Skocz do zawartości

Czy wy też jesteście uzaleznieni od forum ?


Pawel735

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No ja nie jestem bo jestem z Wami kupę czasu a tu raptem parę postów. Ale to, że przeglądam non-stop i czytam sporo tekstu to juz inna sprawa :twisted: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja paracuje w państwowej robocie i forum bmw mam włączone przez całe 8 godzin pracy i srednio co 5 min daje odśwież :P

 

Jakze sie ciesze, ze place Ci za ogladanie forum... :mad2:

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiel BMW i widze, ze szybko się od niej uzależniam, od forum chyba tez ..hm..to działa jak crack?:)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Jakub. Jestem uzależniony od forum BMW Klub Polska :] Siedzą ludzie non-stop na forum onet.pl i się odmóżdżają. Tu przynajmniej człowiek czegoś się dowie. Zdecydowanie pozytywne uzależnienie, oczywiście w granicach rozsądku... :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na liczbę postwo poszczegolnych uzytkowników-to jestem w szoku. Wiele z nich to wyrażenia dwuwyrazowe-typu Fajne felgi! "fajne wyposzaenie".

 

Ale nie oto chodzi...srednia postów dziennie-to tez czasem bywa, ze ok6-8 dziennie..Niby t tylko 8-9 ale gdy tak jest przez 1,5 roku to cos nie tak...

 

ja ostatnio często siedze na forum, bo nie mam co robić, ale ...może juz nie długo Samochód mi zamrazł w te 30 stopniowe mrozy...Wiec autko mi nie pali i nie mam się jak ruszyć i dokąd..ratunek-FORUM BMW!!!!!

 

dobra rzecz i lepsza czasem nż wypicie piwa!!!! :cool2:

"Mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy..." Leszek Miller

"Czy stać nas na to, aby nas nie było stać..?" Kazimierz Marcinkiewicz


2oo> niż 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja paracuje w państwowej robocie i forum bmw mam włączone przez całe 8 godzin pracy i srednio co 5 min daje odśwież :P

 

Jakze sie ciesze, ze place Ci za ogladanie forum... :mad2:

Pracuje w Komunikacji więc czytanie forum można podciągnąć pod szkolenia zawodowe ;)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie jestem uzalezniony ...

 

dzisiaj mialem sie uczyc caly dzien (jutro kolos zaliczeniowy) a odwiedzilem dzisiaj forum z ... hmmm 20 razy ??

 

adminie blagam wprowadz restrykcje - 2 otwarcia na osobe dziennie :modlitwa:

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adminie blagam wprowadz restrykcje - 2 otwarcia na osobe dziennie :modlitwa:
Trochę silnej woli i wszystko będzie ok :] U mnie to wygląda mniej więcej tak:

siadam pisać jakiś projekt do szkoły albo robić grafikę do jakiejś strony. No to maila trzeba najpierw sprawdzić, a tu wiadomość "Powiadomienie o Odpowiedzi - Czy wy teżjesteście uzaleznieni od forum ?" :] No to trzeba looknąć. Coś tam się napisze albo i nie, no ale trzeba zobaczyć też co nowego w winnych wątkach. No i tak schodzi zwykle pół godziny. No to do roboty... hmm, nie mam weny. No to zobaczę jakie nowości na forum :] I tak w kółko czasami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już myślałem, że czas najwyższy, aby zacząć się leczyć :D, ale skoro tyle osób ma te same objawy to to już nie jest choroba. Na epidemię to również nie wygląda. Więc jak nazwać nasze zachowane?

 

:twisted2: Normalne zachowanie użytkownika BMW :twisted2:

 

P.S. Żona twierdzi, że jeżeli nie przestanę czytać forum to... rozwód, bo odkąd tu trafiłem to stale jestem nieobecny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kazdy nałogowiec stwierdzę, że napewno nie jestem uzalezniony od tego forum!

 

Dołączył: 13 Sty 2006

Postów: 103

[0% z całości / 9.36 postów dziennie]

 

PS. jestem na długotrwałym zwolnieniu lekarskim, wiec trochę zapełniam czas to fakt:)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie jestem uzalezniony od forum i od BMW :8)

Tylko lapie sie na tym ze jak mam chwilke czasu i nie siedze tu z wami to siedze w garazu i gadam do mojej Betiny :doh: Co to za choroba? :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak patrze po sobie to czytam sobie forum,potem przechodze do nastepnego działu, i znowu do kolejnego, i później jazda od poczatku zobaczyc jakie sa nowe watki i tak w kółko przez kilka godzin - ale wystarczy na dziś :) Dobranoc wszystkim i milego weekendu zycze.

 

Mam mniej wiecej to samo np wczoraj caly dzien odswiezalem watki i temty masakra normalnie !!!! A i tak najczesciej odzwyam sie najwczesniej jako trzeci widac sa wieksi maniacy odemnie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.