Skocz do zawartości

318 PARUJĄCA SZYBA PRZEDNIA


Mateusz88-318

Rekomendowane odpowiedzi

mi też parowały na wyłączonej klimie po włączeniu para znikała ... przestałem włączać klimę i po jakimś czasie szyby nie parowały . zmień filtr przeciwpyłkowy w kabinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny przypadek też bym obstawiał filtr przeciwpyłkowy?Jeżeli wymieniałeś,dywaniki suche to dziwne...Sprawdz po myciu auta np.kercherem w nawiewy(podszybie).Czy woda się nie dostaje czasami,do filtra(nieszczelność),mokry filtr szyby będą parowały.To tyle pozdro :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy po włączeniu ciepłego nawiewu np na wnętrze parują też szyby boczne, jeśli tak to problem z nagrzewnicą a czy z nawiewu czuć zapach płynu chłodniczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czy to oby tylko para?może nagrzewnica puściła ale to by samo nie znikało z kolei tylko zostawało by na szybie w postaci tłustej mazi...

Kolego a może Ty jakieś mocniejsze herbatki pijesz? :D :D :D

A tak serio to ja jednak bym obstawiał ten filtr kabinowy...sam miałem taki problem w e34, wymieniłem i jeździłem parę miesięcy i problem wrócił.

W ramach testu spróbuj go całkiem wyciągnąć i zobaczysz czy problem powraca.


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to ja jednak bym obstawiał ten filtr kabinowy...

No właśnie jak to jest z tymi filtrami w E36 z klimą - ile ich jest?

Z tego co słyszałem to są:

1. dwa takie okrągłe, które wymienia się od zewnątrz auta - to chyba tutaj mowa jest o tzw. filtrze kabinowym???

2. jeden filtr tzw. przeciwpyłkowy, który wymienia się od wewnątrz auta - znajduje się on pod kokpitem???

 

Jak to faktycznie jest w E36 z klimą?????

Bo jeżeli faktycznie są dwa, kolega wymienił tylko np. filtr kabinowy a przeciwpyłkowy jest zasyfiony?!

 

pozdrawiam :cool2:

Przyjemność zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to ja jednak bym obstawiał ten filtr kabinowy...

No właśnie jak to jest z tymi filtrami w E36 z klimą - ile ich jest?

Z tego co słyszałem to są:

1. dwa takie okrągłe, które wymienia się od zewnątrz auta - to chyba tutaj mowa jest o tzw. filtrze kabinowym???

2. jeden filtr tzw. przeciwpyłkowy, który wymienia się od wewnątrz auta - znajduje się on pod kokpitem???

 

Jak to faktycznie jest w E36 z klimą?????

Bo jeżeli faktycznie są dwa, kolega wymienił tylko np. filtr kabinowy a przeciwpyłkowy jest zasyfiony?!

 

pozdrawiam :cool2:

Jak jest klima filtr kabinowy jest za schowkiem :norty: .Jak nie ma klimy podszybie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas deszczu paruje przednia szyba od strony kierowcy, jak włączę klimę to para znika. Dywanik suchy. Czego to może być wina?

 

filtr kabinowy wymieniałeś więc po włączeniu klimy para znika , sprawdź filtr w podszybiu (od strony silnika )

ludzką rzeczą jest błądzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas deszczu paruje przednia szyba od strony kierowcy, jak włączę klimę to para znika. Dywanik suchy. Czego to może być wina?

 

filtr kabinowy wymieniałeś więc po włączeniu klimy para znika , sprawdź filtr w podszybiu (od strony silnika )

Ludzie czytajcie uważnie posty.....Pisałem wyżej,że jak jest klima filtr jest za schowkiem,jak w przypadku autora tematu :norty: .Opis wymiany- viewtopic.php?f=15&t=11803&hilit=filtr+kabinowy .Jak nie ma klimy podszybie :norty: .Opis wymiany- viewtopic.php?f=15&t=13201&hilit=filtr+kabinowy#p90158 .To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas deszczu paruje przednia szyba od strony kierowcy, jak włączę klimę to para znika. Dywanik suchy. Czego to może być wina?

 

filtr kabinowy wymieniałeś więc po włączeniu klimy para znika , sprawdź filtr w podszybiu (od strony silnika )

Ludzie czytajcie uważnie posty.....Pisałem wyżej,że jak jest klima filtr jest za schowkiem,jak w przypadku autora tematu :norty: .Opis wymiany- viewtopic.php?f=15&t=11803&hilit=filtr+kabinowy .Jak nie ma klimy podszybie :norty: .Opis wymiany- viewtopic.php?f=15&t=13201&hilit=filtr+kabinowy#p90158 .To tyle

 

poprostu myslalem ze sa dwa filtry z wersjach z klima mój bład :P

ludzką rzeczą jest błądzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jeżeli ty wejdziesz mokry do auta w gdy pada deszcz to nie dziw się czemu paruje prawa strona szyby a nie lewa :D woda z twoich ciuchów zaczyna parować i do szyby przylega to proste wjedź sobie z prawej strony to Ci z prawej zaparuje :) podczas deszczu, a uszczelkę jak byś miał zepsutą to by ci ciekło po szybie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.