Skocz do zawartości

E60 montaz gniazda aux


siwy1966

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odgrzewam kotleta bo u mnie w e61 wejście aux jest na drewnie koło automatycznej skrzyni małe kółko pewnie dorabianie ale kabel idzie do radia, zakodowane i wchodzę w audio aux wyświetla się napis zewnętrzne źródło dźwięku ale podłączam tel i nic nie słychać kabel sprawdzany na innych urządzeniach co może być powodem ??
Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Odgrzewam kotleta bo u mnie w e61 wejście aux jest na drewnie koło automatycznej skrzyni małe kółko pewnie dorabianie ale kabel idzie do radia, zakodowane i wchodzę w audio aux wyświetla się napis zewnętrzne źródło dźwięku ale podłączam tel i nic nie słychać kabel sprawdzany na innych urządzeniach co może być powodem ??

Siema. Po podłączeniu do auta daj max głośność na telefonie i sprawdź czy pójdzie na głośniki auta. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przewod jest ok i funkcja prawidlowo zakodowana (AUX przypisany do FA w CAS i LMA, oraz aktywowany w odbiorniku), to pozostaje kwestia samego polaczenia przewodu z radiem. Moze sie cos gdzies rozpielo, albo sam przewód przyciety albo jakos złamany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na week wyciągnę radio i sprawdzę bo programował mi gość co naprawił nawigację bo wcześniej tego nie miałem zaprogramowanego choć wtyk mam od kąd auto kupiłem.


A ma ktoś może namiary w razie czego gdzie można sprawdzony nowy wtyk kupić jakby ten okazał się zrypany??

Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Jak masz zdjęty dekor to zdejmij jeszcze styropian który trzyma go na środku.

Kabel wpuszczasz pod deskę, ale przez ten otwór od styropianu będziesz widział jak tam idzie.

Przeprowadzasz go do światła schowka, przez które przeprowadzasz kabel i montujesz tak jak było, będzie ciasno, ale się domknie.


Zdjęcie mam tylko takie:


Strzałką zaznaczyłem gdzie kabel powininen wejść we wnęce radia.



e35eb3756e29ef0d8f50ec8cadfd27bf_orig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.