Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy za odpowiedzi, jak już pisalem, wpierw ogarne sobie seryjne 136, pozniej FMIC i uśmiechne się o program do TC, i na przyszly sezon albo zmiana wtrysków, turbo, dwumasy i sprzęgła i robie najszybszego Touringa m47 w PL, albo kupie poliftowego 330d... czas pokaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja może nie mam najsilniejszego m47 :wink:

Ale jestem świeżo po modzie od TC :D

i muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego efektu :) po prostu coś niesamowitego :D

naprawdę dobrze wydane pieniądze i pełen profesjonalizm , no i w pakiecie dobry kontakt i doradztwo :D

auto dostało drugie życie:) jeśli ktoś się zastanawia to niech przestanie tylko pisze do TC

dzięki TC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie martw po 2 tygodniach i tak różnicy już nie bedziesz czuć :D

 

tak samo ze wszystkim, wymienisz poduszki silnika, sprzęgło, zrobisz wirusa to tylko przez tydzien/dwa czujesz zmiane :D potem się przyzwyczajasz :mrgreen:

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło pasowe też wymienione i jak już pisałem auto jak ta lala:) nic nie trzęsie nie buja i nawet tłumik przestał wibrować:) jedno kółko i tyle radości:)

a jeśli chodzi o modzik to jeszcze nie wiem ile mam dokładnie ale w przyszłym tygodniu wybieram się do vtechu w gdyni i wrzucę wykres

ale auto faktycznie się zbiera:) seryjnie miałem 115km trochę mało jak tą budę a teraz auto tak jakby prawie nic nie ważyło nie czuć już tej wagi czyli moc odpowiednia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło pasowe też wymienione i jak już pisałem auto jak ta lala:) nic nie trzęsie nie buja i nawet tłumik przestał wibrować:) jedno kółko i tyle radości:)

a jeśli chodzi o modzik to jeszcze nie wiem ile mam dokładnie ale w przyszłym tygodniu wybieram się do vtechu w gdyni i wrzucę wykres

ale auto faktycznie się zbiera:) seryjnie miałem 115km trochę mało jak tą budę a teraz auto tak jakby prawie nic nie ważyło nie czuć już tej wagi czyli moc odpowiednia:)

w sumie JNX szykuje się do wyjazdu do Trójmiasta więc warto zebrać chętnych na hamowanie lub strojenie ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął już rok od czasu modyfikacji mojego samochodu przez TC - postanowiłem napisać dwa słowa dla potomnych... Samochód sprawuje się doskonale, w międzyczasie nie było żadnych (dosłownie zero) problemów z silnikiem, sprężarką i co najważniejsze (trochę się o to bałem) z automatyczną skrzynią biegów. Jak kupię kolejnego diesla też pojadę do TC :)

 

 

Pozdrawiam,

ecml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął już rok od czasu modyfikacji mojego samochodu przez TC - postanowiłem napisać dwa słowa dla potomnych... Samochód sprawuje się doskonale, w międzyczasie nie było żadnych (dosłownie zero) problemów z silnikiem, sprężarką i co najważniejsze (trochę się o to bałem) z automatyczną skrzynią biegów. Jak kupię kolejnego diesla też pojadę do TC :)

 

 

Pozdrawiam,

ecml

 

Podpisuję się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od NIEDZIELI hamownia na stałe w UK i w Łodzi ... ale wiem że Janek w któryś weekend wybiera się do Gdańska tylko jeszcze zbiera chętnych ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

TC tak jak mówiłem jak już będę po hamowni to dam znać co tam u mnie wyszło, a więc i nastała ta chwila.

Auto poza programem ma wyrzucony pierwszy kat w jego miejsce poszedł downpipe, zaślepiony egr, nowe wężyki podciśnienia i nowy zaworek turbo.

Auto jeździ fajnie, a wynikiem jaki zobaczyłem sam jestem zaskoczony pozytywnie :wink:

Jak za taką kasę za jaką robi to TC to naprawdę dobry mod, szacun dla Ciebie i wielkie dzięki, moje m47n zaczęło jeździć :D

 

Wykres:

E46_POS03472.jpg

 

Naprawdę polecam każdemu kto ma jakieś wątpliwości ;]

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

TC tak jak mówiłem jak już będę po hamowni to dam znać co tam u mnie wyszło, a więc i nastała ta chwila.

Auto poza programem ma wyrzucony pierwszy kat w jego miejsce poszedł downpipe, zaślepiony egr, nowe wężyki podciśnienia i nowy zaworek turbo.

Auto jeździ fajnie, a wynikiem jaki zobaczyłem sam jestem zaskoczony pozytywnie :wink:

Jak za taką kasę za jaką robi to TC to naprawdę dobry mod, szacun dla Ciebie i wielkie dzięki, moje m47n zaczęło jeździć :D

 

Wykres:

E46_POS03472.jpg

 

Naprawdę polecam każdemu kto ma jakieś wątpliwości ;]

 

Pozdro!!!

Ze 150 zrobiliście niecałe 200KM? Nieźle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że otrzymaliscie odpowiedz na wyżej zadane pytanie telefonicznie ... :wink:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam TC zyskał kolejnego zadowolonego klienta zrobił moda w mojej e46 2001r 2.0 136 km chodzi rewelacyjnie bez porównania z dołu zbiera się rewelacyjnie zdecydowanie mogę polecic wszystkim którzy się wachają tak jak ja do wczoraj :-)

Profesjonajnie szybko i w przystępnej cenie!!

www.Car-los.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Miałbym kilka drobnych pytań .

 

Nie jestem pewien stanu technicznego swojego auta - posiadam je dość krótko i nie mam ani porównania ani doświadczenia w jeździe z silnikiem diesla.

Dlatego zależałoby mi na poprawnej diagnostyce - a że właściwie nie znam w okolicy żadnego majstra od bmw , autko robi mi mój sprawdzony mechanik no , ale o dieslach po prostu widzę , że ma słabe pojęcie chociaż się do tego nie przyzna ;]

 

Najbliżej miałbym do Poznania (ok 150km)

 

Mam u siebie w silniku zastrzeżenia co do pracy turbo - objawy jakby się zawieszało ...

Co do reszty ? hmm . pali idealnie , nie kopci nawet przy zmianie biegu .

 

Chciałbym żeby autko lepiej jechało z dołu i głównie na tym by mi zależało no i na rozsądnym dodaniu mocy .

Jaki byłby koszt ? Najpierw jechać na diagnostykę do aso bmw ?

 

silnik 2.0 d 136 ps

 

Autko ma spory przebieg 290 tys km - więc jak to się ma do czipa ?

Co do przebiegu wszystkich nie co straszy , ale z drugiej strony jest realny i potwierdzony (książka serwisowa prowadzona do 200tys km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.