Skocz do zawartości

arnold BMW E91 LCI 320d xdrive


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko - tak jak Ci pisałem, jeździj czym chcesz i nie patrz na nikogo :cool2:

 

Uciekam - bo właśnie wróciłem ze szpitala, przyszedł mi na świat drugi syn i właśnie zamierzam wlać coś w gębę :) To są w życiu prorytety a nie samochody :)

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

dziś znalazłem krajowego Lexusa IS-F 2008 - koleś oddaje za 100000zl netto miał go tylko 5 miesięcy i w szczerej rozmowie wyznał mi bolączki tego modelu...

a jakie są bolączki? Wydaje się ciekawa alternatywa dla c63 (tańsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... byłem, jeździłem, nie kupiłem... powiedziałem że przemyślę temat... do auta nie można się przyczepić, wszystko działa, auto jest bardzo ładne zarówno w środku jak i na zewnątrz... tylko... nie ma WOW... taki o "dupowóz" przemyślę to jeszcze ale wolałbym coś co mnie kręci, coś z czego mam satysfakcję gdy wsiadam, przekręcam kluczyk... jeszcze to przemyślę ale na dzień dzisiejszy dam chyba sobie spokój.

 

Dzwoniłem dzisiaj do kolejnego dealera Audi i potwierdził że BOR ma kilka 3.0TFSI, mimo sporych przebiegów podobno nie ma z nimi żadnych większych problemów... Ale mam mętlik w głowie ;)

 

Co do ISF-a podobno jest mega twardy i ma nieco niedopracowaną skrzynię... o ile w trasie dobiera właściwe przełożenie do w mieście miesza biegami i ciężko jej się zdecydować na jakim jechać. Spalanie według właściciela w trasie 12,5l/100... Koleś powiedział że męczy go codzienna jazda tym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobra decyzja, co do psucia jak dbasz tak masz…uważaj na okazje :mrgreen:

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma WOW... taki o "dupowóz" przemyślę to jeszcze ale wolałbym coś co mnie kręci, coś z czego mam satysfakcję gdy wsiadam, przekręcam kluczyk...

 

Czułem że tak będzie :)

miałem podobnie, zamiast swojej E91 320d mogłem odkupić po rodzinie A6 3.0 tdi quattro 280PS wyposażoną w pneumatyke zawieszenia, aktywny tempomat, aktywne ksenony, pełen MMI, solardach i inne duperele warte drugie tyle co auto.

Jednak była srebrna z czarną skórą w środku a do tego prowadziła się jak poduszkowiec - zero radości.

 

Mimo to podobało mi się Twoje podejście zakupu na przeczekanie aż docelowe auto będzie w zasięgu finansowym więc siedziałem cicho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ten serial jeszcze trochę potrwa... ;) Mam tylko nadzieję na pozytywne zakończenie :)

Ale dość dziś o samochodach, czas się szykować i balować :)

 

Życzę Wam wszystkim bezawaryjnego, bezwypadkowego roku ! Powodzenia i do jutra ;) Serial przecież musi trwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak... dzisiaj do mnie zadzwonił i poprawił jeszcze cenę :)... ( jutro odbiera nowe A8 więc miał ciśnienie ) dołożył koła letnie + belki bagażnika, mimo tego że znałem auto pojechałem na weryfikację do znajomego warsztatu... i mam 530xd... Byłoby grzechem nie kupić tak utrzymanego auta w takiej cenie... Plan jest taki że auto zostaje ze mną na kilka miesięcy góra do końca roku... a na koniec roku 328, 335 F30 ale kilka planów już miałem... :duh: :norty: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością śledziłem wątek i jestem trochę zaskoczony że akurat kupiłeś E60. W sumie to taki złoty środek pomiędzy 3 a 7 .Wiedziałem jedno że napewno nie kupisz takiego auta jak chciałeś tylko takie które się trafi w dobrej cenie.

W każdym bądź razie autko bardzo ładne i gratuluje zakupu :cool2:

Najważniejsze że BMW :mrgreen:

Edytowane przez swiroman84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, cyknę coś wolną chwilą na razie mam urwanie tyłka w pracy i pogoda nie sprzyja "sesji".

Piątka jak piątka tyle że zadbana ale to już sami ocenicie... W weekend postaram się coś cyknąć.

Jeździ mi się nią bardzo dobrze - fotele komfortowe robią robotę :) także na razie na otomoto jej nie będzie ;) chyba żeby.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.