Skocz do zawartości

F10/F11 LCI - Facelifting


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można, sprawdź dokładnie, można beżowy sensatec - ale to podobno błąd na stronie, skóry beż i koral nie można.

 

Foty F11 LCI, praktycznie nie do odróżnienia wg mnie:

 

http://imageshack.us/a/img19/9494/h3lh.jpg

 

http://imageshack.us/a/img189/2349/9l29.jpg

 

http://imageshack.us/a/img607/9537/zx9t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 414
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

a mi ostatnio w salonie zadano pytanie czy nie chce kupic nowy model serii 5 zostawiajac moj stary w rozliczeniu:) :mad2: .....

marketing robi swoje - ale BMW im zycia nie ulatwilo z tym lift-tem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziwne, faktycznie dziwne by to było! Też uważam, ze to jedno z ładniejszych zestawień kolorystycznych, i do tego jedno z częściej wybieranych.

 

Zgadzam się. Do tego dzięki czarnemu dołowi mamy samochód, mimo jasnych skór, dużo łatwiejszy w utrzymaniu czystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliftowa kierownica jest jest kozacka. wiecie może czy pasuje do przed liftowych samochodów (m-pakietowa)

pasuje, w usa już przekładają, nie mogę teraz znaleźć tematu ale już przekładali, nawet nic kodować nie trzeba, pod warunkiem, że masz nową ze swoimi opcjami. Jedyny problem to poduszka z allegro, chyba bym nie chciał takiej, a w aso kosztuje majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko przednie lampy będą warte zachodu by je wymienić. Kierownica M przedliftowa podoba mi się bardziej. Ta poliftowa jest zbyt agresywna. Co innego w M3, 4 ..... Ale to jest moja opinia.
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bedzie podobnie co F01

 

http://allegro.pl/lampy-lampa-przednia-xenon-bmw-f01-seria-7-led-i3381992631.html

 

Za komplet masz 6k, "stare" xenony opchniesz na alledrogo pewnie za 3-4k

 

Całość wyniesie cie góra 4k z programowaniem i ewentualną przetwornicą

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A potem, jak będziecie sprzedawali swoje auto, ktoś je wstawi na forum do oceny i nawet do Was nie zadzwonią ludzie bo ktoś napisze, że na bank po dzwonie z przodu bo lampy poliftowe. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mały koszt, ale ziarnko do ziarnka i po paru takich wymianach (kierownica, lampy, cos tam jeszcze wpadnie) masz równowartość 1/3 używanej E60 ;)

 

Dodatkowo gwarancja też na tych częściach poleci, chyba że kupisz w ASO.

 

Sam stoje przed dylematem wymiany audio, ale ciągle daje na hold bo nie chce się kopać z ASO potem jak cos zacznie sie sypac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jeszcze na żywo ale dla mnie te ledy to żadna atrakcja. Dodatkowo są tańsze w produkcji niż ksenon, są teraz np w standardzie w Seacie Toledo (Skoda Rapid) w jakiejś tam średniej wersji. Są też w innych kompaktach. Nie wiem dlaczego ale podchodzę do nich na razie sceptycznie. Może denerwuje mnie, że bmw żąda za nie więcej niż za ksenon mimo że ma je taniej. Ciekawe jeszcze jak z żywotnością, obsługą.

Wcale też nie są jakieś ładniejsze, pre lci z wieloma diodami kierunków są super.

A jeśli chodzi o sprzedaż to jak kiedyś szukałem używanych to nawet nie dzwoniłem jak coś nie było w oryginale, więc po zmianie raczej bym zostawił sobie stare.

Kierownica M pasuje do 1,2,3,4er ale do 5er nie bardzo, też wolę starą. Choć w 4er chcę już tą nową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.