Skocz do zawartości

320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na oponach, heblach, i zawieszeniu nie ma co oszczędzać bo można sie szybko przejechać.... ale nie tam gdzie trzeba. Sam jestem 3 tygodnie po wymianie amorów tyle że tylnych, też sie tylko 1 wylał a drugi w dobrym stanie, bez zastanowienia dałem nowe oba Sachsy na tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ... nie ma co dyskutować, niby forum miłośników marki BMW

widać wiele osób ma inaczej, po taniości - jeżeli w ogóle trzeba

jak nie odpada to nie wymienia

potem płacz że się rozwalił a tak dobrze jeździł

tak jak kolega napisał - opony, hebel, zawias - bezpieczeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie amortyzatory do e46 za 100zł :duh: Wszystko rozumiem, brak kasy itd, ale jak się nie ma kasy na PODSTAWOWE rzeczy eksploatacyjne to się nie kupuje BMW, tylko takie auto na którego utrzymanie nas stać. Nic tylko życzyć szerokiej drogi, i to dosłownie :duh: Ciekawe ile wytrzymają, może okazać się że wyleją się za miesiąc, gwarancja - owszem - postawisz auto na kobyłkach i będziesz czekał na jej realizację, a potem zapłacisz drugi raz za montaż tudzież spędzisz kolejny dzionek w garażu na wymianie :mrgreen: Za rok przy sprzedaży auta kupujący pojedzie na przegląd i albo zrezygnuje albo będzie chciał zbić tysiaka na nowe amory - cóż :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfff Śmieszne :P powinienem moim zdaniem zostawić tak jak jest i pojeździć tak dwa lata i sprzedać bez wymiany amorków najlepiej. W starego trupa z 99r pakować rzeczy co ludzie maja rocznie i bardziej wypasione samochody i nie srają się jak wy. Czasem mnie śmiech zalewa jak widzę że ktoś kupuje zestaw kosmetyków Meguiars za 500zł (do swojego 10 letniego auta), a ja takie same efekty osiągam kosmetykami za 60zł np Sonax. Samochód jest do używania, a nie do pieszczenia się z nim, Ja robię max 15 tys km rocznie, nie będę inwestował w auto które nie jest moim autem docelowym. Zresztą jak maja się wylać niby gazowe amorki? Najwięcej kwiczą źle o tych amorkach Gh co w ogóle je na oczy nie widzieli i nie używali, Zresztą ja poczytałem i opinie są podzielone, jedni wychwalają drudzy gania jak przy każdym produkcie. Zresztą moim zdaniem moja BMW po moja opieką nie może narzekać zaraz po kupnie dostała wszystkie filtry MANN, olej Motul X-cess 8100 5w40, w zimie dostała nowe opony klasy premium Dunlop WinterSport 3d, nowy termostat EGR Behr ori, Zresztą każdy robi ze swoim autem co uważa i zbędne komentarze są tu niepotrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odrobinę zaprzeczasz sam sobie :duh: najpierw inwestujesz i zachwalasz, że wszystko najwyższa półka a kupiłeś amortyzatory, które wszyscy odradzają. To po co zakładasz temat, jak i tak masz gdzieś podpowiedzi innych? Nie ogarniam, Twoje auto, Twoja kasa, ale dziwne rzeczy wypisujesz.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego amory hable opony a co innego olej a jeszcze co innego kosmetyki

faktem jest że sam sobie zaprzeczasz, opony ( jeśli były nowe ) to złej marki nie są a a mory gówniane

a jak czytam że będziesz inwestował ...

uważam że nie ma auta decelowego ... co do starego samochodu - oddałem swojego do lakiernika, dostałem od TU avensis pół roczną 1.8 benzynę - masakra

zacząłem tęsknić za swoim 8 letnim samochodem bo tym to się nie chce jechać zaprzecza wszystkiemu co powoduje uśmiech jak siadam za kierą mojej e46

komentarze wszystkie są jak najbardziej na miejscu - to jest forum a nie portal doradztwa technicznego

ja wiedziałem kupując bmw co mnie może czekać i co miesiąc robię plany na co odłożę, ulepszę zmienie

bo to lubię mimo bardzo małej ilości czasu wolnego

jakbym nie lubił i miał w d ... to bym kupił przyrząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majuDJ, jesteś żenujący chłopie! taki z ciebie miłośnik marki BMW, jak DJ!

Pytasz się o poradę, koledzy linki bezpośrednie zamieszczają ci, bo nie chciało ci się szukać informacji o tym badziewiu, a ty i tak robisz swoje, montując jakiś chłam za 100zł! Tarcze hamulcowe tez kupisz chińskie, ze zdrzewanych puszek po piwie? bo będą tańsze...?

Ale na kosmetyki ci nie szkoda typu plak, plak i wszędzie wszechobecny plak!?!?

Tacy jak ty nie powinni jeździć BMW i uśmiercać ich! Może lepiej wrócić do wieśwagena?

Sorry, ale ręce, cycki i kalesony opadają :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zresztą każdy robi ze swoim autem co uważa i zbędne komentarze są tu niepotrzebne.

to po co na forum wyjechałeś z zapytaniem?

masz odpowiedzi.

srać na kosmetyki ale amory to bezpieczeństwo i komfort prowadzenia.

też miałem do mazdy założyć kiedyś ale jak poczytałem to odpuściłem.

trzeba było się nie śpieszyć i chociaż wrzucić za 150 koreańce które już dają radę.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy

każdy kto kiedyś kupił coś marki no name to musiał to szybko wymienić albo wskazywało złe wartości

miałem kiedyś gofra i nie miałem kasy i kupowałem najtańsze części i uwierzcie to się mściło i powiedziałem sobie nigdy więcej shitu nie kupię

nie kupuję ori bo ceny z kosmosu ale najlepsze zamienniki i uwiercie już do tych części nie wracam

a poza tym BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE

P.S. kolega majuDJ sam sobie zaprzeczasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że kiepskie amortyzatory wyząbkują ci opony, koszt wymiany przednich nie jest taki mały, bo roboty masa, chyba że ktoś sam lubi się w tym babrać, ale wątpię by porządny mechanik spędzający kilka godzin na wymianie amorków przednich, chciał je jeszcze raz wyjmować za tydzień, bo się wylały... I kupować inne, bo te na reklamacji będą leżały miesiąc! Jak ktoś ceni swoją pracę to odpuści sobie kał, bo mimo zawinięcia tego w złotko i sprzedania tanio, to i tak będzie kał :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając te posty jestem dumny że posiadam auto tej marki

bo widzę że wszyscy dbamy o swoje auta jak i o ich stan techniczny co przekłada się na bezpieczeństwo na drodze

gdyby wszyscy kierowcy mieli taką świadomość ja wy to było by mniej wypadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75% dba tak jak powinno, dalej są osoby które kupują opony używane, wiele po taniości albo zawierzają mechanikowi co często równa się taniości, geometrii nie sprawdzają, świateł nie regulują itd ale faktem jest że większość forumowiczów mogła by być wzorem dla innych, widać często po opisach i foto relacjach w galerii użytkowników

dodam tylko że mając bmw, takie jak się chciało ( w miarę możliwości ) to albo się zaskoczy i o nie przesadnie ( w przekonaniu innych ) dba albo traktuje jak inne czyli jak dupowóz, przed bmw miałem wiele innych samochodów, obecne bmw jest 2gim po latach samochodem o który tak dbam

uważam że powinny być kolosalne kary jak w reichu za łyse papcie, źle ustawione światła, ogolny zły stan techniczny który da się stwierdzić

obecnie co, zabiorą dowód i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że powinny być kolosalne kary jak w reichu za (...) źle ustawione światła

:cool2: jestem jak najbardziej "za"!!! nic nie męczy jak oślepiające światła w lusterkach lub z przeciwka! albo pseudo ksenony "zenony" :mad2:

w dalszej kolejnosci opony i reszta dziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przymierzam sie do wymiany amorków tył w moim kombiaczku (jeden wylany) i przegladając alledrogo znalazłem http://moto.allegro.pl/amortyzatory-bmw-e46-e36-bilstein-tyl-amortyzator-i2171225483.html coś podejrzanioe tanio jak na tą firme??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale własnie cena była jak dal mnie troche dla podejrzana:) dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego majuDJ trzeba bylo wogole nie zakladac takiego tematu bo odp.jest jedna wiedziales o tym a i takj po swojemu zrobiles. Jezdzij tak jak masz bo po co ladowac w swojego trupa z 99' jakies solidniejsze amorki kiedys ktos kupi i bedzie zadowolony. Tylko popatrz ilu wlascicieli z mlodszego rocznika bmw mysli podobnie i maja wieksze problemy niz przedlifty ale to juz zalezy od decyzji wlasciciela no i co drugi to igla. Sam wkladam porzadne zamienniki albo w granicach rozsadku ori i tez mam przedlifta ale on ma jezdzic jak najdluzej i cieszyc z jazdy a rocznik nie jest wazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są i tacy, co o E30 dbają lepiej niż ten pseudo didżej :mad2:

z takimi dziadami to jedno rozwiązanie: wysokość komina razy prędkość wiatru :twisted:

jakby mógł do by najszczał do baku i by się lansował! bo ma BeeMWu w "dizlu" albo "tdi" :duh:

dla mnie tacy to masakra!!! sorry, ale ręce, cycki i kalesony opadają!

 

i jakby ktoś kupował E46, to uważać na 320d srebrny sedan ze Stalowej Woli!!! znaki szczególne: mega amorki :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.