Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E46 330i, Zduńska Wola WBAEN51030PC21621 PILNE
adalbert odpowiedział(a) na akosa1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo Szwajcar, więc możliwe że został sprowadzony już z większym przelotem. Tam się tłucze kilometry benzynami.
-
BMW E46 330i, Zduńska Wola WBAEN51030PC21621 PILNE
adalbert odpowiedział(a) na akosa1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle że mu dowodu nie zabrali :D
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
adalbert odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiscie, uszło to mojej uwadze. Cóż nie mam 20 lat :D Zwracam honor.
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
adalbert odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo czym doszedłeś do takiego wniosku? Widziałeś auto?
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
adalbert odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież ma nalatane 70tys km. :mrgreen:
-
BMW E90 330xD WBAVD91000AE65773
adalbert odpowiedział(a) na Mycha.. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież prawdę piszą. Pewne elementy wymienione? wymienione. Ale pod "indywidualne" możliwości artysty rzezbiarza :mrgreen:
-
BMW 320 E46 2,2 24V Cabrio WBABS11080PH75998
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCała Polska klekocze. Jak ktoś chce jezdzić benzyną, to nie za bardzo jest uznawany za zrównoważnego. :lol:
-
BMW E90 320i wbava71030pr91001 Ostrów Mazowiecki
adalbert odpowiedział(a) na ulisses temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet z fabryki nówki takie nie wychodzą. Niech się inżynierowie z Monachium uczą od Polaków, jak powinno wyglądać auto nie nowe, ale 9 letnie. :mrgreen: A tak na poważnie, jedz obejrzeć na żywo to, co zostało tak masakrycznie zmoderowane.
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
adalbert odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz jeszcze jakieś inne zdjecia?
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
adalbert odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest to zrozumiałe przy zakupie używanego auta, jednak decyzja jest twoja. Mam wrażenie, że ciężko ci będzie samodzielnie coś kupić. Może poproś o pomoc kogoś doświadczonego.
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
adalbert odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo tym co napisałeś o jaką pomoc ci chodzi? Auto widziałeś, spostrzeżenia masz słuszne albo nie, decyzja należy do ciebie.
-
BMW 320i WBACB51070AN19167
adalbert odpowiedział(a) na cziken786 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUzależniasz same oględziny od opinii forum? Całe szczęscie, że jest internet :D Auto prawie 20 letnie i oczywiście przebieg z 1 z przodu.
-
BMW e91 335i WBAVS71000KS76820
adalbert odpowiedział(a) na Durlas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo i pogorzelca tu mamy?
-
E60 r 2004 520i WBANA31050B019678 Ostrowiec Świętokrzysk
adalbert odpowiedział(a) na pasiekowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak "piorą" swoje samochody :D To nowa świecka tradycja, zresztą bardzo prymitywna. Już był tutaj taki jegomość, który twierdził że wszystkie wady auta ujęte w opisie przez własciciela, to wszystko nieprawda. Ręce i nogi opadają jak się czyta takie teksty.
-
BMW e91 335i WBAVS71000KS76820
adalbert odpowiedział(a) na Durlas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd lat nasi handlarze, kupują drożej a sprzedają taniej i mają się bardzo dobrze :mrgreen: Cuda panie, cuda.
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
adalbert odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOprócz klocków i płynów, cała reszta powinna jeszcze być z pierwszego montażu :D W zasadzie auto szanowane i z takim przebiegiem, powinno być jak "nowe" Skoro zostało zakupione w serwisie w Luksemburgu, to od tego miejsca zacznij sprawdzanie.
-
BMW E36 318i Touring VIN WBACE31000EU54361
adalbert odpowiedział(a) na vipgoz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ wyglądu warta jest tyle co dadzą w skupie złomu. Na żywo może być tylko gorzej.
-
M6 WBSLX91030D139276 uwaga ;)
adalbert odpowiedział(a) na Vale46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAzaj się zareklamował. Można i tak.
-
BMW E36 318i Touring VIN WBACE31000EU54361
adalbert odpowiedział(a) na vipgoz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzekładka kierownicy gdzie była robiona?
-
BMW e34 525i 92r Lata 90 Szybka Jazda po Polsce
Jak to czym, przecież to nie była pustynia, kamery już wtedy były :D
-
BMW X5 3.0si 2009 WBAFE41070L255810 woj.lubelskie
adalbert odpowiedział(a) na amws temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa miałem okazję siedzieć w aucie, po kilkudniowym trupie. Teoretycznie auto do spalenia :D
-
BMW E46 318i 2.0 143KM wbaay710x0fz46167
adalbert odpowiedział(a) na kopczyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj jeszcze co można rozumieć, za "pełną dokumentację potwierdzającą przebieg" Powinna to być KS czego nie napisał, więc co to może być?
-
BMW E60 535d 2009 Poznań-Luboń WBANX91020CU48210
adalbert odpowiedział(a) na zetroxos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodobno można jeszcze z satelity :mrgreen:
-
E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910
adalbert odpowiedział(a) na GediM3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEwentualnie pózniej odkupią od ciebie to auto ci, dla których przebieg nie jest ważny :D
-
BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489
adalbert odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej się nie odzywajmy, bo poniesiemy konsekwencje. Ja mam pełne pory ze strachu przed Panem Jarkiem.