Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny kolego Łosiowy już wiem skąd zamieszanie. Sprawdziłem nr VIN w swoim dowodzie. Pisząc pomyslłeś się w jednej cyferce ! Pozdrawiam.

 

PS.

Reszta komentarzy już zapewne do przewidzenia...

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

poprosimy o poprawny VIN :mrgreen: :duh:

Co kupnem jestes zainteresowany. NIe ma problemu z VIN. Zapraszam do siebie i oczywiście VIN udostepnie. Wizata w ASO równiez. Zapraszam.

Ja nie potrzebuje nikomu niczego udowadniac ! Tu i tak kazdy jest mądrzejszy.

Z tym forum nie mam zamiaru nigdy miec nic do czynienia. Tym samym koncze. I życzę wszuytkim mimo wszystko Wszystkiego dobrego.Na przyszlośc zamin z kogos zrobicie oszusta i krętacza warto by się zastanowić skad te niejasności. Ja probowalem bo wiem co mam. Ale teraz juz wiem dlaczego taka historia. Szkoda że wcześnije nie sprawdziłem...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o ktora chodzi?? Bo spisywalem dokładnie jak dyktowaleś.jesli sie pomyliłem przy spisywaniu to cała winę za zamieszanie biorę na siebie

 

Pozdrawiam

 

Kolego może nie wierzyc ale jedna cyfra jest inna. Szkoda ze nie poprosiles o scan dowodu. Zaoszczedzilo by mi to przykrosci ktore mnie tu spotkaly. Teraz sie nie dziw ze ludzie Vinów nie podaja...Ja juz w zyciu nikomu przez tel nie podam VIN. Jak ci juz wspominalem ze lepiej bylo na miejscu. Podalem wiec ze wzgledu na to ze uwazam cie za kompetentnego i sympatycznego goscie bez problemu dalem VIN - a tu wyszlo jak wyszlo. Ale czlowiek uczy sie przez cale zycie...

 

Poczytaj sobie te posty tak na spokojnie i zauwaz tak obiektywie ze czego czlowiek nie napisze tak zawsze bylo na NIE - zawsze wiedziano lepiej i widzieno wiecej. Dla mne to juz temat zamkniety. Zycze zakupu wymarzonej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem nr VIN w swoim dowodzie. Pisząc pomyslłeś się w jednej cyferce ! Pozdrawiam.

 

Czy Ty naprawdę myślisz, ze jesteśmy idiotami i w to uwierzymy??? :duh: :duh:

 

Każdy tutaj umie rozkodować wyposażenie i jakoś dziwnym trafem u Ciebie wszystko się zgadza - no oczywiście oprócz roku produkcji :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak fabrycznego DVD ENTERTIMENT

Brakk Mpakiet Aero

i cos tam ze 94tys mil przebiegu w 10/12/2012 roku odnotowano w USA !!! A jak mam auto grubo ponad rok czasu w PL. Wiec jak sie KUR.. A ZGADZA !!!

 

ZEGNAM !!!!

Edytowane przez Tajco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może nie wierzyc ale jedna cyfra jest inna. Szkoda ze nie poprosiles o scan dowodu. Zaoszczedzilo by mi to przykrosci ktore mnie tu spotkaly. Teraz sie nie dziw ze ludzie Vinów nie podaja...Ja juz w zyciu nikomu przez tel nie podam VIN. Jak ci juz wspominalem ze lepiej bylo na miejscu. Podalem wiec ze wzgledu na to ze uwazam cie za kompetentnego i sympatycznego goscie bez problemu dalem VIN - a tu wyszlo jak wyszlo. Ale czlowiek uczy sie przez cale zycie...

 

Poczytaj sobie te posty tak na spokojnie i zauwaz tak obiektywie ze czego czlowiek nie napisze tak zawsze bylo na NIE - zawsze wiedziano lepiej i widzieno wiecej. Dla mne to juz temat zamkniety. Zycze zakupu wymarzonej sztuki.

 

koncz Wasc, wstydu oszczedz :duh: przykro to nam, ze sie nie potrafisz przyznac do podrasowania roku prod.

 

nawiasem twoje tlumaczenie jest na poziomie 6-latka zlapanego za reke kradnacego batona w sklepie:

"to nie moja reka" :mrgreen:

 

PS laski nie robisz podajac VIN potencjalnemu kupujacemu, to nie te czasy, inaczej bedziesz sie bujal z tym autem dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś tak pewien swojego auta i roku jego produkcji, to nie będziesz widział problemu w podaniu poprawnego VIN a nawet skanu dowodu ( tylko z numerem VIN)tu na forum aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać nam że jednak byliśmy w błędzie. Na pewno co niektórzy, nawet przeproszą cię niekorzystne wypowiedzi na twój temat.

Pokaz że masz COJONES

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś tak pewien swojego auta i roku jego produkcji, to nie będziesz widział problemu w podaniu poprawnego VIN a nawet skanu dowodu ( tylko z numerem VIN)tu na forum aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać nam że jednak byliśmy w błędzie. Na pewno co niektórzy, nawet przeproszą cię niekorzystne wypowiedzi na twój temat.

Pokaz że masz COJONES

 

Wasze przeprosiny mam głęboko w D, tak z resztą jak udowadnianie komukolwiek czegokolwiek. Mysle ze sam zainteresowany wie ze to raczej niemożliwe ze auto mialo jakis serwis w USA 10/12/2012 roku a ja mam samochod grubo ponad rok w PL, nie wspominajac to 2 latach jakie byl w Szwajacrii.

 

W dodatku brak info ze auto bylo wyeksporowane gdziekolwiek, a taki informacje czesto sa podawane . Znaczy to ze auto z tego VIN jest dalej w USA !!!! Dzwine ze nikogo to nie zastanowilo !

Ja nie ma ochoty na kontynuowanie dalej tego tematu i rozwiewania watpilowsci dla samej zasady. Mam to gdzies. A gdybym chcail sprzedac to auto i bardzo by mi na tym zalezalo to bym nie wystawial zaporowej ceny! Gdybym chcial nieco mnie juz dawno bym zapomnial ze mialem to auto. Zatem zero stresu. WSZYTSKO W TEMACIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz je mieć głęboko - ale musisz mieć świadomość jednego - tylko TWOJA postawa spowodowała taką eskalację. Zamiast się bronić - durnowato atakujesz - bez ładu i składu.

Zamiast od razu napisać - Panowie - pomyłka w VIN - w życiu to tak by się nie rozkręciło.

Ale... Ja myśle że CELOWO podałeś błędny VIN - po to by nie można było zweryfikować historii - a że przy okazji wyszły kwiatki, t tego się nie spodziewałeś po prostu - sam sobie jesteś winny.

Chyba, że dobry VIN ale auto kradzione...

Albo dobry VIN i Ty ściemniasz - najzwyczajniej w świecie.

Zastanów się teraz co mądrego możesz odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś tak pewien swojego auta i roku jego produkcji, to nie będziesz widział problemu w podaniu poprawnego VIN a nawet skanu dowodu ( tylko z numerem VIN)tu na forum aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać nam że jednak byliśmy w błędzie. Na pewno co niektórzy, nawet przeproszą cię niekorzystne wypowiedzi na twój temat.

Pokaz że masz COJONES

 

Wasze przeprosiny mam głęboko w D, tak z resztą jak udowadnianie komukolwiek czegokolwiek.

 

Zatem ich nie masz :cool2:

Masz natomiast manię wyższości i wydaje ci się że jesteś najmądrzejszy a reszta to skończeni idioci :duh:

Powodzenia w sprzedaży.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz je mieć głęboko - ale musisz mieć świadomość jednego - tylko TWOJA postawa spowodowała taką eskalację. Zamiast się bronić - durnowato atakujesz - bez ładu i składu.

Zamiast od razu napisać - Panowie - pomyłka w VIN - w życiu to tak by się nie rozkręciło.

Ale... Ja myśle że CELOWO podałeś błędny VIN - po to by nie można było zweryfikować historii - a że przy okazji wyszły kwiatki, t tego się nie spodziewałeś po prostu - sam sobie jesteś winny.

Chyba, że dobry VIN ale auto kradzione...

Albo dobry VIN i Ty ściemniasz - najzwyczajniej w świecie.

Zastanów się teraz co mądrego możesz odpowiedzieć.

 

Hmm niech sie zastanowie :idea: OOO moze tak...:

 

Celowo podałem błedny Vin bo auto jest kradzonine...A w ogole to nie bmw x3 tylko Kia Sportage i sciemniam najzwyczajniej na swiecie. Taka odpowiedz zadowala?

Bo prawda widac jest nie do zaakceptowania. NIe napisalem od razu ze blady VIN bo pokapowalem sie jak mozana sie docztac z postów poźniej.

 

I nie mam ochoty udowadniac że nie jstem "Koniem". Jak ktos ma ochote to moze przyjechac i zobaczy VIN.

andrzej29 - zapraszam...pokaze Ci Vin, Auto , może i COJONES. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadałem sobie trochę trudu - bo zaintrygowała mnie ta historia i chciałem nawet przeprosić sprzedającego ale.....

Skoro pomyłka jest w jednej cyfrze VINU

Pisząc pomyslłeś się w jednej cyferce

To kombinacji jest tylko 50. Sprawdziłem wszystkie i do tego auta pasują tylko te 5

 

WBXPA93455WD04899

WBXPA93485WD09899

WBXPA93405WD01859

WBXPA93485WD01897

WBXPA934X5WD01898

 

Ale każde z tych 5 samochodów jest z 2004 roku

 

Dodatkowo w żadnym nie ma pakietu Aero, a spryski reflektorów, odcień zderzaków i brak obrysówek sugerują że raczej na aucie pakiet ten jest dokładany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej29 - zapraszam...pokaze Ci Vin, Auto , może i COJONES. Zapraszam

Chciałem żebyś udostępniając poprawny VIN i oczyścił się z ww. zarzutów. Ale chyba nie za bardzo doleciało. Albo doleciało a ty taki zgrywus się zrobiłeś :norty:

E 83 mnie nie interesuje w żadnej postaci, więc niestety nie skorzystam z zaproszenia.

A ,,cojones'' możesz pokazywać swoim kolegom lub nieświadomym kupującym. Tak czy inaczej nie gramy w tej samej lidze.

Jeszcze raz powodzenia w sprzedaży. A chyba będzie ci potrzebne.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niema co sie spinac.

Zarowno http://www.bmwarchiv.de/vin/bmw-vin-decoder.html

jak i http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi pokazuja ze auto zjechalo z tasmy (Graz) we Wrzesniu 2004r.

W Stanach natomiast bedzie to juz rocznik 2005 bo juz tak maja przyjete ze wszystko co wyprodukowane po polowie roku biezacego nalezy juz do nastepnego roku.

A kolega Tajco moze sie zwyczajnie pomylil wpisujac rocznik 2006 w ogloszeniu..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja zadałem sobie trochę trudu - bo zaintrygowała mnie ta historia i chciałem nawet przeprosić sprzedającego ale.....

Skoro pomyłka jest w jednej cyfrze VINU

Pisząc pomyslłeś się w jednej cyferce

To kombinacji jest tylko 50. Sprawdziłem wszystkie i do tego auta pasują tylko te 5

 

WBXPA93455WD04899

WBXPA93485WD09899

WBXPA93405WD01859

WBXPA93485WD01897

WBXPA934X5WD01898

 

Ale każde z tych 5 samochodów jest z 2004 roku

 

Dodatkowo w żadnym nie ma pakietu Aero, a spryski reflektorów, odcień zderzaków i brak obrysówek sugerują że raczej na aucie pakiet ten jest dokładany.

I wszystko jasne :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą Szwajcarię to raczej też nie ma co wierzyć, bo tak kolega wypowiada się na forum Audi, ba nawet proponuje pomoc w sprowadzeniu z USA:

 

A co do kosztow sprowadzenia auta z USa to sa duze..juz na tylke duze ze oplacalnosc znacznie sie zmniejszyla. Co do cen na aukcjach to 2006 rok zeby kupic za np. $5000 to napewo po duzym dzwonie. A koszta czesci i naprawy w PL sa duze. No A8 to nie A4 i graty swoej kosztuja.

 

Jesli ktos chce to moge podrzucic linki do stron z aukcjami w USA, ale nie polecam bo to kupowanie kota w worku - a na temat kupowania aut z aukcji w cemno to mogłbym doktorat napisac :)

 

I tekst z 5 stycznia 2013:

Koledzy kipilem dla zony BMW X3 3.0i M54 i bede wrzucal tam ten wynalazek OPTIME.

 

Także auto raczej nie jest grubo ponad rok w rękach Tajco

 

Więc raczej VIN jest z tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto ma w Carfax'ie 20 wpisów, czyli o 6 więcej niż w AutoCheck. Podejrzewam, że jest po dzwonie jak wszystko z USA, szczególnie sprowadzone poza okresem taniego dolara poniżej 2.5 zł. W AutoCheck prawdopodobnie brakuje części danych, szczególnie tych dotyczących wypadku. Może uda się z Carfax'a wyciągnąć dokładne dane to będzie wiadomo co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mmw - yebnięte mocno - wg mnie :(

Poza tym - jak zwykle - do 2000r to "trochę" mu brakuje :(

 

Prod. date: 1999-07-08

 

Powinny być szare sporty w środku - są czarne zwykłe - widać czemu - dostał mocno, deska popekała, fotel pewnie połamany :(

 

Actual Cash Value $25,600 USD

Repair Cost $12,386 USD

Title State NEW JERSEY

Title Type CERTIFICATE OF TITLE

Odometer 0 NOT ACTUAL

Primary Damage All over

VIN WBABM334XYJN60740

Body Style COUPE

Color SILVER

Engine 2.5L 6

Drive Rear-wheel drive

Cylinders 6

Fuel GAS

Keys YES

 

 

Lista uwag, które mogą dotyczyć tego pojazdu

Pojazd mógł brać udział w wypadku/kolizji

Pojazd mógł mieć inspekcję emisi spalin i bezpieczeństwa

Pojazd mógł być w kredycie / zastawie na pojazd

Pojazd mógł być flotowy, z wypożyczalni lub leasingu

 

Chronologiczna lista zdarzeń, które mogą dotyczyć tego pojazdu

Data: 1999-09-02

Przebieg: 8 km

Opis: Odczyt stanu licznika

----------------------------------------

Data: 2000-03-29

Przebieg: 6323 km

Opis: Odczyt stanu licznika

----------------------------------------

Data: 2001-10-20

Opis: Pojazd został odholowany Zderzenie czołowe (FRONT IMPACT)

----------------------------------------

Data: 2002-06-17

Przebieg: 48000 km

Opis: Odczyt stanu licznika

----------------------------------------

Data: 2002-06-25

Tytuł‚: CERTIFICATE OF TITLE

Uszkodzenia: Wiele uszkodzeń

Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (AUKCJA - USA)

----------------------------------------

Data: 2002-10-23

Opis: Leasing pojazdu

----------------------------------------

Data: 2004-12-16

Przebieg: 76800 km

Opis: Odczyt stanu licznika

----------------------------------------

Data: 2006-12-08

Przebieg: 115523 km

Opis: Leasing pojazdu

----------------------------------------

Data: 2009-01-12

Przebieg: 137600 km

Opis: Odczyt stanu licznika

----------------------------------------

Data: 2011-02-05

Przebieg: 148800 km

Opis: Odczyt stanu licznika

----------------------------------------

Data: 2011-08-04

Opis: Eksport pojazdu (POLAND)

----------------------------------------

 

 

http://img13.imageshack.us/img13/5331/5yve.jpg

http://img28.imageshack.us/img28/4055/v1i3.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/4144/5aju.jpg

http://img6.imageshack.us/img6/2076/jhwz.jpg

http://img28.imageshack.us/img28/2522/kqjg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.