMPACT m-PAKIET BO NIE WIEM CO ROBIĆ :(
-
E46 325 ti compact M-Pakiet 2001 WBAAT31000FV36341
radros odpowiedział(a) na radros temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfotki mam dwie , słabe - tylko zdjęcia uszkodzenia- zewnętrznie auto jest otarte na tylnym lewym błotniku - to bzdet- ale kolega był i widział - stan wewn i zewn jest super, potwierdzone serwisy do 110 tyś , zadbane , od pierwszego właściciela. Bardziej mi chodzi o relację ceny w Polsce - czy to jet kasa OK - czy to są modele poszukiwane, bo ja znalazłem chyba dwie sztuki - przy założeniu że stan auta jest bardzo dobry
-
E46 325 ti compact M-Pakiet 2001 WBAAT31000FV36341
radros odpowiedział(a) na radros temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziękuję, nie mam linka , tylko fotki bo to od prywatnej osoby - a możesz mi odp na resztę pytań - odnośnie ceny, w ogóle sensowności takiego zakupu dzięki
-
E46 325 ti compact M-Pakiet 2001 WBAAT31000FV36341
radros opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKOCHANI!!! Zwracam sie do Was z uprzejmą prośbą o opinie na temat : BMW 325 ti compact w full wersji M Mam okazję kupic rocznik 2001 z przebiegiem 114 tyś z Luksemburga - cena około 3000 EUR ze sprawdzoną historią zadbane po 1 właścicielu (załatwiane od prywatnego przez kolegę) proszę powiedzcie mi coś więcej o tym modelu , czy jest sens za tą kasę, jak to auto się sprawuje, jakie ceny są w Polsce - bo powiem że niewiele znalazłem - a właściwie prawie nic no i wszystko co może mi się przydać z góry dzięki :) VIN: WBAAT31000FV36341
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
KOCHANI!!! Zwracam sie do Was z uprzejmą prośbą o opinie na temat : BMW 325 ti compact w full wersji M Mam okazję kupic rocznik 2001 z przebiegiem 114 tyś z Luksemburga - cena około 3000 EUR ze sprawdzoną historią zadbane po 1 właścicielu (załatwiane od prywatnego przez kolegę) proszę powiedzcie mi coś więcej o tym modelu , czy jest sens za tą kasę, jak to auto się sprawuje, jakie ceny są w Polsce - bo powiem że niewiele znalazłem - a właściwie prawie nic no i wszystko co może mi się przydać z góry dzięki :)