Skocz do zawartości

E60 montaz gniazda aux

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

znalazlem na youtube jak zamontowac wejscie aux na mini jack ale po rozebraniu okazalo sie ze w kostce co zasila radio niema nic pod swiatlowodami zeby sie wpiac w pin 3 kablami od mini jack czy jest mozliwe podlaczenie adaptatora zeby podlaczyc ipoda albo inny sprzet moze byc po RCA znalazlem cos takiego http://www.carteq adaptateur aux pour bmw

jest jeszcze opcja dension gatwey 500 ale troche kosztowna operacja

mam radio bisnes e60 z odtwarzaczem do plyt w schowku na rekawiczki

dzieki za porady

  • Odpowiedzi 59
  • Wyświetleń 42,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzieki popkan moje radio to harman becker przed liftem bedzie mozna sie podlaczyc w x13812 bo orginalnie nie ma zloncza na 12 pinow x13813 ale miejsce jest pod swiatlowodami od cd

ja myslalem zrobic wyjscie nad panelem od podgrzewania foteli jest mala wneka

w idrive mam tylko AM/FM/CD a nie ma AUX czy mozna to zrobic carsoftem bo inpa nie odkoduje a dis nie mam ?

dzieki za porady

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
czy jest ktoś w okolicach Katowic kto mi pomoże z takim montażem tego AUXa w E61? Bardzo proszę o info na PW
  • 2 lata później...
Opublikowano

Odświeżam temat.

 

Czy w e60 przedlifcie z 2005r. z radiem CCC professional za pomocą tego kabelka http://www.ebay.pl/itm/BMW-5-6-Series-OEM-Style-Aux-Input-3-5mm-Mountable-E60-E61-E63-E64-/301578392082?hash=item4637791212:g:KGcAAOSwNSxVGHKX da radę uruchomić AUX? Oczywiście wiem, że jeszcze dodatkowo czeka mnie kodowanie.

Opublikowano
Oczywiście że da radę. Sam go montowałem miesiąc temu :) no i tak jak mówisz kodowanie przez NCSExpert
  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Dzięki za pomoc :P :P :P
Opublikowano
Podłącze się do tematu. Wpadła mi w ręce kostka aux in z podlokietnika e90 z takim krótkim kabelem. Mogę go zamontować i siebie w aucie? Nawigacja business.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Też się przyłącze, ma jeszcze inny problem.

Mam u siebie gniazdo AUX, ale coś nie działa.

Podłączam kabelek to telefonu, w i-drive przełączam na AUX, puszczam muzykę i nic, cisza.

Czy coś muszę jeszcze włączyć, przełączyć?

Były właściciel mówił, że podłączał tak telefon i gdy ktoś dzwonił, gdy odebrał, to w głośnikach słyszał rozmówcę, może tak być, czy ściemniał?

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
wydaje mi się że może tak być :) bo to tak jakbyś miał słuchawki podłączone do kom, w tym przypadku AUX robi za te słuchawki
wwo_j
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Tez tak uważam, ale te "słuchawki-samochód" nie działają...czemu?

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Może się komuś przydać.

W weekend coś mnie tknęło żeby zabrać się za AUX. Podłączyłem inny tel, stary samsung SII mojej Córci i też nie działało, ale okazało się, że kabel AUX jest padnięty. Kupiłem nowy, podłączyłem mój tel. "MyPhone Cube 16G" i znowu lipa, ale na samsungu zaczęło grać. Pomyślałem, że gniazdo jack w moim telu nie działa, więc wziąłem oryginalne słuchawki i..... wszystko OK. Zauważyłem jednak, że słuchawki mają jacka na 4 piny, a kabel AUX tylko 3.

Zamówiłem już przejściówkę/adapter z 4 pinów na 3. Jak dojdzie, to dam znać.

Niech każdy, kto zamierza pobawić się z tym cholerstwem, sprawdzi najpierw ile pinów ma jego telefon, żeby się nie wkurzał jak ja..

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Kiedyś były słuchawki monofoniczne i dla tego stare telefony mają gniazdo na 3 piny, patrząc od główki jacka: 1 pin - słuchawki, 2 pin - mikrofon, 3 pin masa.

Nowsze telefony mają słuchawki stereo: 1i 2 pin słuchawki, 3 pin mikrofon i 4 pin masa.

Naczytałem się wczoraj i na wielu forach ludzie pisali jakie mieli problemu z podłączeniem AUX do nowszych telefonów, wszystko zależy od grubości blaszek w gnieździe jack w telefonach. Czasami blaszki ułożą się tak, że zadziała, ale tylko czasami. Dla spokoju należy zamontować coś takiego:

 

http://images77.fotosik.pl/290/f6316057ee0f3ccbmed.jpg

 

W gniazdo słuchawkowe tego rozdzielacza trzeba wpiąć kabel AUX i będzie działać. Gniazdo mikrofonu można odciąć i wyrzucić.

Taki rozdzielacz zamówiłem, jutro powinien do mnie dojechać, dam znać czy wszystko gra.

Pozdrawiam
Krzychu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Witam, chciałbym zamontować u siebie wejście AUX jednak nie mogę nigdzie w Polsce znaleźć kabla... Allegro, OLX przeszukane ktoś ma jakiś pomysł gdzie jeszcze szukać ?
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Hej

Mam zamiar zamowic ten kabel i podłączyć go u siebie - BMW E61 2005 rok CCC professional.

Zastanawiam się tylko, jak zamawialiscie u tego gościa (wyżej linki)

http://allegro.pl/kabel-aux-bmw-e60-i6419856072.html

To kabelek starczył zeby podpiac go w podłokietniku czy tylko do schowka?

Pozdrawiam

Opublikowano

Aux w e60 gra bardzo cicho jakosc tragiczna

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hm a cos innego godnego polecenia?

 

Nie chce nagrywac dziesiatek plyt :)

Opublikowano
Aux w e60 gra bardzo cicho jakosc tragiczna

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

A to nie jest prawda. Masz zły kabel albo coś innego jest do kitu. Moje fabryczne aux-in zostało podłączone do bluetooth i z dobrego źródła jakość jest prawie taka jak cd. Dużo lepsza od mp3.

Opublikowano

U mnie gra tak samo jak i znajomego co ma ori aux i jakos targiczna

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.