Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

świetnie tylko wyglada bo wyplakowana i nawoskowana :D mechanicznie na pewno problemy bo za takie ceny to szukaj jakieś 2l 2.5l max to może coś zadbanego trafisz. Chcesz mieć dobrze to zbieraj kase jeszcze :)

 

 

Popatrz na ceny na mobile.de jest sporo tanszych. Ten samochod ma 12 lat! cena jest normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że praktycznie każdy bierze olej i nie trzyma serii, to całkiem udany silnik. Jako że w tamtym czasie miał konkurować z dieslem, jest bardzo ekonomiczny i ma mocny dół - z piątki od 2000rpm można spokojnie wyprzedzać. Tylko że ten moment jest taki sam od 1500 do 6000 co sprawia że silnik jest po prostu nudny - wciskasz gaz to po prostu wskazówka leci w górę, nie ma jakichś dociśnięć w fotel na które się czeka jak w silnikach turbo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 98 rok wystawiony 12900... przygladaja ogladaja ale dziekuje im za ich oferty... Najlepssze jest to ze przyjezdzaja "znawcy" otwieraja maske i jeden do drugiego: synu nic tu nie zobaczymy same oslony... :mad2: . Tak czy siak nie spotkalem sie jeszcze zeby ktos przyjechal z kompem i podlaczyl, posprawdzal... I na koniec jakis pan mowi 10 dam wiecej nie, no to ja mowie ze nie mamy o czym rozmawiac i zamykam maske. Tak samo z przebiegiem, mam 302 tys i juz jakies jeki ze strony kupujacego, ale mowie gosciowi w prost, ze nie jestem handlarzem ale jak chce to niech przyjedzie jutro to bedzie mial 190 tys tak jak polowa na allegro. Jest zaineteresowanie , przewaznie wyskakuja z jakas zamiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam zadbanego modelu ale ciezko ciezko znalesc cos ładnego ta bunia jest w miarę ładna...

słyszałem o róznych opinniach na temat 3.0i własnie o tym ze olej bierze dla tego chciałem sie poradzić

kolegów :) taki samochód trzeba dokładnie prześwietlic.... ze by nie wpasc w pułapkie przez chandlarzyków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Obecnie przeszukuje mobile I autoscouta. Czasu mam sporo, bo do PL wracam pod koniec czerwca dopiero, ale z nadmiaru wolnego czasu robie rozeznanie juz teraz.

Przejrzalem tez realoem, tam jest napisane ze ostatni model 328i wyszedl w Europie w czerwcu 2000, tymczasem na mobile widze sporo sztuk po 6.2000. Nie chodzi o konkretne numery VIN, ale o zasade… Jak to jest?

Czytalem tez troche o silniku 3.0i, ale wiekszosc to tematy nie trzyma mocy, itp. (tak jak kilka postow wyzej!)

Zapewne jako nastepstwo ceny tego sa porownywalne do (lub tansze) 328i w podobnym przebiegu I rocznikach. Wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o konkretne numery VIN, ale o zasade… Jak to jest?

Właśnie o konkretny VIN chodzi. Bo w aukcjach można sobie wpisać, co się chce. Datę pierwszej rejestracji, datę ostatniego dzwona, albo cokolwiek innego przecież. W handlu autami jest tylko jedna zasada - brak zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Obecnie przeszukuje mobile I autoscouta. Czasu mam sporo, bo do PL wracam pod koniec czerwca dopiero, ale z nadmiaru wolnego czasu robie rozeznanie juz teraz.

Przejrzalem tez realoem, tam jest napisane ze ostatni model 328i wyszedl w Europie w czerwcu 2000, tymczasem na mobile widze sporo sztuk po 6.2000. Nie chodzi o konkretne numery VIN, ale o zasade… Jak to jest?

Czytalem tez troche o silniku 3.0i, ale wiekszosc to tematy nie trzyma mocy, itp. (tak jak kilka postow wyzej!)

Zapewne jako nastepstwo ceny tego sa porownywalne do (lub tansze) 328i w podobnym przebiegu I rocznikach. Wasze zdanie na ten temat?

 

Ja bym na Twoim miejscu poszukał również Pl. Z tego co szukałem dla siebie na zagranicznych serwisach E39 po lifcie to ceny masakra do tego przebieg spory chyba, że już cena spora to przebieg w miarę . Jest sporo firm, które sprowadzają sprawdzone autka. Całkiem inaczej jest jak osoba handlująca jedzie po te auto, a osoba, która chce kupić sama. Znam sporo handlarzy i sporo ich nasza firma rozlicza. Sam pierwsze BMW e39 (poprzednik) brat mi ściągnął z komisu bmw, ale wyszło około 3-4 tysiące złotych więcej niż mogłem w Pl kupić, ale nie żałowałem bo naprawdę igła :) chociaż trza było włożyć :) Teraz posiadam 328 kupione od firmy, która handluje autami i dla Nich to tez ważne, żeby sobie opinii nie zepsuć :) co bolało autko to powiedzieli. A tak jak ściągniesz to też dolicz wszystkie opłaty, a przy tej pojemności trochę wyjdzie chociaż można to obejść :) w sensie akcyzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maniek, takie mialem podejrzenia, ale z drugiej strony raczej by w opisie bylo ze rocznik taki a taki, a rej pozniej.. Ale na przyszlosc bede pytal o VIN jak juz zrobie short-liste modeli. Poczytalem forum i wiem jak to rozkodowywac :)

@ seqk, rynek polski traktuje raczej jako ciekawostke. Ojciec sprowadzil kilka samochodow (zawsze zachodnie niemcy, fakt ze w porownaniu do tego co chce kupic to byly nowki, bo nie wiecej niz 2-3 letnie i o nominalnym przebiegu - za 60-70% ceny nowego w PL). Niemniej te samochody jezdza w rodzinie ponad 5 lat i... nie dzieje sie kompletnie nic.

Mam czlowieka ktory pomagal sciagac te sprzety, mysle ze podejmie sie tez pomocy przy beemce.

Nie mam problemu zeby zaplacic + kilka(nascie) procent w stosunku do sredniej ceny rocznika za dobry (bardzo) stan.

Swoja droga ta akcyza 18.6% to kpina, no ale coz.. Wartosc fakturowa sie liczy dla urzedu ;)

ps. Jak ktos jest z wwa chetnie sie spotkam, postawie piwo i pogadam na tematy zwiazane z buniami (ale to dopiero jak wroce - tzn. po 25 czerwca).

 

Pozdrawiam!

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maniek, takie mialem podejrzenia, ale z drugiej strony raczej by w opisie bylo ze rocznik taki a taki, a rej pozniej.. Ale na przyszlosc bede pytal o VIN jak juz zrobie short-liste modeli. Poczytalem forum i wiem jak to rozkodowywac :)

@ seqk, rynek polski traktuje raczej jako ciekawostke. Ojciec sprowadzil kilka samochodow (zawsze zachodnie niemcy, fakt ze w porownaniu do tego co chce kupic to byly nowki, bo nie wiecej niz 2-3 letnie i o nominalnym przebiegu - za 60-70% ceny nowego w PL). Niemniej te samochody jezdza w rodzinie ponad 5 lat i... nie dzieje sie kompletnie nic.

Mam czlowieka ktory pomagal sciagac te sprzety, mysle ze podejmie sie tez pomocy przy beemce.

Nie mam problemu zeby zaplacic + kilka(nascie) procent w stosunku do sredniej ceny rocznika za dobry (bardzo) stan.

Swoja droga ta akcyza 18.6% to kpina, no ale coz.. Wartosc fakturowa sie liczy dla urzedu ;)

ps. Jak ktos jest z wwa chetnie sie spotkam, postawie piwo i pogadam na tematy zwiazane z buniami (ale to dopiero jak wroce - tzn. po 25 czerwca).

 

Pozdrawiam!

Artur

 

Co do akcyzy to mogę w tym temacie Ci pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samochody sprzedają się tylko w rodzinie lub wśród bardzo bliskich znajomych - którzy wiedzą co to za auto i płacą wtedy za coś pewnego. Osoba z zewnątrz nigdy tyle nie zapłaci co te wymienione w pierwszej kolejności. Wiem cos o tym - sam na początku kwietnia sprzedałem swoją Vectre - ale w rodzinie ( autko zresztą od samego początku w niej jest )...

 

pozdrawiam

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 98 rok wystawiony 12900... przygladaja ogladaja ale dziekuje im za ich oferty... Najlepssze jest to ze przyjezdzaja "znawcy" otwieraja maske i jeden do drugiego: synu nic tu nie zobaczymy same oslony... :mad2: . Tak czy siak nie spotkalem sie jeszcze zeby ktos przyjechal z kompem i podlaczyl, posprawdzal... I na koniec jakis pan mowi 10 dam wiecej nie, no to ja mowie ze nie mamy o czym rozmawiac i zamykam maske. Tak samo z przebiegiem, mam 302 tys i juz jakies jeki ze strony kupujacego, ale mowie gosciowi w prost, ze nie jestem handlarzem ale jak chce to niech przyjedzie jutro to bedzie mial 190 tys tak jak polowa na allegro. Jest zaineteresowanie , przewaznie wyskakuja z jakas zamiana.

 

Jak Ci dawal 10tys za 98r to trzeba bylo brac i w rece calowac. Szczerze. Uczciwa kasa jak za 15 letnie E46 przed liftem i z 300tkm przebiegu M47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego tourninga 136km z 2000roku bede wystawiał za tydzień... uderzę w 14 000 do negocjacji moze duzo ale zobaczymy co sie bedzie działo ..;)
Programowanie/Obróbka CNC - Fanuc/Sinumerik/Heidenhain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny sa bez sensu... golasy, bez skory, nawi, i z klima manualna tyle chodza. Nawet czlowiek nie chce myslec ile wsadzil i ile dal a za ile pojdzie. No ale tak to jest, kazde auto wymaga wkladu i do nikogo tu nie mam praetensji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie.Nie inwestuj w auto,zmieniaj co pól roku albo rok i sprzedawaj.Albo inwestuj i żyj z myślą ze i tak tego nikt nie doceni ile wsadziles i ile cię wyniosła.Ja moja z 2003 wyglaskaną i odpicowaną pogoniłem za 15, a koleś golasa i poobijańca z 2002 za 16400.Zależy kto ile da i za ile Ty oddasz.

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja za 2000r e46 m47 sedana wziąłem 3 miesiące temu 18 k +1k za alusy na lato :D . Cena jak na teraz nie realna ,ale uwierzcie ,że tyle była warta porównując ja do komisowych złomów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rynek kiepściutki dla sprzedających.

I nie dotyczy to tylko branży samochodowej.

Jak nie ma potrzeby nie sprzedawać :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.