ten sam silnik i identyczne objawy.. czasami patrzę w lusterko czy mi ktoś w D*** nie wjechał... olej wymieniony 15 000 km temu do tego płyta + popychacze bez zmian..
Witam, chciałbym zamontować u siebie wejście AUX jednak nie mogę nigdzie w Polsce znaleźć kabla... Allegro, OLX przeszukane ktoś ma jakiś pomysł gdzie jeszcze szukać ?
Witam, mam problem z szyberdachem w swojej buni, przy otwieraniu pojawia się znaczny huk, tak jakby coś przeskakiwało.. czasami zdarza się że hałas pojawia się dopiero po jakimś czasie gdy samochód wpadnie w dziurę bądź inną większą nierówność na drodze. Czy ktoś miał do czynienia z podobnym problemem ? jak to rozwiązać ?
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.