Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok, przepraszam, kolejne linki bede wklejal w temacie opinie o samochodach na sprzedaz.

Niemniej podtrzymuje pytanie o ta skrzynie "sekwencyjna".

I mam tez kolejne, naczytalem sie ze M54 (3.0) "pije" olej, nie trzyma mocy i jest dosc problematyczne w naprawach. Pytanie do userow - bac sie go?

Pytam bo ceny nie sa duzo wyzsze niz z M52, a te nominalne 40 koni wiecej wyglada kuszaco.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Można było zamówić z opcją "fotel sportowy", kształt jak w m-pakiecie, tapicerka oczywiście inna.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Powiem krotko chycilem bakcyla na bmw e46 i planuje z dziewczyna taka kupic, pieniedzy do wydania do 20tys rocznik najlepiej 2001 albo 2002 tylko ktory lepszy za te pieniadze?? Silnik raczej diesel nigdy nie mialem wlasnego auta w dieslu ale preferuje jazde delikatna na niskich obrotach dobry moment obrotowy juz od nizszych obrotow i plynna ekonomiczna jazde bez niepotrzebnej zmiany biegow. Licze sie z kosztami serwisu i pare tys zostawiam w zapasie jak by cos trzeba bylo podrobic auta nie nowe wiec i dolozyc pewnie trzeba bedzie tylko oby jak najmniej. Forumowicze prosze Was o porady wszelakie. Mysle nad 320d teraz pytanie 136 km czy 150 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to jeśli chcesz całe miasto przejeździć na jednym biegu to raczej ci się to nie uda dieslem :D prędzej benzyną, a diesel raczej się zamęczy. Dieslem trzeba cześciej biegi zmieniać z racji mniejszej dostępności obrotów, do tego jazda na bardzo niskich obrotach nie służy silnikowi :)

 

a auto lepsze poliftowe bo silnik mniej problemów stwarza.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie spokój z szukaniem diesla i teraz szukam benzyny interesuje mnie głównie 320i przed liftem R6, a także 323i. Dodam że nie zależy mi na szczególnych osiągach a na ekonomiczności. Który z tych silników jest lepszy? CZy lepiej szukać tego po lifcie 2.0 143km ? Cena to ok 15tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że same felgi to akurat sam zauważyłem, że podróby to już sam ocenić nie potrafię. Jak z resztą, czy jest coś niepokojącego? Czy w tej cenie warto w ogóle się rozglądać za E46? Interesują mnie benzyniaki do 150 kucy ale nie mam parcia na jak najmocniejszy motor, wolę się nie naciąć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne to autko z aukcji. Ja bym sie zainteresowal. Wyglada na dosc zadbane ale wiecej dowiesz sie jadac tam. Najlepiej z kims, kto Ci to podepnie pod kompa.

Ten silnik jeszcze dlugo pojezdzi jak dbany byl, nie masz sie co przejmowac ze 200tkm nalatane.

 

PS: Oczywiscie byl oryginal ALPINowskich felg o dokladnie takm wzorze. Jak nie zdejmiesz kola, to sie nie dowiesz czy oryginal czy nie. Oryginal bedzie mial numery od srodka etc. Podroba pewnie tylko napis made in italy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

to moj pierwszy post odnosnie bmw :)

 

kupilem niedawno w de bmw e46 316i (105KM)

 

Auto serwisowane do samego konca i przebieg 235 tys km.

 

bogato wyposażone navi,ksenon,telefon itd :)

 

 

mam kilka pytan.

 

jak sprawuja się te silniki po takim przebiegu??

jak wyglada sprawa z założeniem gazu??

 

jakies typowe awarie dla tego modelu ??

 

jak wyglada sprawa z polska mapa do tego radia ?? po wyjeciu tego radia i załozeniu np pioneera działa dalej komp pokładowy ??

 

handluje autami ale e46 przypadło mi do gustu i mysle je zostawic sobie na dluzej :)

 

 

http://allegro.pl/jedyna-taka-e46-xenon-climatronic-telefon-serwis-i3310752764.html to o tym aucie mowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.