Skocz do zawartości

arnold BMW E91 LCI 320d xdrive


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

E60 jest o wiele większym, bardziej przestronnym samochodem niż wspomniana e90, to taki złoty środek pomiędzy serią 7 która w zasadzie zbudowana jest dla pasażerów a serią 3 z założenia stworzoną dla kierowcy.

W e60 jest o wiele ciszej i jazda przebiega o wiele bardziej komfortowo, autem wygodnie mogą podróżować na długich dystansach 4 osoby... do tego ma naprawdę duży kufer.

 

e90 ze względu na gabaryty, właściwości jezdne, prowokuje do szybkiej jazdy... e60 raczej skłania do średnio szybkiego przemieszczania się, choć właściwości jezdnych - względem klasowej konkurencji jej nie brakuje.

W kategorii wrażenia z jazdy wygrywa zdecydowanie e90 - w tym aucie czujemy się "sklejeni" z samochodem - nie pamiętam auta które dawało by mi podobne odczucie...

kategoria przestronność, wygoda e60

Uważam że w tych silnikach skrzynia manualna jest nieporozumieniem (e90 miałem w manualu)...

Jednostka napędowa jest żwawa nie odczuwam różnic w stosunku do e90...

 

Za krótko jeźdżę tym autem abym mógł wypowiedzieć się szerzej ale na dzień dzisiejszy jestem z wyboru bardzo zadowolony, podoba mi się ilość miejsca we wnętrzu oraz wyposażenie. Także na razie jestem ze zmiany zadowolony. Zawsze to coś innego... w poprzedniej e91 2.0d irytował mnie słaby głośny silnik pracujący jak w VW 2.0tdi oraz jasna skóra na której widać było dosłownie każdy ślad...

Każdy w zależności od potrzeb decyzję musi podjąć sam, dla mnie jako auto rodzinne e90/91 było lekko przyciasne e60 spełnia się w tej roli znakomicie, natomiast w kategorii FUN zdecydowanie wygrywa e9x - lecz osoby przesiadające się z większych modeli mogą narzekać na twardość zawieszenia - odgłosy jego pracy itp...

Tak sobie myślę że BMW doskonale pozycjonuje swoje samochody względem wieku i potrzeb ich użytkowników ;) aktualnie jestem na poziomie serii 5 i będę miał dylemat zmieniając auto pod koniec roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ladne bylo e91 i nowe e60 tez sliczne (ten sam silnik i napęd co u mnie, dla mnie najwazniejsza rzecz:)

 

ciekawa sprawa ze skorami - bo moim wyznacznikiem przed zakupem bylo jasne wnetrze... zazdroscilem tego co mialeś w e91,

a widze jako plus w e60, ze jest czarne

 

szukalem jezdzilem, same igielki z allegro... :mad2:

i tez kupilem samochod od znajomego:) wiem co i jak bylo z autem... niestety skory czarne - teraz juz przywyklem i mi sie podobaja:)

samochod bezwypadkowy, przebieg pewny...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz spróbować... mi również na początku te jasne skóry się podobały.

Ale szlag cie trafia gdy 2 dni doprowadzasz je do porządku po poprzednim właścicielu a po kilku tygodniach musisz to robić ponownie.

Uważałem na nie a i tak się brudziły... Teraz gdy oglądam ogłoszenia to zwracam uwagę na jasne wnętrza, prawie każde jest brudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak w e60 mam siedzienia komfort jasna skóra i rzeczywiście się brudzą i wycierają, zaś w e90 mam m-pakietowe czarna skóra i powiem szczerze, że też się nieźle brudzą kurz itp. W e 60 fotele dużo wygodniejsze wg. mnie oczywiście. W e90 mam problem gdyż w starych siedzieniach (nie m-pak) miałem przetarcie na lewym boczku siedliska nie wiem czy się przeciera od guzików w spodniach czy co i w nowych widzę, że robi sie to samo chyba za malo nawilżam skórę i poprostu peka w tym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.