Skocz do zawartości

CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

Tu byl filtr powietrza z centymetrowa warstwa syfu, od nowosci nie zmieniany przez serwis bmw i ori cooler, wiec wydajnosc jednostki nie byla duza. Filtr siedzi teraz itg i niedlugo bedzie wiekszy fmic. Do tego olej nie wiadomo jaki byl zalany albo juz przepracowany oraz filtr paliwa takze mial juz 5 lat.

Z wymienionym tylko filtrem powietrza zapewne jest ok 320KM i 650Nm, a do tego od 20-230 prawie objechal seryjne 435i, jednak zabraklo odcinka. Jak widac ten silnik ma potencjal.

Gdyby wszystko bylo zrobione na tip top, to podejrzewam , ze byloby grubo jak na jedno turbo

 

Znam wlasciciela, wiec wiem co pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 622
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukam jakiegoś kompa do bmw 335d e91 /boxa do którego można wgrać 3 programy oryginalny ,mocniejszy ok 370 (taki mam teraz ) i max

cos takiego tylko do disla

http://www.tomson.com.pl/product-pol-2056-Modul-Cobb-Access-port-V3-do-zmiany-oprogramowania-silnika-BMW-135i-E82-335i-E90-93-N55.html

http://www.burgertuning.com/jb4_pnp_BMW_performance_tuner.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
co dokładnie się z nim dzieje ?moje auto jest po programie obecnie 200km ,rozmawiałem też z gościem który robił mi program i mówił by nie wywalać dpf bo po jego usunięciu turbina dostaje dostaje za dużych obrotów i może przeładować, też wspomniał ,że można wiercić 2 -3 otwory w dpf by czujniki nie widziały różnicy ciśnień ,jest ktoś kto może ustosunkować się do tej teorii ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przyspieszenie 0-100 będzie po chipie?

318D 143 KM AT automatyczna skrzynia biegów

 

Tak samo słabe jak przed programem :)

I w jakim celu ta złośliwość?

będziesz czuł różnicę na pewno ,2 miesiące się pocieszysz :D mowie tu o manuale ,ja miałem taka skrzynie ,nie wiem jak jest w automacie :norty:

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przyspieszenie 0-100 będzie po chipie?

318D 143 KM AT automatyczna skrzynia biegów

 

Tak samo słabe jak przed programem :)

I w jakim celu ta złośliwość?

 

Troche głupie pytanie , "jakie przyspieszenie będzie miało po chipie ?" Nie da się tego określić skoro nie wiadomo jakie ma teraz, wszystko zależy od kondycji auta i umiejętności - ahh wsumie przy automacie to nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie jestem po wyłączeniu dpf'a fizycznie i programowo i zrobionym chipe na 180 km. zrobiłem juz ok. 1000 km i auto jeździ rewelacyjnie troszke przy mocniejszym dodaniu gazu puści małego czrnego dymka ale jest ok , jedynie co mnie irytuje to smród z wydechu bo jest dość mocny ale to może przez wtryski które będe musiał sprawdzić , ale mam pytanie bo po podłaczeniu inpy wywwala mi kilka błedów 2 są z FS lessen i jeden z islessen , czy te błedy mają jakiś negatywny wpływ na działanie silnika?

 

sg4LP7tuIJ8DBestm4ZMpC7My-oh5yl5TN8calAp7fAjtgaDNQCpUPGKne-PSptDtuk8pM5WImMbzyMKHy3JWor29nwBbiOtu51nrS8a22Qv8q-s2psPfWo9VJD9hahvVnXJS48giHqQnuzBBvgSbBu3uvPZpjoWKG8yuO0kfGjQGs4fiGF8p2Yn_Le-k085JCVgbXFL0tKKJJjDny-5uuLWNvSiOWcEQ5quwFd2hAMOOpH1ONuCxeTz9GBfs3ygSNwbIqSZsr3Oc4gfA0kf6-inpWDcdXoouRBAJXqQy_eE8C80ex9Vv6OkXrTS9oLKVLYM_q8UpVT_amkvFw92Yp8WAS2gN_GNK7IjBk9ELBKjwkQw-ZhqWocLT5gyIJ1Qlsypz7M77qNNe-e4yrU9zW2RrhmEmtOL9tTeW3DufeHXDPiGxK7HtNZclxz_cvfabbl2XeDLjmdZdkRO9HekbjTbQZUKRevVo2hPUwnOSNwaSg2trQdCk17MsZlllb-Ff80h-eiK7y8GwUCyHs3yKxQzbVHhgrfNngn-UGsO35se8fxV2Ker2ul6ktcJ01As4y0tWY4=s809-w809-h718-no

 

mWfGhbVUYZ-zVZXhIloOtnHdWd1BofPOP2LUc_YHKOvxt-7YUhD0SIuNyBRwXEXpRAF-GL4f0KoHJL6aOS8CMM0FoND1scfVa6LpfiPDPal8XbOjo9az0nyq8zP83Gppg1cGoSWJqsQqsQUaOjz0CuxROM8O4pHj2HN5k6XAgI8GgFVTtmt1W_WX6QwfmAbivrC5X7O9Y8zlPkGt5c8N_j0Orxkj4VJOIVERagIMjL99WBZ6HOaux4Dk61WEm1JojMcmTPMGIqWGrbkFIPcmwBSU7rgguCBaHoFgUPIOhmEfm9Jt7QkzDfhtEgPuE6kP1hHj1Df1ztYqx2dHV-Y3NINUzocVmpelJJx3ryU__oC5DhzNW25EJAsiADfXvVLGgH8xQ9t3_jBorUv4_SmODMJBM3aVAOqqgrzi7wujDA-hSCV-EYHTznr1JB9BdxZeuoywXVVZpsIOR51LcujXB3knZuolmR76hXz-IduAaknruaptQEOy-hOygTIkrNWFATgFpq_yBapuQIiPgNA1BqP0YX2IY1Cv7POg2YpAwfafLadxwmJZY_YWThqDbsXWE-9Nb8Q=s1243-w1243-h866-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
witam..... mam zrobiony program ale.....po tym programie przy odpaleniu słychać klepanie wtryskiwaczy, jak auto sie nagrzeje to jest lepiej ale i tak chodzi glosniej niz przed programem. czy to jest wina chipa ??? czy tuner cos namieszal .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dostales odpowiedz w innym temacie . sa to bledy nie majace wplywu na auto . pierwszy pojawia sie zawsze po ingerencji w oprogramowanie i tak bylo zawsze poczawszy od sterownikow edc16 , ten blad pojawia sie tylko diagnozujac inpa , ista . natomiast pozostale bledy sa to bledy dotyczace wewnetrznej struktury dde po zmianie momentu obrotowego . nie ma to wplywu na auto najego zachwoanie .

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na wiosnę planuje parę zmian w wozie, przyszedł mi do głowy pomysł o chipowaniu autka:)

 

Aktualnie jeżdzę e91 320d 163KM i z tego co wyczytałem silnik da się kręcić do 180-200KM.

Powiedzcie mi, czy te różnice będą znacząco odczuwalne?:)

 

DPF jest w pojeździe i puki co działa :lol:

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amster_skip dokładnie tak. Ile dokładnie to zalezy od stanu auta. Mi wyszło 420nm :D

U mnie każde auto dostaje remap. Różnica jest naprawde odczuwalna. Z głową zrobiony chip + częste wymiany oleju i filtrów nie skracają drastycznie żywotności silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi zachęcająco;))

Jaki jest orientacyjny koszt zweryfikowania auta pod kątem nowej mapy + jej wykonanie.

Mieszkam pomiędzy Wrocławiem/Poznaniem. Kwota 1000 zł wystaczy?:)

W grę wchodzi tylko sprawdzone miejsce:)

 

Wymiana oleju oczywiście max co 15k km;)

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.