Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trzeba było poprosić mnie o zdjęcie wklejki, która znajduje się na lewym słupku. Jest tam data produkcji i miesiac Rok pr. 2005!!!

w ogłoszeniu 2006, na jakiejś wklejce 2005, a wg. vinu 2004 :duh: tego jeszcze nie widziałem

 

Jak widac samo czytanie nie wszytkim wystarcza. Bo czytac to trzeba umiec, a najlepiej ze zrozumieniem. A w oglosznie jest ze model 2006 i 1 rej Luty 2006 ! Rok pr. 2005! - z reszta jest wklejka na której w kazdym BMW mamy date i miesiac pr. No chyba ze auto bylo po crash tescie i juz nic tam nie ma.

Edytowane przez Tajco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Value

VIN WBXPA93415WD01899

Type code PA93

Type X3 3.0I (USA)

E series E83 ()

Series X

Type GEFZG

Steering LL

Doors 5

Engine M54

Displacement 3.00

Power 170

Drive ALLR

Transmission AUT

Colour HIGHLANDGRUEN METALLIC (A11)

Upholstery LEDER AMBIENTE/SANDBEIGE HELL (LGBZ)

Prod.date 2004-09-03

 

Description (EPC)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatic transmission

S216A SERVOTRONIC HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S240A LEDERLENKRAD Steering wheel, leather

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Multifunction f steering wheel

S402A PANORAMA GLASDACH Panorama glass roof

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Interior mirror with automatic-dip

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Fine wood trim

S441A RAUCHERPAKET Smoker package

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Seat adjustment, electric, with memory

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Lumbar support, driver and passenger

S493A ABLAGENPAKET Storage compartment package

S520A NEBELSCHEINWERFER Fog lights

S521A REGENSENSOR Rain sensor

S534A KLIMAAUTOMATIK Automatic air conditioning

S5GAA ALARMANLAGENVORBEREITUNG Preparation alarm system

 

Description (EPC)

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL Navigation system Professional

S639A KOMPLETTVORB. HANDY USA/CDN Preparation f mobile phone cpl. USA/CDN

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Individual sunshade glazing

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN White direction indicator lights

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Battery master switch

S8SPA COP STEUERUNG Control unit COP

S925A VERSANDSCHUTZPAKET Dispatch protection pack

S998A ANLAUFSTEUERUNG INTERNE BEDARFE Startup control, internal demand

 

Description (EPC)

S2BDA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 112 BMW LA wheel/double spoke 112

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Exterior parts in vehicle colour

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Windscreen, green-tinted upper strip

S386A DACHRELING Roof railing

S473A ARMAUFLAGE VORN Armrest front

S550A BORDCOMPUTER On-board computer

S645A RADIO-STEUERUNG US BMW US Radio

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM HiFi speaker system

S823A HEISSLAND-AUSFUEHRUNG Hot-climate version

S845A AKUSTISCHE GURTWARNUNG Acoustic fasten seat belt reminder

S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Additional Export tank filling

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Language version, English

S864A SERVICE KONTAKT-FLYER UEBERSEE Dealer List Overseas

S876A FUNKFREQUENZ 315 MHZ Radio frequency 315 MHz

S992A STEUERUNG KENNZEICHENBEFESTIGUNG Control of number-plate attachment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poprosić mnie o zdjęcie wklejki, która znajduje się na lewym słupku. Jest tam data produkcji i miesiac Rok pr. 2005!!!

w ogłoszeniu 2006, na jakiejś wklejce 2005, a wg. vinu 2004 :duh: tego jeszcze nie widziałem

 

Jak widac samo czytanie nie wszytkim wystarcza. Bo czytac to trzeba umiec, a najlepiej ze zrozumieniem. A w oglosznie jest ze model 2006 i 1 rej Luty 2006 ! Rok pr. 2005! - z reszta jest wklejka na której w kazdym BMW mamy date i miesiac pr. No chyba ze auto bylo po crash tescie i juz nic tam nie ma.

 

 

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBXPA93415WD01899

Kod typu PA93

Typ X3 3.0I (USA)

Typoszereg E E83 ()

Seria X

Rodzaj konstrukcji GEFZG

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd ALLR

Skrzynia biegów AUT

Kolor HIGHLANDGRUEN METALLIC (A11)

Tapicerka LEDER AMBIENTE/SANDBEIGE HELL (LGBZ)

Data prod. 2004-09-03

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po co to pitolenie. W ogłoszeniu kraj pochodzenia Szwajcaria, a auto z USA. W ogłoszeniu 2006 a data produkcji 09/2004. No taki uczciwy sprzedawca, że zaraz po prostu świętym go ogłoszą. :)

Szwajcaria bo z USA widzocznie przyjechal do Szwajcarii, a tam został kupiony - i całą filozofia. Ot całą teroria spiskowa. No nic ale każdy ocenia kogoś swoja miarą i własnymi doświadczeniami :duh: Pozdrawiam

Edytowane przez Tajco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytujesz posty jak już inni w nim pisali ? Nieładnie :nienie:

A gdzie to z Vinu 2004..? w ktorym miejsu.??? :!: :mad2: :search: A w oglosznie jest ze model 2006 i 1 rej Luty 2006 ! Rok pr. 2005! - z reszta jest wklejka na której w kazdym BMW mamy date i miesiac pr. No chyba ze auto bylo po crash tescie i juz nic tam nie ma.
Edytowane przez andrzej29

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytujesz posty jak już inni w nim pisali ? Nieładnie :nienie:
A gdzie to z Vinu 2004..? w ktorym miejsu.??? :!: :mad2: :search: A w oglosznie jest ze model 2006 i 1 rej Luty 2006 ! Rok pr. 2005! - z reszta jest wklejka na której w kazdym BMW mamy date i miesiac pr. No chyba ze auto bylo po crash tescie i juz nic tam nie ma.

 

:P :nienie: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba było poprosić mnie o zdjęcie wklejki, która znajduje się na lewym słupku. Jest tam data produkcji i miesiac - Rok pr. 2005!!! A nie kombinować , dockiekać i wróżyć z fusów na forum :duh: . Z resztą jak wspominałem auto ma oryginalny przebieg w 100% - z resztą jak rozmawialiśmy.!!!Pozdrawiam i życzę udanego poszukiwania, bo w ten sposób będzie ono Panu niezbędne. :search:

 

 

A czy gdzieś kwestionowalem przebieg samochodu??

Mam tylko zastrzeżenia do daty produkcji ktora zreszta sprawdziłem sobie w ASO ( podczas naszej rozmowy podał pan 2005). A to robi różnice w wartości samochodu oraz do późniejszej odsprzedaży .Fakt fura wyposażona bardzo ciekawie i prezentuje się okazale

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba było poprosić mnie o zdjęcie wklejki, która znajduje się na lewym słupku. Jest tam data produkcji i miesiac - Rok pr. 2005!!! A nie kombinować , dockiekać i wróżyć z fusów na forum :duh: . Z resztą jak wspominałem auto ma oryginalny przebieg w 100% - z resztą jak rozmawialiśmy.!!!Pozdrawiam i życzę udanego poszukiwania, bo w ten sposób będzie ono Panu niezbędne. :search:

 

 

A czy gdzieś kwestionowalem przebieg samochodu??

Mam tylko zastrzeżenia do daty produkcji ktora zreszta sprawdziłem sobie w ASO ( podczas naszej rozmowy podał pan 2005). A to robi różnice w wartości samochodu oraz do późniejszej odsprzedaży .Fakt fura wyposażona bardzo ciekawie i prezentuje się okazale

 

Pozdrawiam

 

Ja rozumiem ze z tego co Pan sprawdzil wyszlo 2004. Jednak jak wspominalem w dowodzie mam 2005 ( moglem Panu wyslac scan) na wklejce na słupku tez mam date 2005(moglem wysłąc fotkę) i jest tam miesic. W dodtaku 10 cyfra w nr Vin jest 5 co wskazuje na rok produkcji 2005 a nie 2004.

 

Dla mnie jest to tez dziwne i niezrozumiale i napewno to sprawdze. Jednak ja wiem co mam i w dowodzie dokumentach, itd...

Fakt jest taki ze powstala jakas niejasnosc. :( Nie mniej jednak mogl Pan poprosic o dodatkowe informacje..A Pan...- a w zasadzie inni z tego forum oczerniaja nie znajac tematu. Oceniaja po lakonicznych danych, co jest dla mnie krzywdzace - tymbardziej że ewidentnie wyszła jakaś abstrakcja, którą kazdy normalny starał by sie wyjaśnic, a nie z góry sądować. A nasmiewanie sie i obrazanie ze wklejke sam dorobilem - jest wyjatkowa obraza mojej osoby. Nie podoba mi sie ze ktos ze mnie publicznie robi oszusta na forum.

W dodatku kpiny ze auto ze Szwajacrii...Co w tym dziwnego...? Jak moga byc samochody z USa w Polsce tak i mogą byc w Szwajacarii, Niemczech czy Rosji. Dla mnie to zadna fantazja..A i tu zrobiono z tego teorie spiskowa i oczerniono.

W ogloszeniu napisane ze mozna sprawdzic...napisane tak bo daje taka mozliwosc, bo nie ma nic do ukrycia. Zarówno pod wzgledem, przebiegu, wypadkowaosci oraz innych aspektow auta.

 

Nigdy nie sadzilem ze na takich forach jest tyle jadu i wrogosci i braku profesjonalizmu. Widze ze jat Pan moderatorem tego forum w zwiazku z tym prosze o usuniecie mojego konta oraz wszytkich moich postow od momentu gdy moja "noga tu wstapila". Nie życze sobie należec do tego wątpilwego grona. Ze swojej strony pozdrawiam, a na przyszlosc mysle ze zawsze lepiej dopytac u zródła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu wyraźnie napisane -

 

Rok produkcji - 2006

Kraj pochodzenia - Szwajcaria

 

Więc skoro twierdzisz, ze masz rok 2005 to po co piszesz, ze to 2006? Skoro auto pochodzi z USA to chyba oczywiste, ze nie ze Szwajcarii.

 

Dla mnie jesteś "zwykłym ściemniaczem" który celowo wprowadza w błąd by podnieść atrakcyjność swojej oferty

 

BTW Auto na 100% z 2004roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodtaku 10 cyfra w nr Vin jest 5 co wskazuje na rok produkcji 2005 a nie 2004.

 

 

 

Bardzo ciekawa teoria :roll:

 

No bardzo.. BARDZO :duh: Boże widzisz to i nie grzmisz...

 

http://numery-vin.auto-swiat.pl/

 

No bardzo fachowa prasa :duh:

Zastosuj swoją teorię do innych aut z tego działu gdzie masz rozkodowany VIN zobaczymy co z tego wyjdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu wyraźnie napisane -

 

Rok produkcji - 2006

Kraj pochodzenia - Szwajcaria

 

Więc skoro twierdzisz, ze masz rok 2005 to po co piszesz, ze to 2006? Skoro auto pochodzi z USA to chyba oczywiste, ze nie ze Szwajcarii.

 

Dla mnie jesteś "zwykłym ściemniaczem" który celowo wprowadza w błąd by podnieść atrakcyjność swojej oferty

 

BTW Auto na 100% z 2004roku

W papierach jak kupilem mialem rok 2006. Model tez jest 2006 i jak pisze w oglosznie 1 rej 2006 - a taka przyjmuja w calej Europie ! i kupilenm ze swiadomoscia 2006, ale w Polsce to w Urzedzie zmienili !

Pisze ze Szwajcaria bo tam byla kupiona!

Ale z resza i tak widze ze kazdy jest modrzejszy..szkoda mi słow. :duh:

 

Ze swojej strony temat uwazam za zamkniety. A MODA prosze o trwale usuniece mojego konta wraz ze wszytkimi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Człowieku. Weź się nie ośmieszaj i nie pogrążaj bardziej. A marzenie o usunięciu twoich postów jest już w ogóle żenujące. Myślisz, że twoje kłamstewka znikną z forum? Niestety nie ma tak dobrze. Google jest okrutne i ślad będzie na długo. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest "rok modelowy" ???

To wymysł handlarzy, którzy sztucznie odmładzają swoje samochody - a Ty odmłodziłeś o dwa lata :duh:

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku. Weź się nie ośmieszaj i nie pogrążaj bardziej. A marzenie o usunięciu twoich postów jest już w ogóle żenujące. Myślisz, że twoje kłamstewka znikną z forum? Niestety nie ma tak dobrze. Google jest okrutne i ślad będzie na długo. :)

 

Boże co za banta KRETYNÓW :duh: :P :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 10 cyfra VIN to 0, więc albo mam staruszkę z 1990r. albo z 2000r. :duh:

Kolega łosiowy napisał że sprawdził w ASO więc chyba to najlepsze źródło, czy ma może napisać do centrali BMW ? No chyba że to ty jesteś tym źródłem.

Nigdy nie sadzilem ze na takich forach jest tyle jadu i wrogosci i braku profesjonalizmu.

To jest właśnie początek profesjonalizmu, sprawdzenie daty produkcji oraz wyposażenia auta po nr.VIN , następnie carfax (USA) a jeśli ktoś się decyduje na auto to wycieczka do ASO.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ewidentnie z 2004r, w PL moglo zostac omylkowo zarejestrowane na 2005, a ten 2006 to juz w ogole jaki skosmos :mad2:

sam tez tak raz mialem z jednym samochodem, chyba z Holandii, gdie diagnosta spisal rok prod z pola rok pierwszej rejestracji, bo w dowodzie nie bylo roku produkcji.

takim sposobem mialem auto sztucznie odmlodzone :D

 

wiec i ty mozesz miec podonie odmlodzone, co nie zmiania faktu,ze auto jest wyprodukowane w 2004.

a z ta 10 cyfra VINu to niestety nie dziala w przypadku BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto ma pierwszą rejestrację w marcu 2005 roku. Modelowo jest 2005 wg amerykańskiego systemu określania modeli. Produkcja jak wiadomo 09-2004. Nie ma możliwości, żeby w ogóle w jakikolwiek sposób to auto miało w dokumentach rok 2006. W title miało wpis modelowy na pewno z 2005 roku i na tym mógł się oprzeć diagnosta przy przeglądzie, aczkolwiek od kilku lat ciężko nawet coś takiego przepchnąć bo stacja diagnostyczna ma obowiązek określić datę produkcji samochodu. Jeżeli tam w ogóle jest jakieś 2006 i naklejka z produkcją 2005 to znaczy, że to auto to jakiś przekręt i tyle. Jak przekręcono osobnika Tajco to tylko mu współczuć naiwności. Może zanim kupił warto było wrzucić auto tutaj na forum, to może ci wszyscy ludzie, z takim przecież mało profesjonalnym podejściem, by mu kilka rzeczy profesjonalnie uświadomili. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.